Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475838 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A mnie WH40k 2 znudził niemiłosiernie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja kocham w tym klimat, zwłaszcza, że kiedyś się w faktyczną figurkówkę babrałem ( w sumie gdyby nie było to tak cholernie drogie i czasochłonne, i nerdowe przy okazji :P , może może i bym wrócił ), i podoba mi się  kierunek w jakim kolejne kampanie się rozwijały.

Ma niestety sporo minusów ta gra, jak średni balans armii ( przynajmniej w częściach do Dark Crusade włącznie ), i niezbyt jest trudna, niestety, ale co tam. Podbija planetę się fajnie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ja też uwielbiam uniwersum Warhammera 40K, jedno z najlepszych uniwersów sci-fi, które dane mi było poznać.  A co do Dark Crusade, zrobili limit na oddziały moich ukochanych terminatorów za co wielki minus - w podstawce go nie było. Ale to nie przeszkodziło mi przejść gry SM, Tau i Eldarami  ;D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kurwa... Warhammer 40K...
Ja już nim rzygam - mam od zajebania modeli do bitewniaka, w Dark Heresy (ktoś wie co to? nie? to google bo nie chce mi się tłumaczyć) od kiedy wyszło, do tego połowa moich nerdowskich kumpli (w sumie niemal jedynych ludzi z którymi mam jeszcze styczność) cały czas pierdoli o tym i o tamtym związanym z tym światem. Dobrze że totalnie obrzydło mi palenie to i uniknę wyjść na papierosa, a tym samym słuchania kolejnych bulszitów.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Co jak co, ale akurat uniwersum Warhammera 40.000 jest chyba najlepszym fantastycznym/sc-fi/wutevah wykreowanym póki co... Przez kogokolwiek! I subiektywnie i obiektywnie oceniając, czyt. klimat i złożoność.
No i kurna ponerdowałbym przy bitewniaku :/
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Duke Nukem Forever jednak wyszedł :E

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Asphalt 5 ;).
Paczki z głów!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Duke Nukem Forever jednak wyszedł :E
No chyba niebardzo...
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.


Chcę.

edit:


Chcę.

edi2:
Epicki ten OST z Deusa...
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2011, 18:18:19 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/


Chcę.


Łohohohoooo... DO WANT.

ej, ale miał być na jesień a tu 6 marca 2012 :(

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy

Chcę.
edi2:
Epicki ten OST z Deusa...

Cholera jasna, sama muza trzyma klimat jedynki... CHCE JUŻ!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Chuj. Zacząłem grać w minecraft :D
Tak więc do zobaczenia znowu jakoś tak w 2012 :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Kuźwa, niech mi ktoś powie, co to jest ten cały minecraft? Bo na YT wrzucają z tym coraz więcej filmików, a dla mnie to wygląda po prostu jak gigantyczna zbieranina klocków lego  :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Ja teraz napierdzielam w Contre :) Na czym ? Na Motorola Milestone :D Normalnie zajebiscie sie gra :D
Ale juz niedlugo zawita u mnie X360 250 GB SLIM i do tego Fable 2 i 3 oraz Tekken 6 (gdyby nie tekken to bym nie mogl wziac X :P Moja kobita uwielbia tekkena :D )

POZDRO !

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Duke Nukem Forever jednak wyszedł :E
No chyba niebardzo...
No jak to nie? Już kilka dni temu wyszło, na xkloca jeszcze wcześniej, a ja dzisiaj wreszcie odpaliłem... Myślałem, że mi nie ruszy - ale ruszył - i w sumie trochę żałuję, bo lipa straszliwa... 15 lat czekania kurwa i takie coś! Chrystepanie!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Wczoraj była premiera, właśnie widzę ze słabe oceny...
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Minecraft? Szczątkowa grafika, ryjesz w ziemi :D Świat generowany proceduralnie, maksymalna wielkość może być bodajże osiem razy większa od powierzchni naszej planety. Jeśli lubisz budować / planować i nie nudzą Cię gry w których cały czas robi się to samo - polecam. Ogólnie chyba trza mieć trochę nie pokolei żeby się w to zagrywać ;)
W sumie tyle. A, jeszcze jedno - w nocy przychodzą zombie :D
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2011, 23:43:51 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Duke Nuken Forever whenever :D
Ludzie kupuja jak chlebek :P Jestem ciekaw kiedy beda zwracac to :D

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ja pierdolę! Myślałem, że nigdy nie wyjdzie, ale jednak wyszedł i to nie fake :o

Zdaj recenzję czy dobre  :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Minecraft odmawia współpracy - zajmowany ram rośnie nieustannie nawet kiedy stoję, do momentu aż się wypierdoli... coś się zjebało.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja z racji przyznania darmowych gier od Sony, zagrywam się na PS3 w Wipeout HD z dodatkiem Fury oraz LittleBigPlanet. Na kompie mam DiRT 3 (przekozacki) oraz Shift 2, a jak potrzebuje większego wyzwania, to odpalam Richard Burns Rally :D

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Ja pierdolę! Myślałem, że nigdy nie wyjdzie, ale jednak wyszedł i to nie fake :o

Zdaj recenzję czy dobre  :D
Jak na 15 lat czekania to lipa straszliwa... Ale jeżeli oceniać to normalnie, to mamy po prostu kolejną zwykłą "szczelankę" i tyle. Zero innowacji, zero niesamowitych rzeczy, ot jest i tyle. Nawet grafika nie jest jakaś super, bo poszło mi bez problemu na średnich ustawieniach na czteroletnim sprzęcie (są czasami jakieś tam zwiechy krótkie, ale czego się spodziewać po takim trupie). Zresztą to wysłużony endżin Unreal 3.0 chyba, więc co się dziwić. Jedynie przy grze trzyma mnie sentyment i sama postać Duke'a, no i trochę humoru. Poza tym te trailery i gameplaye co wychodziły już kupę czasu temu, to w sumie dokładnie to co jest aktualnie. Wydaje mi się, że 3DRealms miało grę praktycznie skończoną, mieli jakiś proces i GearBox/2K na tym skorzystali i wykupili praktycznie zrobioną grę. Myślałem, że zrobią z tego coś zarąbistego, bo nie ma co - Borderlands jest niesamowity po prostu. Cóż, to tyle w zasadzie. Jak skończę to dam znać :D

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Unreal 3.0 chyba
Unreal 2.5, więc jeszcze bardziej wysłużony  ;)

Kumpel, który już w to grał też twierdzi, że nic specjalnego jak na taki długi okres tworzenia gry. Chyba jedyną firmą, której długie okresy tworzenia gier wychodzą na dobre jest Blizzard - co by nie wydali, zawsze jest zajebiście dopracowane pod kątem grywalności  8) . Z drugiej strony, żadnej gry nie robili 15 lat...
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Na duka jednym slowem szkoda kasy !