Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473036 razy)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
12 kwietnia - znikam na wiele godzin w świecie 2D - wychodzi PATAPON 3

facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
wątpliwe ;)

Niewątpliwie. Widziałem ostatnio na takim placu gier dla dzieci NFSa na Xb360 i to była poracha w stos. do tego, co miałem na kompie, aż zaraz w domu odpaliłem dla porównania.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja byłem dumny z tego, że Assasin's Creed 2 chodziło u mnie w pełnym HD, a PS3 przestawiało automatycznie na 768 chyba. Giera dużo gorzej wyglądała, a do tego właśnie framerate nie był zadowalający, szczególnie przy wyświetlaniu cząsteczek. Mój komp FTW 8)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Mojego ogranicza tylko V-Sync TROLOLOL

edit:
PS3 chyba renderuje AC2 w 720p (i ew. skaluje do 1080p), co jest kiepawe w porównaniu z tym że PC może renderować w 1080p.
« Ostatnia zmiana: 21 Mar, 2011, 12:01:57 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Mojego ogranicza tylko V-Sync TROLOLOL

I ludzkie oko.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
PS3 chyba renderuje AC2 w 720p (i ew. skaluje do 1080p), co jest kiepawe w porównaniu z tym że PC może renderować w 1080p.
Tak jest właśnie. Także sux to be you, konsolowcy.

A ja gram sobie właśnie w świeżutkiego AC: B z empiku, nawet rabat 10% dostałem po "naradzie kasjerów" wtf.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Brzmi jak powstanie samurajów. Tak sobie dodają do lansu! A był sekretarz zebrania i skrutacyjny? ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie, był Pan Kasjer i Pani Kasjerka. Pan Kasjer chciał mi sprzedać po normalnej cenie, a Pani Kasjerka wzięła go na naradę i dostałem rabat.

Chyba nie muszę dodawać, że dzisiaj idę tam znowu, tym razem po gazetę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Jeden mój kolega to już by ją dymał! Ona ewidentnie leci na Ciebie!
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No to mogę dać koledze namiar. Empik w Galerii Bałtyckiej, kasa w rogu, ruda w okularach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
No to mogę dać koledze namiar. Empik w Galerii Bałtyckiej, kasa w rogu, ruda w okularach.

No, bardzo dziękuję! Kolega!... ;)

ED: Bardzo miło mie się gra w ME 2, ponieważ kiedy w czołówce wyświetla się BIOWARE - to za każdym razem myślę: browarek :P
Taka myśl.
« Ostatnia zmiana: 21 Mar, 2011, 17:47:45 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
ostatnio (w sumie na przestrzeni dwóch miesięcy) miał czas i możliwość pograć w:
Dead Space 2, moim skromnym zdaniem rewelacja, druga część wciągnęła mnie bardziej niż pierwsza, klimat, muzyczka, grafika wszystko na plus.
Bulletstorm-kolejna dobra gra, niby prosta strzelanka ale wciąga i jest świetnie zrobiona, warto zagrać
Dragon Age 2- ta gra to złodziej czasu, nie grałem w pierwszą część, dwójkę tylko chciałem zobaczyć i to był błąd, może gra nie jest rewelacyjna ale jak się przysiądzie to nawet przerwy na fajkę schodzą na drugi plan.

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Dla mnie największym złodziejem czasu był/jest Wiedźin i seria Mass Effect :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Dalej, co siądę do Mass Effect 2, to zaliczam opad szczeny. Czemu wszystkie gry takie nie są? Wczoraj, pod prysznicem rozmarzyłem się, że ME3 będzie może jeszcze lepszy, a z pewnością będzie jeszcze ładniejszy graficznie.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja nie wiem czym wy się podniecacie - dla mnie jakoś bez szału było. Sterowanie sztywne, grafika znośna, ale lepsze giery są, jedynie co mi się podobało to wygląd bossa na końcu. I w tym momencie się zgodzę, że więcej gier mogłoby mieć takich. Szkoda, że nie ma jakiejś gry typu Shadow Of The Colossus na PC z niezłą grafiką.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Sterowanie sztywne, grafika znośna, ale lepsze giery są, jedynie co mi się podobało to wygląd bossa na końcu.

Dude, włączyłeś sobie wszystkie efekty? Szczerze mówiąc na 40" TV w 1080p graficznie ta gra mnie miażdży bardziej niż krzaki z Crysisa... Przecież to trzecia iteracja Unreal Engine, który od lat wyznacza trendy w tej dziedzinie :)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Mam zamiast monitora tv 42", nie chwaląc się. Efekty były pewnie wszystkie, teraz to już nie pamiętam. I tak najbardziej obchodziły mnie refleksy świetlne na cyckach Mirandy :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Właśnie! Se jebłem wszystko na maksa i jest miód. Jutro premiera Cry 2, to se pokukam na różnice. Ale nie chodzi o grafę, sterowanie. Grywalność, fabuła, zróżnicowanie misji, zadań, poziom gry, w tym intelektualny.
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Mam zamiast monitora tv 42", nie chwaląc się.

Dude, czytasz internet na telewizorze? Szczerze mówiąc mój monitor ownuje telewizor (bravia) w kwestii jakości obrazu :)

edit:
Pomijając to jak się grzeje i ile prądu wsysa.
« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2011, 12:52:51 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No czytam, dlatego unikam stron o białym tle, bo oczy wysiadają. Nie ma super szałowej jakości obrazu, ale i tak jest lepiej niż z poprzednim monitorem. Mimo wszystko jestem zadowolony. No i w Reaperze się dobrze pracuje na wysokiej rozdzielczości ;)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Mam zamiast monitora tv 42", nie chwaląc się. Efekty były pewnie wszystkie, teraz to już nie pamiętam. I tak najbardziej obchodziły mnie refleksy świetlne na cyckach Mirandy :D

Jakiego masz pilota? Na małe baterie?
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Dużego pilota na małe baterie

Obejrzałem łokfru do AC Brotherhood. Fajna sprawa jak nie masz pomysłu na film. A końcówka - nie pierwszy raz kończą grę bez kropki nad "i". Ja już czekam na kolejną część.

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Hah a ja się pochwalę że na dniach powinienem mieć Crysisa 2 :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Przechodzisz assasina nie czytaj spoilerów ;)
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2011, 16:37:35 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"