Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475697 razy)

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
O wiedźminie 2 było już nawet we wiadomościach na jedynce. Nie ma co, chłopaki zrobili produkt, który godnie reprezentuje nasz kraj, propsy  :)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Cóż... po 15 minutach grania w wiedzmina 2 zero zachwytu i trochę wkurwu. Najbardziej zawiodłem się na grafice, myślałem, że bardziej się postarają....
Ale jaram się, bo gra ma 16 różnych zakończeń, jak tylko znajdę czas to bede grał :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Gdzie jest lepsza grafika?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Ale jaram się, bo gra ma 16 różnych zakończeń
...dlatego jest lepsza od książki  :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja gram w... Zagubioną wyspę :D
Szkoda że konopii nie można sadzić :D
Grałem też w urban rivals, ale po tygodniu mi się totalnie znudziła - pewnie dlatego że zorientowałem się że wcale nie chodzi w niej o przeciwników redaktora naczelnego czasopisma NIE :D

Do crpg nadal mam nieuzasadniony wstręt, mimo że przez wiele lat nie grałem w praktycznie żadne inne gry...

EDIT:
IMO jak na tamte czasy kultowa pozycja. Przyznam się bez bicia, że całą grę przeszedłem używając tylko jednego combo w postaci obrotowego kopnięcia  :P
O kurwa, franko! To była zajebista giera, chyba poszukam jej po sieci :D
To obrotowe kopnięcie nie było przypadkiem Alexa? Nim bodajże umiałem kiedyś coś takiego zrobić, i owszem - działało bardzo dobrze :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Chyba obydwaj mieli dokładnie taki sam wachlarz ciosów, różniły się jedynie animacją  :) . Heh, teraz nawet jakbym chciał, to raczej nie odpalę franka na Win 7, chyba, że ktoś poleci jakiś dobry emulator do starych gier?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
DosBox dude :) Franko to gra mojego dzieciństwa :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kurde, chyba pieprzyłem głupoty z tymi crpg - wczoraj wygrzebałem znów Exile III - Ruined World, może wreszcie przejdę bez edytora, chociaż mam wątpliwości czy jest to w ogóle możliwe...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Gdzie jest lepsza grafika?
Chociażby Gothic 4 zrobił na mnie większe wrażenie, ale wszystko jeszcze przede mną...
Wkurwia mnie w tym wiedzminie przechodzenie przez drzwi ;)

Wiecej bede się wypodwiadał jak pogram ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Gothic 4 jest imponujący pod względem grafy, ale niestety kiepsko zoptymalizowany - mam dość mocny sprzęcik, mimo to tnie. Ponad to, płynna animacja postaci i innych stworzeń jest tylko w bliskiej odległości od bohatera - z daleka poruszają się skokowo ;/ . A już beznadziejna jest mgła jak mleko wewnątrz budynków, nawet gdy były zamknięte drzwi. Nie widziałem live wiedźmina 2, ale myślę, że może być lepiej - w końcu młodsza gra. Tak czy siak, Gothic 4 pomimo iż jest typową jednorazówką typu "zakup, zagraj, zapomnij" ma bardzo fajny klimat  :)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jak ja zobaczyłem testy Arcanii to nawet nie odpalałem.
Na sporo mocniejszych sprzętach od mojego w sporo niższej rozdzielczości po 30-40 klatek. Domyślam się, że grafa super, ale lepszej niż w Wiedzminie 2 jeszcze nigdzie nie widziałem. Chociaż wyskakuje mi troche artefaktów np we włosach postaci...
Animacje postaci co prawda kuleją trochę, ale ogółem grafika jest wyborna.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
A jak z grywalnością nie nudzi się ? Zastanawiam się właśnie czy sobie nie sprawić.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jak ci się podobała jedynka to dwójka też się spodoba.
A nawet wywoła takie "wow".
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Co do grywalności - czekam na Diablo III. Wiem, że granie to strata czasu i nie wiem ile go będę miał, ale kochałem I i II, myślę, że III może być tak samo dobra, albo nawet lepsza od poprzedników <3
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Jak ci się podobała jedynka to dwójka też się spodoba.
A nawet wywoła takie "wow".
W takim razie raczej się zapoznam ;d

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
jak mozna rpg oceniac pod katem grafy? toz to co najwyzej dodatek (jesli jest ladna, a nawet jak zjebana to nie widze problemu) i to malo wazny...
liczy sie fabula (czy ciekawa, dluga, sposob jej rozwoju itp), przyjemny system rozgrywki (czy jest wygodny i nie jest spartolony technicznie itp i jego ew urozmaicenia), klimat, muzyka i generalnie fun, ile zabawy jest z gry...a grafika jest gdzies tam dalej.

