Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475889 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
DIRT 3. Powiem tak: na maksymalnych ustawieniach wygląda bardzo dobrze, do (miejscami) obłędnie...
Brawo za wbudowany benchmark.



Naprawdę to tak wygląda, z tymi wszystkimi światłami i efektami cząsteczkowymi.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Cytuj
Minimalne wymagania:

    * System operacyjny: Microsoft Windows XP, Vista lub Windows 7
    * Procesor: AMD Athlon 64 X2 2.8GHz, Intel Pentium D 2.8Ghz
    * Pamięć: 2GB
    * Miejsce na dysku twardym: 15GB
    * Karta graficzna: AMD Radeon HD 2000 256MB, NVIDIA GeForce 8000 Series 256MB
    * DirectX: DirectX 9


Zalecane wymagania (DirectX 11):

    * System operacyjny: Windows Vista lub Windows 7
    * Procesor:AMD Phenom II lub Intel Core i7
    * Pamięć: 3GB
    * Miejsce na dysku twardym: 15GB
    * Karta graficzna: AMD Radeon HD 6000 Series
    * DirectX: DirectX 11

Mogę o tym zapomnieć. Może to i lepiej :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Przyszedł mi ME2 i już na starcie się zawiodłem. Albo nie da się ustawić języka dialogów na angielski albo nie umiem, a to odbiera grze duuużą część uroku (ten głos Sheparda, ahh). Polski dubbing jak zazwyczaj po prostu ssie. Poza tym, gameplay też mnie trochę wkurzył. Zupełnie zmienione sterowanie, import postaci to praktycznie tylko pic, i co dla mnie niefajne: amunicja! Dżizas, jak ja nienawidzę łazić i szukać amunicji. Mam nadzieję, że jednak fabuła mi wszystko wynagrodzi.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Da się, googlnij. Też zmieniłem. Nie graj z polskim dubbingiem bo psuje grę...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Se wrzuciłem ino nasze napisy, może i dobrze, że nie słyszałem jak po naszemu gadajo. A pewnie gdybym odpalił teraz ME1, to bym się wkurzał jak Wojtt, tylko na odwrót ;).
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Jedynka podczas instalacji się pytała czy polski dubbing instalować, więc nie ma bidy Bat :)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
W wolnych chwilach ciupie w ME pierwsze. Jest  świetna. Niektóre widoczki przyprawiają o opad szczeny.
Irytuje mnie za to okno ekwipunku. Bardzo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kurwa, trzeba być debilem żeby zapomnieć, że w pokoju obok stoi komp z Core2Quad 2,8 GHz, 4GB ramu i GF 9600...
Chyba jednak nabędę tego Dirta :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Ale ni ma obsługi D11, więc nadal dupa, będzie wyglądało tak se.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
To w takim razie kładę na to pałeczkę.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ostatnio pocinam w SF IV. Niestety, we znaki daje się niski przedział wiekowy, dla którego została zrobiona ta gra (12+) - miejscami klimat jest jak dla mnie zbyt dziecinny, choć z drugiej strony zapewne można to pograć ze swoją pociechą bez obaw, że będzie miała w nocy koszmary. Niestety muzyka to już totalna porażka, zwłaszcza ta w intrze - prawie jak "gotta catch 'em all" :(
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
U mnie duo 2,7GHz, 4GB ram i 460GTX.
Wuju zmień proca na jakiegoś quada ~3,3GHz to dopiero poczujesz co ta karta potrafi. C2D 2,7 niestety ją ogranicza ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
resident evil 5, czyli pełniak z ostatniego CDA. Bardzo fajnie sie grało, a jak sie obronie to za miesiac kupie trylogie AC i napierdalam do upadlego raz jeszcze każda z czesci po kolei :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
U mnie duo 2,7GHz, 4GB ram i 460GTX.
Wuju zmień proca na jakiegoś quada ~3,3GHz to dopiero poczujesz co ta karta potrafi. C2D 2,7 niestety ją ogranicza ;)

Będzie, będzie! Ale:

1:52-1:55 :D

Z tem, że skoro na razie Dirt3 idzie płynnie w ustawieniu Ultra, to póki co wielkiego ciśnienia nie odczuwam...
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Czyżbyś wuju był miłośnikiem G-Funka  :D ? Tak pytam przy okazji.
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Czyżbyś wuju był miłośnikiem G-Funka  :D ? Tak pytam przy okazji.

Dokładnie! "Through all the drama, I love my momma" :D. Globalnie słucham każdej muzy, która dobra dla mie jest - z dwoma bezwarunkowymi wyjątkami: country i disco polo.
Paczki z głów!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
resident evil 5, czyli pełniak z ostatniego CDA. Bardzo fajnie sie grało, a jak sie obronie to za miesiac kupie trylogie AC i napierdalam do upadlego raz jeszcze każda z czesci po kolei :)

A czwóreczke przechodziłeś ? Jak nie to marsz do sklepu! RE4 obowiązkowa pozycja ;d

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
resident evil 5, czyli pełniak z ostatniego CDA. Bardzo fajnie sie grało, a jak sie obronie to za miesiac kupie trylogie AC i napierdalam do upadlego raz jeszcze każda z czesci po kolei :)

A czwóreczke przechodziłeś ? Jak nie to marsz do sklepu! RE4 obowiązkowa pozycja ;d

Czwórke mam, była troche wczesniej w CDA. Ale czwórki się boje z dwóch względów. 1 - sterowanie (chodź mam moda do gry myszką), 2 - klimat. A ja się strasznie nie lubię bać ;)

Nie mniej jednak jutro i tak mam calusieńki dzień przeznaczony tylko na granie (wolny weekend, licencjat napisany, kobieta na uczelni) więc jak tylko skoncze sie rozprawiać z Assassins creed 2 i bionic comando, siegam po RE4 ^^
B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Dead rising 2, fajna gra :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Prince of Persia: Worrior Within, zajebioza, mówię Wam! The Longest Journey nie udało mi się skołować oryginalnego, a pirata uruchomić, więc otworzyłem moją szufladę z przedpotopowymi grami i jak w KOTOR'a jak raz nie chce mi się grać, choć zainstalowałem, to PoP ( znowu ) wciąga mnie strasznie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pop WW ma zajebistą muzę  :headbang:
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Co do muzy - DIRT 3 ma naprawdę git ścieżynkę! Aż sobie pozwoliłem i katuję teraz uszy.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A ja po raz kolejny stwierdziłem, że chyba jedyną grą w którą gram bez własnej muzy to Dawn of War: Dark Crusade (btw. nie ma ktoś dwójki pożyczyć, żebym sprawdził, czy chociaż jakkolwiek to zadziała na tym moim jabłku?).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
WH 40 000 <3 <3 <3 imo najlepszy RTS ever, szkoda, że dwójkę zrobili na modłę company of heroes :(
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Dobra, ME2 mnie jednak rozjebał. Lepszy niż 1 IMO. Tak btw., czy tylko ja w tej grze widzę pewne nawiązania do Hyperiona? ;)