Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472922 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No powiem ci, że Crysis będzie zajebisty ;).
Łooo, Batelfild wygląda zajebiście.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
NOT.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
^ ?!?!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Lodr - czy mógłbyś mie przesłać swoją aktualną pozycję GPS? Za skuteczne zwrócenie uwagi na grę Mass Effect 2 chciałbym Ci wycałować stopy...
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Do mnie masz bliżej, też Ci polecałem niewdzięczniku.

A ja wróciłem do NWN i jakoś tak nie bardzo mi się to widzi po przejściu obu części Assassin's Creed.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Test Drive Unlimited 2 - gra wygląda trochę żałośnie, może wersje na konsole są lepsze pod tym względem. Na plus z kolei jest to, że są ładne autka i duuużo ich.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Lodr - czy mógłbyś mie przesłać swoją aktualną pozycję GPS? Za skuteczne zwrócenie uwagi na grę Mass Effect 2 chciałbym Ci wycałować stopy...

Ciekawa gierka, nie? Klimat, grafika i muzyka wynagradza liniową fabułę :)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Pany, już niedługo AC Brotherhood na peceta będzie! Ale bede groł!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Noo ja wyczekuję jak nastolatka okresu. No i Portal 2 w kwietniu również.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Mądziu, bedziesz ze mnoł rypoł w multi plejera?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Do mnie masz bliżej, też Ci polecałem niewdzięczniku.

Uważaj więc - może się okazać, że Lodrowi całowałem stopy nie "aż", a "tylko" :P

Ale T namawiałeś mnie do jedynki! Ile czasu bym stracił, zanim bym do tego momentu doszedł! ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Uwierz mi, nie byłby to czas stracony.

Mądziu, bedziesz ze mnoł rypoł w multi plejera?
Z Tobą rypać się mogę zawsze. Kto jeszcze? Lordzio?

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ja AC to i ja będę chętny :D

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
ja jak zwykle z innej beczki ::)
powiedzcie mi proszę Panowie, bo się zastanawiam - w 2004 roku jednymi z największych hitów roku na PC były Half Life 2 i Far Cry. tak się składa, że odświeżałem sobie właśnie klasykę ( seria Half Life ) i przy okazji pomyślałem, że sprawdzę również tak dobrze wspominanego przez ludzi Far Cry. i... zostałem strasznie negatywnie sponiewierany przez ogólne wykonanie gierki. może grafika jak na tamte czasy była ładna, ale to, co się dzieje z resztą rzeczy - celowaniem, poruszaniem się, kolizją, AI wrogów ( tuaj masakra - często mądrzej zachowywały się chociażby niemiaszki z pierwszych psx'owych Medal of Honor ), udźwiękowieniem czy polskim dubbingiem ( brzmi jakby kolo podkładający głos nie do końca wiedział, co w danym momencie wykonuje ) - to jest kapa po całości.
wiem, że to już klasyk, ale przy takim HL2e1 wydanym w tym samym roku moim zdaniem wypada straszliwie słabo. podchodziłem już do gierki około 10 razy i za każdym razem po około 15 minutach ją wyłączałem i najpewniej jest już tuż tuż śmietnika.
i stąd chciałem zapytać Was ( osób, które grały w tamtych czasach w FC ) - co w tej grze powinno przykuć moją uwagę? jaki aspekt gameplay'u? ot, po prostu ciekawi mnie, czemu kuuuuupa ludzi uważa ten produkt za grę ponadczasową... ::)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Jedyne co pamiętam, to to, że naprawdę fajnie się w to grało. Wiadomo, że zwykły shooter typu punkt A --> punkt B, ale plansze całkiem fajnie były zrobione, do tego lubiłem ten rodzaj ( powiedzmy ) braku liniowości ( czy jak to nazwać ), że jednak można było biec z kałachem na pałę, można było kitrać się po krzakach, można było wyczarować snajperkę i dręczyć wroga z daleka, i można było wreszcie ostrzelać dziadów z RPG. Całkiem fajne też była w późniejszej części walka z mutkami.

Ja tam grę wspominam na plus, ale też nigdy nie byłem wymagający.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Dead Space 2, grał ktoś? Mam ochotę wybrać się do Empiku i coś sobie kupić :) Warto?

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja grałem. Sterowanie chyba tylko wyłącznie pod pada, myszka i klawiatura=cholernie niefajne kierowanie postacią. Dość spore opóźnienia w reakcji postaci. Jak masz pada to myślę, że warto spróbować, bo stracha niezłego potrafi napędzić.
ed: chociaż czekaj, nie wiem czy ja w jedynkę nie grałem. No w każdym razie problemy ze sterowaniem były.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Mario z tego co pamiętam to Far Cry był po prostu demówką nowego engine, więc siłą rzeczy był kijową grą. Ale engine sprzedał ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Dead Space 2, grał ktoś? Mam ochotę wybrać się do Empiku i coś sobie kupić :) Warto?
Przeszedłem obie od deski do deski.
Nie zauważyłem żadnych problemów ze sterowaniem na myszy+ klawiaturze.
Solidny, kosmiczny horror z dobrą fabułą. Bardzo schematyczny, ale czerpie najlepsze z gatunku. Standardowe opuszczone stacje kosmiczne, masa stworów, pojedynczo spotykane zaprzyjaźnione istoty, notki/audio logi ofiar dodatkowo budujące klimat.
Mnie bardzo wciągnęła.
P.S. Warto zacząć od pierwszej części jeżeli wcześniej nie miałeś styczności.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
^ Tak też zrobię, thx!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Drogaś Maarioo - Far Cry po polsku był przestrasznie skopany. Włączyłem i:




Na tamte czasy hra była świetna graficzne i wiele się działo, ale wgrałem sobie język angielski. Spróbuj, a będzie:

B4


AftR


Niby ta sama gra...
Paczki z głów!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
ok, rozumim Panowie :)
Wuju - dzięki za pomysł. chciałem sprawdzić, ale w sieci nie mogę znaleźć zangielszczenia, toteż gra ląduje w śmieciach, ale płakać nie będę ;) hehe

Lordzie - przez moje ręce przewinęło się darmowe demo udostępnione na PlayStation Network. szczerze powiedziawszy zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. jest strasznie ( sprawdzone w stanie nietrzeźwości ze słuchawkami na uszach około pierwszej w nocy :) ), jest klimatycznie i do tego ślicznie. osobiście również bardzo lubię temat kosmosu, a motyw z zerową grawitacją i lataniem w przestrzeni w niektórych fragmentach gry ( jeden również znalazł się w demie ) strasznie mnie rozbawił i zajął na dobre 10-15 minut :P
sterowanie na konsoli jest podobne do tego z resident evil, troszkę powolne, ale na gałkach się sprawdza :)
ogólnie rzecz biorąc - po tym demku osobiście polecam inwestycję.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Dead Space 2 klawa giera :) Ogolem przestrzegam przed Killzonem 3 ! Dla mnie Lipa ! Polecam Bulletstorm i Dragon age 2 :)

Jak cos chcecie jakies giery mowcie :)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Dragon Age 2 lepsza od poprzedniczki? Bo ostatnio przeszedłem i mnie osobiście rozkurwiła ... teraz gwałcę dodatek :D i zastanawiam się czy warto pakować się w dwójkę.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Chyba musze się zebrać do Dragona - i to najlepiej obu czesci