Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472990 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja sprawdzałem tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/Assassin%27s_Creed:_Brotherhood , z polskiej wikipedii nie korzystam.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Mam ochotę rozpierdolić producentów Assasin's Creed Brotherhood za to co zrobili na samym końcu gry :evil:
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
już skończyłeś ? szybko;D ja własnie siadam do gry

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
No nie jest długa. Czytałem gdzieś, że nie jest to pełnoprawna 3 część, tylko jakaś pomiędzy ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
zobaczymy, wlasnie skonczyla sie instalowac :D

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Oglądam w necie ten koniec, wgl. dziwna fabuła coraz bardziej mnie zaskakują ;)
EDIT: Obejrzałem. Bez sensu...
« Ostatnia zmiana: 18 Mar, 2011, 21:46:07 wysłana przez Thoth »
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zm7gEDhrPfk#at=111

Graficznie miazga, gameplay widać też przyjemny...

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Aktualnie pomykam Sobie w Crysis Wars oraz w PES 2011 :D
Czekam na Wiedźmina 2 i Crysisa 2 :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zm7gEDhrPfk#at=111

Graficznie miazga, gameplay widać też przyjemny...
No, nareszcie jakieś sztywne roboty.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
obczajcie lost planet 2 - graficznie podobny poziom, mechów też sporo, a multi po sieci to perełka :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zm7gEDhrPfk#at=111

Graficznie miazga, gameplay widać też przyjemny...

Graficznie będzie coraz więcej takich. Tu bym poprosił jeszcze coś zrobić z animacją ruchu, mech to nie łabądek z origami.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
obczajcie lost planet 2 - graficznie podobny poziom, mechów też sporo, a multi po sieci to perełka :)
Grałem i usunąłem po 15 minutach

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Grałem i usunąłem po 15 minutach
+1 ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
z pewnością nie jest to masówka, ale też nie uważam, żeby po 15 minutach dało się obiektywnie ocenić jakąkolwiek pełnoprawną grę... ;)
Wasza strata :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Czemu, większość tutejszych znawców odrzuca złą gitarę po pięciu.

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
obczajcie lost planet 2 - graficznie podobny poziom, mechów też sporo, a multi po sieci to perełka :)
Grałem i usunąłem po 15 minutach
Lost planet ma duże wymagania - wszystko jasne.
ta gra musi się spodobać albo nie, osobiście średnio ją lubię.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Czemu, większość tutejszych znawców odrzuca złą gitarę po obejrzeniu zdjęcia.
fixed
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
obczajcie lost planet 2 - graficznie podobny poziom, mechów też sporo, a multi po sieci to perełka :)
Grałem i usunąłem po 15 minutach
Lost planet ma duże wymagania - wszystko jasne.
ta gra musi się spodobać albo nie, osobiście średnio ją lubię.
Wymagania sprzętowe? Może i spore, ale jak na nową grę to wygląda jak szit. Gameplay też mi nie przypadł do gustu, sztywne sterowanie, dające mało satysfakcji. O fabule się nie wypowiadam, mimo wszystko gra powinna wciągnąć od razu, żeby nie trzeba było się zmuszać do grania w nią dalej.
W ogóle skidroł średnio mi pomógł z AC Brotherhood, nie mogę gry zapisać i błędy są. Ale to widocznie kara za ściąganie.

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Dlatego trzeba kupować oryginały :D
Lost Planet 2 rozwija skrzydła dopiero w DX11 choć i tak wymagałem od niej więcej :/
No cóż, ja przez rekolekcje przejdę ME 1 i 2 po raz kolejny ;]

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
W ogóle skidroł średnio mi pomógł z AC Brotherhood, nie mogę gry zapisać i błędy są. Ale to widocznie kara za ściąganie.




