Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 474145 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Gra i ten utwór. Tzn gra może się nie nudzi - dopiero po tych kilku godzinach jak już będziesz chciał zrobić wszystko na złoto z braku laku.

Jestem die-hard fan ścigałek i simów jazdy (poza Maluch Racer ;)), ale i tak dla mnie giera jest wypas miodzio. Globalnie to mam brak braku laku ;), więc gra musi być intensywna i może być krótka. Tylko na dziś mam 12003 sprawy do załatwienia i plany na następne 8 oraz dokładnie 4 gry czekające na odpalenie/dokończenie.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Dla mnie naj z naj to jest seria Gran Turismo (nie wiem tylko jak z ostatnią częścią, nie grałem). Normalnie zjada każdą inną samochodówkę od kiedy tylko pierwsza część się pokazała.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Dla mnie naj z naj to jest seria Gran Turismo (nie wiem tylko jak z ostatnią częścią, nie grałem). Normalnie zjada każdą inną samochodówkę od kiedy tylko pierwsza część się pokazała.

Czy tuż przed końcem roku chcesz zacząć neverending story np. blaszaki contra dzieci konsoli? :D Jeśli już - to na GT5 jestem napalony, straszne rzeczy o tej produkcji wyczytałem/widziałem. Jak będzie stoisko w jakimś CH, to wywalę za fraki siedzącego tam smarkacza i wyrwę mu pada ;)
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
GT5 to jedyny powód, dla którego mógłbym kupić PS3 ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Jak będzie stoisko w jakimś CH, to wywalę za fraki siedzącego tam smarkacza i wyrwę mu pada ;)

...przepraszam - kierownicę. Pada to niech se miętosi.
Paczki z głów!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Pogrywam w Kane&Lynch: Deadman


To co w grach typu Mafia czy GTA tylko bez zbędnego tracenia czasu na jeżdzenie z punktu A do B. W dodatku całkiem ciekawa fabuła. Polecam

Gdybym miał oceniać to dałbym 7,5/ 10


już przeszedłem całe  :facepalm: :facepalm:


Wracam do Team Fortress 2....to chyba jedyna słuszna gra dla mnie.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Przeszedłem Mass Effect 2... Najbardziej epicka gra w jaką grałem.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
A ja w to zacząłem grać dopiero. Grafika jest niezła, ale sterowanie jakieś kichowate, poza tym szczerze mówiąc nie obchodzi mnie this plot in tha game. Może się jeszcze przekonam do niej.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Najlepiej wcześniej przejść jedynkje. Zabieram się zaraz za replay 2'ki :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja stwierdziłem, że z replayem poczekam aż wyjdzie trójka. Do tej pory byłem grzeczny i bohaterski i tak sobie przejdę trójeczkę, a potem wsio od początku po skurwensyńsku... tyle, że babeczką dla odmiany ;)

A Starcraft II: Wings Of Liberty taki sobie (mówię o kampanii). Baaardzo łatwy, nawet na wyższym poziomie trudności i banalnie się kończy.

I tym oto sposobem nie mam ani jednej gry na dysku :D Left4Dead i Team Fortress poczekają, aż mi się łącze zwolni.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
A Starcraft II: Wings Of Liberty taki sobie (mówię o kampanii). Baaardzo łatwy, nawet na wyższym poziomie trudności i banalnie się kończy.

A na najwyższym grałeś  :D ?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie wiem, już usunąłem, ale to na pewno nie był Normal, tylko wyższy. Bądź co bądź była prosta i o. Choć muszę przyznać, że jakąś tam radochę miałem dewastując pół ostatniej mapy Thorami.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ja grałem tylko na Brutalnym i mogę powiedzieć, że gra jest wtedy przejebiście trudna  ;D - cały SC I to łatwizna przy tym. Wkurza mnie w Wings of Liberty nadmiar misji obrony, tylko w paru udało mi się wyczyścić cała mapę z wrogów. Z drugiej strony odmienia to nieco rozgrywkę, bo mój schemat przechodzenia misji w jedynce to rozbudowa bazy>produkcja jednostek>czyszczenie calusieńkiej mapy>wykonanie zadań głównych
« Ostatnia zmiana: 31 Gru, 2010, 19:53:30 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zadań głównych, które polegały na wyczyszczeniu calusieńkiej mapy.

Na Brutalu nie grałem, nie pamiętam, żebym taki tryb wybierał. W takim razie ten przed. Misje obronne w moim wykonaniu i tak sprowadzały się do ofensywy, choćby dla poznania mapy, czy zdobycia Research Points.

Bardzo do gustu przypadło mi to, co działo się między misjami, Raynor i jego statek na wzór Sheparda z Mass Effect i jego Normandii. Tak ciut.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Bardzo do gustu przypadło mi to, co działo się między misjami, Raynor i jego statek na wzór Sheparda z Mass Effect i jego Normandii. Tak ciut.
Nie grałem w ME, ale to menu między misjami uważam za świetny pomysł, tak samo jak upgrady jednostek, budowli i technologii  ;D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jukebox, jukebox man.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Podobał mi się ten motyw ze space shooterem, gdzie latało się wikingiem. Przypomina się jedna z pierwszych gier blizzarda, w którą kiedyś pocinałem  :D

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Lost_Vikings
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Clive Barker's Jericho - Dawno się tak nie bawiłem.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
a ja sobie odpalilem medievil na emu psx.
kurwa, kiedys to jednak robili naprawde zajebiste gry :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
a ja sobie odpalilem medievil na emu psx.
kurwa, kiedys to jednak robili naprawde zajebiste gry :D

+1567465787216 !!
zgadza się, klimat jedynki jest niepowtarzalny :)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
a ja sobie odpalilem medievil na emu psx.
kurwa, kiedys to jednak robili naprawde zajebiste gry :D

+1567465787216 !!
zgadza się, klimat jedynki jest niepowtarzalny :)

Mam oryginał (ale można chyba ściągnąć wersję na PSN za 18 zł). Nawet uruchomiłem go na PS3. Działa, można grać i wcale nie odrzuca i nie niszczy wspomnień :)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
tyż miałem kiedyś oryginał, który to przywiozła mi Mama z Włoch, za co tylko mogę być dozgonnie wdzięczny :)
niestety konsola w końcu jebła, a żeby dorobić się ps2, trzeba było trochę poallegrować... ;)

dzisiaj z kolei powspominałem sobie trochę siódmego Fajnala i wręcz bawi mnie to, że choć muzyka w tej części była w większości midową popikawą, do dzisiaj pamiętam jakieś 80% całej ścieżki dźwiękowej 'na blachę' i wciąż rozpływam się nad geniuszem niektórych melodii :) ciekawi mnie tylko, czy to, na jak wysokiej półce stawiam ten OST jest kwestią nostalgii i ogólnie wspaniałych wspomnień czasów wczesnej młodości, czy naprawdę kwestią wyjątkowości tej muzyki.
nie wiem, czy na forum są jacyś fajnalowi wyjadacze - jeśli tak - nie macie też czasem ciepłej sraki, kiedy słyszycie  hiciory pokroju , czy ? :D
Swoją drogą - chciałbym usłyszeć ten ostatni numer w wersji siódemkowej w takim np. G :D wiadomo - Uematsu nagrał już gitarową wersję, ale IMO jest gejowa i nie trzyma klimatu oryginału - powinno być więcej dżentu i cowbella ;D
za to Bulb ma u mnie browara za covery Jenovy i Prelude-Bombing Mission - brzmią zajebiście :)
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2011, 21:30:02 wysłana przez maarioo »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
still more fighting to imo w ogole thrashowy (acz melodyjny) kawalek  :zuo: :choszatan: :zuo: :choszatan: :zuo: :choszatan: :zuo: :choszatan: :zuo:
i nie wiem, czy slyszales - imo jest zajebista, jak z reszta caly soundtrack, jako w sumie forumowo-tematyczna nam wariacja nt. osta ff7 :D

i co do wersji black magesow - oni wszystko uproszczaja w chuj, wyobraz sobie np, chyby intro do clash on the big brigde bylo ogarniete jako piekny sweep szybki jak w battle with gilgamesh :D za to do AC dali rade nagrywajac OWA i jenove jeszcze raz ;D

no i OSTy z dziecinstwa do dzisiaj sa niemalze stalym elementem moich playlist :D i jednym z wazniejszych powodow, dla ktorych za chuj ciezko mi znalezc kogos, z kim bym sie pod wzgledem muzycznym dogadywal - a nawet jesli sie z kims dogaduje, to albo ma juz swoje kapele i dla mnie brak miejsca, albo na niczym nie gra i brak kasy/checi na ogarniecie sie :P i tym sposobem gram sobei co najwyzej riffy dla siebie w pokoju, zamiast napierdalac normalne wauki z jakas kapela -,-

a co do bulba i jego coverow...  :zuo: :choszatan: :zuo: :choszatan: :zuo: :choszatan: :zuo: :choszatan: :zuo: o ile samo periphery mi niezbyt podchodzi (zwlaszcza ten emowaty jak dla mnie wokal - tylko nie zjedzcie mnie za to stwierdzenie xD), to to co slyszalem od samego bulba (z tymi coverami na czele), to cos po prostu zajebistego :D
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2011, 23:05:29 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Spoiler