Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472938 razy)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
zgadzam się, gierka jest średnia
 

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Widziałem już dawno  :D

Czekam na pierwszą grę, która wyjdzie na silniku 3.975
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Panowie, na to wasze pierdolenie o DNF :

To dla was :D


Gra jest zajebista! a duke ma w niej TAAAAAAAAKKKKKKIIII IIIIIEEEEEEEEEEEEEE EEEE EGO! ja się nie onanizuję grafiką i pasuje mi zajebiście ten paskudny hedonistyczny klimat! No ale wiecie :


Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Dobra, starczy tego gadania o DNF bo jeszcze mi się skończy guma do żucia  ;D  ;)

Czekam na SCII: Hear of the Swarm. Co jak co, ale IMO SC2 jest lepszy od jedynki, nawet patrząc z perspektywy pierwszych wrażeń po zagraniu w SC1.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2011, 05:59:50 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Fajnie będzie:
http://gamevideos.1up.com/video/id/33704

(yt uznało, że jesteśmy za smarkaci/wrażliwi...)
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Na razie mogę powiedzieć tylko, że grafa pierwsza klasa  :tak:

Oby klimacik był tak samo dobry  8)
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2011, 17:09:50 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/


Odświeżony Half-Lajfik, właśnie skończyłem. Jednak chyba moja ulubiona strzelanka :) Po sesji się weźmie za Blue Shifta i Opposing Force!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty

Dziś dostałem :D Nawet śmiga na moim trupku, z tym że niemożebnie wręcz muli po przejściu do menu - wyścigi działają nawet płynnie na max detalach, ale wszystko poza nimi wlecze się niemiłosiernie... Zaktualizuję stery grafiki i zobaczę czy pomoże. Jeśli nie zacznę się ciąć, bo gierka zapowiada się zajebiście :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Wiedźmin 2
Fajny, tylko sporadycznie się tnie jak IMOŁ.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
( Obraz usunięty.)

Odświeżony Half-Lajfik, właśnie skończyłem. Jednak chyba moja ulubiona strzelanka :) Po sesji się weźmie za Blue Shifta i Opposing Force!
Ja tylko czekam, aż się sesja skończy i szybko na steamie Orange Box musi mi się pojawić :)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
( Obraz usunięty.)
Dziś dostałem :D Nawet śmiga na moim trupku, z tym że niemożebnie wręcz muli po przejściu do menu - wyścigi działają nawet płynnie na max detalach, ale wszystko poza nimi wlecze się niemiłosiernie... Zaktualizuję stery grafiki i zobaczę czy pomoże. Jeśli nie zacznę się ciąć, bo gierka zapowiada się zajebiście :D

Potwierdzam, zajebista część serii NFS. Ja mam na PS3, więc akurat gram bezstresowo bez zacięć :D

Offline Neithan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • porwany obłędem
    • Whalesong
ja ostatnio przechodziłem Portal 2 - tak jak jedynka miażdzyła tako też i dwójka miażdzy -> fajnie urozmaicili fabułę i mapy, dobra rzecz no i nie jest w końcu tak krótka jak jedynka :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kłik apdejt: muszę grać na najniższej rozdzielczości żeby śmigało (poza tym Hot Pursuit + Core2duo 2,0 GHz + GF 9800m w blaszanej obudowie HP dv5 = mogę smażyć jajka na laptopie), ale przy teksturach wysokiej jakości działa całkiem płynnie, momentami delikatnie tnie. W sumie szkoda bo mimo że wygląda nieźle to zawsze chciałoby się lepiej. A gra jest naprawdę zajebista - pisałem zresztą o tym w temacie co nas wkurwia :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
ja ostatnio przechodziłem Portal 2 - tak jak jedynka miażdzyła tako też i dwójka miażdzy -> fajnie urozmaicili fabułę i mapy, dobra rzecz no i nie jest w końcu tak krótka jak jedynka :)

Szkoda tylko, że jest o wiele łatwiejsza od jedynki:(

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Coś ty, jedynke się szybciutko przechodziło, bezproblemowa, dwójka czasem naprawdę skłania do myślenia.

Ostatnio mi się wow przypomniał, sciągnąłem klienta i zaciągnąłem demo 10 dni :P
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2011, 16:05:12 wysłana przez mhrok lama »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ja ostatnio zrobiłem duży błąd, odkrywając że do Rome Total War powstało dużo modów. Kurwa co ludzie robią na podstawie tej gry to jest szok. Pograłem trochę w Sparta - ostrzejsze walki, łatwiejszy aspekt ekonomiczny, dużo frakcji greckich. ale niestety wieszała się gra jak zaczynałem walczyć w prowincjach italskich. Więc ściągnałem Europa Barbarorum. I szlag szlag szlag. Goście którzy to robili przeszli samych siebie. Z oryginalnej gry nie zostało prawie nic. Wszystkie jednostki są nowe, inny schemat rozbudowy miast, większa mapa, wszystko bliższe autentycznym podziałom na frakcje w tamtych czasach. Nawet zawołania jednostek są po łacinie, grece i jakichśtam bełkotach barbarzyńskich. Fun jak hui :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Asphalt 6 HD, mr. Andy Roid, ofc ;)

Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Tia. Fallout 3 : Animated Prostitution :D I pluję sobie w brodę, że mam polskiego GOTY bo nie mogę zainstalować FOSE który jest wymagany... a potem dodatkowe 'utrudniacze' :)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
grałem w assasyna 2. Poprzednim razem wyjebało mi sejwy, wiec postanowiłem po roku powrócic do gry znów. Dzisiaj włączyłem i znów nie mam profilu, muszę od nowa przechodzić A byłem już w chuj daleko i się napierdoliłem ze znajdywaniem / zbieraniem wszystkich piór :/ Wywaliłem grę, za kilkanaście dni kupuję nowego laptopa i będe napierdalał znów od nowa, tak mnie ta gra jara :D
I chyba w najblizszej przyszłosci po raz nasty już sięgnę po hitman blood money
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Asphalt 6 HD, mr. Andy Roid, ofc ;)


e tam, ja tam w to się zagrywałem:
;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
http://www.blackmesasource.com/

Czekam z niecierpliwością już rok...przekładają tą premierę i przekładają....w każdym razie jak macie jakieś oryginalne gry na steamie obsługujące source engine to będzie dla was dostępne za darmo do ściągnięcia - to jest robione przez amatorów za zgodą Valve stąd darmówka.

Dex jak już jebniesz se orange boxa to sie odezwij. TF2 sie sam nie pogra.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Asphalt 6 HD, mr. Andy Roid, ofc ;)


e tam, ja tam w to się zagrywałem:
;)

Będzie i to, tylko dokończę Asfalta - jakby to nie zabrzmiało ;).

Portal 2 - zacząłem, kilka minut, a już jest fajnie!
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Skoro zacząłeś, kilka minut temu to znaczy, że zostało ci już tylko kilka minut gry:P
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Nice try ;). Sprawdzałem ino czy chodzi, wgryz w danie główne dziś, jak życie pozwoli.

<sprawdza>

Nie, nie pozwoli. Jeszcze: praca, objat, wizyta w szkole, ognicho u zioma, kąpanie i usypianie synka do 24:00.
Paczki z głów!