Czemu, większość tutejszych znawców odrzuca złą gitarę po obejrzeniu zdjęcia.
fixed
Noo mi się Battlefield 3 nie podoba już patrząc na screeny i gameplay na YT trolololo.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Kupiłem sobie dziś Assassina :]

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Wymagania sprzętowe? Może i spore, ale jak na nową grę to wygląda jak szit. Gameplay też mi nie przypadł do gustu, sztywne sterowanie, dające mało satysfakcji. O fabule się nie wypowiadam, mimo wszystko gra powinna wciągnąć od razu, żeby nie trzeba było się zmuszać do grania w nią dalej.

nie wiem jak tam u Was na piecach, ale u mnie na konsolce grafika trzyma dobry poziom :) nie ma wielkich fajerwerków, ale biorąc pod uwagę nieco większą "skalę" rozgrywki, niż w przeciętnej strzelance ( mam na myśli duże poziomy, dużych wrogów i to, że ogólnie dzieje się tam bardzo dużo ) jest to raczej zrozumiałe. silnik graficzny wzięty jest bodajże z Resident Evil 5 i na jego przykładzie można dość dobrze zauważyć co jest ceną czego ;) jak dla mnie LP2 za grafikę ma solidną ósemeczkę w skali dziesięciocyfrowej - tu i ówdzie miałem na czym oko zawiesić :)
co do sterowania, to zgodzę się, że nie do końca wyobrażam sobie tę grę w ustawieniu klawiatura+myszka, bo jednak nie jest to też strzelanka, że tak powiem 'straight forward' i miejscami trzeba trochę przykombinować z przyciskami. poza tym, w walkach wiele zależy od skoków, przewrotów, 'linki' i paru innych kombinacji czasami kilku klawiszy i domyślam się, że na klawiaturze mogła to być katorga. jednak na padzie osobiście nie odczułem żadnego dyskomfortu - kilka możliwych ustawień kamery+bardzo wygodne obłożenie wszystkich ruchów na padzie ( szczególnie kontrola mechami jest naprawdę intuicyjna ) = naprawdę fajna zabawa :)
no i trzeba dodać też fakt, że LP2 jest grą typowo sieciową - singiel nudzi po jednym przejściu, jednak w co-opie na 4 gierka naprawdę rozwija skrzydła ( sporo rzeczy/ruchów dostępnych jest dopiero w multi ), a on-line na 16 graczy ( liczmy ogromne wyrzutnie rakiet, kilkanaście rodzajów granatów i równie tyle mechów ) to naprawdę barwny mayhem :)
osobiście niedawno wróciłem do gierki po około półrocznej przerwie i tryby sieciowe znów dają mi tyle zabawy, co wcześniej po zakupie :) przyznam też, że od zawsze marzyło mi się móc pograć z kumplami w co-opie w gierkę umożliwiającą rzeź na ogromnym bossie chodząc po nim, czy nawet w jego żołądku :D
 
a z innej beczki - polecam gorąco stepmanię :)
gierka wydawać się może z początku gejowa, bo jest to gra taneczna ( na zasadzie "kupujesz matę, podpinasz i skaczesz po poszczególnych strzałeczkach w rytm muzyki" ) jednak jeśli porzuci się wszelkie opory ( mi zajęło to jeden dzień ;) ), to zabawa potrafi być całkiem fajna. a dlaczego polecam?
jak wiadomo - większość lasek lubi tańczyć. kiedy już zaciągniemy takową ( w moim przypadku była to moja Luba i to w sumie Ona mnie zaciągnęła :D ), zaczynamy grać. skaczemy, ona też skacze. robi się ciepło, cieplej, gorąco. naturalna reakcja? oczywiście, że się rozbieramy!
a chyba nie muszę mówić, co jest fajnego w podskakującej przez parę godzin prawie-nagiej laseczce...? ::)
słowem - polecam! :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Grałem i usunąłem po 15 minutach
+1 ;)

Tak zrobiłem z jedynką. Jestem leworęczny, a to była jedyna gra w moim życiu nie pozwalająca zmienić ustawień klawiatury. Za taką ignorancję - ban for life. I grafa milimetr lepsza jak w Qłejku 4 ;)
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ach Wy konsolowcy, nie wiecie co to dobra grafika LOL

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
wątpliwe ;)
za to pewnym jest, że wiemy o niebo lepiej, co to stały framerate ;D