...no ale ja jestem koncolowcem jrpgowcem, wiec dla mnie liczy sie przyjemnosc z grania, a nie ogladanie filmikow w CG.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2011, 20:59:44 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
sylkis: robisz ogromny fail próbując porównać świat gier PCtowych do świata gier konsolowych ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Co do grywalności - czekam na Diablo III. Wiem, że granie to strata czasu i nie wiem ile go będę miał, ale kochałem I i II, myślę, że III może być tak samo dobra, albo nawet lepsza od poprzedników <3

+1

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
jak mozna rpg oceniac pod katem grafy? toz to co najwyzej dodatek
Ten "dodatek" napędza rozwój podzespołów PC. A co do samego pytania, równie dobrze mógłbyś napisać "jak można oceniać dziewczyny pod kątem wyglądu", a jednak - każdy ocenia najpierw opakowanie.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2011, 22:02:10 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
co do rozwoju podzespolow, to jakistam argument jest, ale mnie on nie przkeonuje ;) bo jest bardzo kasozerny, jesli nei mam zamiaru sie ograniczac do starych tytulow.
co do tekstu z ocena dziewczyn - tu sie absolutnie z tym nie zgadzam, wyglad dziewczyny to niestety nie tylko jej oprawa graficzna ;) wiaze sie z tym wiele rzeczy glebiej ukrytych. ale to temat rzeka, nie ma co go tu rozwijac ;) enyuej - do gier sie to nie stosuje.

no i dex, wlasnie dlatego nigdy nie ogarnialem rynku gier pecetowych, nigdy zbytnio tez typowo pecetowych tytulow (z poejdynczymi wyjatkami i to nierzadko starej daty) nie lubilem... kurde ja gram dla przyjemnosci z grania, a nie ogladania obrazkow - w tym celu ogladam filmy. no ale chuj, wkoncum konsolowcem i konsolowa mentalnosc z pecetowa nigdy sie nie dogadaja, a cudactwa na rynku pokroju xbox jedynie poprzez probe wymieszania tych swiatow szkodza obu przedtem osobnym rynkom, ale w sumie znowu zjezdzam z tematu...
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2011, 22:09:15 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Oj tam oj tam grafika sratatata. Mam czteroletniego kompa ponad, wciąż ciągnie nowe gry, ale jakoś grafika dla mnie nie jest istotna. Ostatnio grałem w Borderlands - na starym enginie Unreala - grafa przerobiona na komiksową, ale sama rozgrywka tak zarąbista, że chce się więcej i więcej. Liczy się pomysł, ot co!

A na Diablo III też czekam i czekam i czekam... Na Duke'a Forever'a też, no i na Deus Ex'a nowego...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Oj tam oj tam grafika sratatata. Mam czteroletniego kompa ponad, wciąż ciągnie nowe gry, ale jakoś grafika dla mnie nie jest istotna. Ostatnio grałem w Borderlands - na starym enginie Unreala - grafa przerobiona na komiksową, ale sama rozgrywka tak zarąbista, że chce się więcej i więcej. Liczy się pomysł, ot co!
+miljart!
o takie podejscie mi chodzi. tylko ono sie raczej spotyka wlasnie u konsolowcow, tj ludzie w ten sposob myslacy zazwyczaj wlasnie wybieraja konsole - aby raz kupic i miec wyjebane... no ale jak widac to co najwyzej tendencja, a nie regula ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Co by nie mówić nowego Mortala na PC jak narazie nie ma więc konsole WIN!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
co do tekstu z ocena dziewczyn - tu sie absolutnie z tym nie zgadzam, wyglad dziewczyny to niestety nie tylko jej oprawa graficzna
Nie pisałem nic o tym, czy wygląd dziewczyn liczy się bardziej niż wnętrze - stwierdziłem tylko fakt, że najpierw oceniamy "opakowanie" - chociażby dlatego, że nie da się poznać dziewczyny w ciągu kilku sekund, a ocena urody jest wykonywana przez mózg w ciągu ułamka sekundy  :)

Cytuj
co do rozwoju podzespolow, to jakistam argument jest, ale mnie on nie przkeonuje ;) bo jest bardzo kasozerny, jesli nei mam zamiaru sie ograniczac do starych tytulow.
Akurat rozwój grafiki gier powoduje także powstawanie nowszych wersji konsol, ale ciii, to się wytnie  ;)

Cytuj
Co by nie mówić nowego Mortala na PC jak narazie nie ma więc konsole WIN!
To źle mi robi. Napaliłem się strasznie na tę gierkę, zwłaszcza, że prócz setek efektownych combosów i masy fatalities ma na dodatek podobno... fabułę (rzecz w bijatykach raczej niespotykana) i związany z nią efektowny tryb fabularny single player.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2011, 23:29:57 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
to ja w grach (zwlaszcza rpg) grafike oceniam w ktorejstam rzeczy z koleji, o ile tylko da sie na nia w ogole patrzec (a ja lubie snesowe itp gry - wiec naprawde musialaby straszyc, abym uznal, ze sie nie da) :P

co do stymulacji rozwoju... akurat tu jest w sumie wiele czynnikow i moglobysmy tylko gdybac co by bylo, jakby nie powstal otwarty sprzetowo standard PC ;)

no i eee toc nawet tekken czy soul calibur i chyba kazda inna bijatyka, jaka widzialem, miala fabule (mniej lub bardziej rozbudowana/spojna/whatever - ale zawsze cos tam bylo! chocby w formie filmikow na koniec arcade kazdej postaci :D)... no chyba, ze bez kitu dorobili cos al'a zrecznosciowa przygodowka dolepiona do regularnej napierdalanki?:D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: