Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472925 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Burnout Paradise. Konkretny rozpierdol, szkoda tylko że regularnie wywala mi się / wiesza przy save'owaniu.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
A ja teraz pocinam w Need for speeda nowego.

Piękna - kein bullszicc, 100% foon! Wczoraj troszeczkie.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja jeszcze poczekam z nowym NFSem aż jeszcze stanieje :D Dopiero co ProStreeta skończyłem, nawet mi się podobał.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A ja gram w to, co zaproponował użyszkodnik Donnie.

www.die2nite.com

Strategiczny multiplayerowy survival. Coś jak Lost, ale na pustyni i wśród zombiaków. ;)

Miazga.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Pocinam w Battlefield Heroes, darmowy fps, graficznie przypominajacy Team Fortressa 2. Jedyny minus to to, ze trzeba go odpalac w przegladarce, ale polecam, ciezko sie tym znudzic ;)

https://www.battlefieldheroes.com/en/playnow

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Plants vs Zombies :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
z okazji zakupu większego monitora pograłem sobie trochę w nowego nfs. Wkurzające jest to ile czasu ładują się różne rzeczy. Nie da się wyłączyć video na początku, są jakieś filmiki z dupy przed wyścigami (te na szczęście da się wyłączyć) itd. Ale sama gra jest fajna, tylko że chyba będę musiał kupić jakąś lepszą kartę graficzną żeby na pełnych detalach pograć ;)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pograj w P vs Z :D :D :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Haha scionguem to, genialne! Tylko w nocy mam problem bo ze sloncami nie wyrabiam ;/

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Haha scionguem to, genialne! Tylko w nocy mam problem bo ze sloncami nie wyrabiam ;/
Buduj złote grzybki :D
2 rzędy :P One po jakimś czasie rosną większe i w nocy zawsze mam za dużo kasy.
Grzybki obronne są bardzo tanie :)
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig


Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Pograj trochę, całkiem strawna gierka, pochwalę się skończyłem Darksiders i dalej jestem zdania, że to fajna siekanka tylko trochę wkurwiająca.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Już odinstalowałem i usunąłem obraz :P. Od wczoraj męczyłem Mafię, dziś przeszedłem i Dżejms nie ma startu nawet.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Jak sobie wrzuciłeś Mafię to się nie dziwię, że Ci się inne gry nie podobają :D

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Noo, świetna gra. Teraz się wkurwiam przy Tronie, chyba zejdę do łatwego poziomu, bo mnie zaraz krew zaleje. Jak dzieciaki mają w to grać?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
z okazji zakupu większego monitora pograłem sobie trochę w nowego nfs. Wkurzające jest to ile czasu ładują się różne rzeczy. Nie da się wyłączyć video na początku, są jakieś filmiki z dupy przed wyścigami (te na szczęście da się wyłączyć) itd. Ale sama gra jest fajna, tylko że chyba będę musiał kupić jakąś lepszą kartę graficzną żeby na pełnych detalach pograć ;)

- Videło na początku po paru sekundach przeskakuje się enterem, (Ludzie! a cóż to za utwór jest?? Przesłuchałem całą ścieżkie dźwiękowo hry i nie ma tego utworu!!), filmiki przed wyścigami też po paru (s) się enterują. Chyba miałeś wczoraj parcie na pęcherz albo bardziej z moszny ;)
- co do wydajności: hra jest bardzo zależna od proca. Polecam małe podkręconko - za darmo i działa. U mnie procuś jedzie na opcji: "hej, tato, to ja +50%" ;)
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No to będzie chyba 30 Seconds To Mars - Edge Of The World.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Sprawdzę i dam znać, ale widząc po tekście - to to! Dziękuja wstępnie ;)
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Nawet nie ściągajcie Trona. Jest tak wkurwiający, że nie ma sensu. Usuwam ten syf.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Pogrywam w Kane&Lynch: Deadman


To co w grach typu Mafia czy GTA tylko bez zbędnego tracenia czasu na jeżdzenie z punktu A do B. W dodatku całkiem ciekawa fabuła. Polecam

Gdybym miał oceniać to dałbym 7,5/ 10

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
No to będzie chyba 30 Seconds To Mars - Edge Of The World.

Sprawdzę i dam znać, ale widząc po tekście - to to! Dziękuja wstępnie ;)

Uratowałeś mie psyche. Dziękuję ostatecznie! ;)
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Nudzi się szybko :P. Poza tym mam wrażenie, że ktoś inny im tą muzykę napisał. Ale jor łelkom :-*

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Nudzi się szybko :P. Poza tym mam wrażenie, że ktoś inny im tą muzykę napisał. Ale jor łelkom :-*

Gra czy płyta? Jeśli gra - ktoś zły każe Ci tak pisać!

Muza zajebiście dobra w tym numerze.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Gra i ten utwór. Tzn gra może się nie nudzi - dopiero po tych kilku godzinach jak już będziesz chciał zrobić wszystko na złoto z braku laku.