Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473041 razy)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Kończysz osiemnastkę? :D
A to od 18? Damn... to do kwietnia...

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
http://www.cda.pl/gry-online/525103/Jednorozec-2-Robot-Unicorn-Attack-Heavy-Metal

Ani nie lubię power metalu, ani specjalnie nie rajcuje mnie idea sterowania jednorożcem, nawet jednorożcem robotem. Ale coś każe grać mi w to od godziny.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Zajebista jest :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
A może w Soldat'a byśmy zagrali? :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Kiedy następna sesja? ::)
Znów nie udało mi się z czasem :-\
No i btw - Soldat na moje tyż może być.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
ja przyszedłem koło 23 to już nikogo nie było :(
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Ja to i tak niestety odpadne bo czasu nie mam na giercowanie za pozno z pracy wracam :D Ale wole soldat'a jednak :)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
gra kto dzisiaj? ::)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
nie pytac tylko logowac :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
No i zaś już nikogo nie ma ;(
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
zagraliśmy z oz'em ze 4 rundy....
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ja jestem jak coś na Teeworlds, czekam do 12 na kogoś
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
aua, moje łapy. dawno nie grałem na klawiaturze :)
dzięki za te parę rund Chłopaki ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
aua, moje łapy. dawno nie grałem na klawiaturze :)
dzięki za te parę rund Chłopaki ;)

Dzięki, tak napierdalałem, że mi się komp zrestartował pod koniec :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
20 minut gry a tyle radości.
Ale to było dobre!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A co jest złego w Mechaniku?
Rozdzielczość? grafika? Koniec trasy?
No daj spokój.
Obawiam się że nie wiem o czym mówisz. Tzn. kojarzę mniej więcej, ale nigdy w to nie grałem. I chyba mnie nie ciągnie. Serio, chciałbym pograć sobie w symulator o stopniu złożoności jak MaSzyna albo wyższym, a do tego z uroczą, gładką jak pupcia niemowlęcia, cukierkową grafiką. I jeszcze niech się nie ładuje 10 minut. A coś w stylu VATS ale przełożonego na tory (VRTS?) w ogóle byłoby orgazmicznym spełnieniem marzeń. Wyobrażam sobie jak zabawne musiałoby być granie w to jako dyspozytor albo dyżurny (w końcu w vats też mają atc).
Bawiłem się trochę Rail Simulatorem (2007, a także Rail Works 2010, ale ten drugi tytuł po jakimś czasie odmówi posłuszeństwa), ale to nawet w małym stopniu nie to samo. W sensie co to za zabawa jak klikasz guzik i jedziesz. I nie chodzi nawet o to, że idea prowadzenia pociągu z rozruchem tyrystorowym wyklucza nieustanne kręcenie kołem nastawnika, co mnie tak nieuchronnie podnieca, ale brakuje mi setek rzeczy które trzeba zrobić zanim się w końcu ruszy. Nie wiem tylko czy to moja ignorancja i nowoczesne niemieckie lokomotywy tak właśnie działają, czy po prostu ta gra to bardziej zabawka niż symulator. Acz stawiam na to drugie. No i brakuje mi magii tego realizmu z eu07.
W eu07 z kolei ssie grafika, tras jest do bólu mało (ja np. lubię głównie L053 ale ile do cholery można jeździć na jednej, do tego zepsutej trasie?), no i te 10 minut rozruchu...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Prekursorem polskich gier o pociągach była praca dyplomowa z tego co pamiętam pt. Mechanik symulator pociągu EN57

Potem zrobiono na tym samym śilniku EU07, ale EU07 potem długo było rozwijane, a EN57 już nie.
Parę tygodni zrobiłem przegląd tych nowszych gier z pociągami i podobne wnioski: to wszystko ssie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
No Maszyna jest bardzo fajna, z tym że silnik leży. Ten projekt rozwijało swojego czasu tylu ludzi, że gdyby ktoś tam zrobił jakiś normalny silnik na dx3d albo opengl to tłum amatorskich grafików zrobiłby do tego ładne modele, tekstury, szejdery, czy co tam jeszcze by było potrzebne. Poza tym odwzorowanie różnych sytuacji oraz zachowania się składu mają pierwszorzędne, a to w simach chyba najważniejsze. Jedyne co mnie zawsze dziwiło to nastawnik kierunkowy w ep09 z 3 pozycjami... wtf?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Tolek! Robimy!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie znam się na programowaniu, mam dwie krzywe prawe ręce do ogólnej grafiki komputerowej... poza tym z chęcią.
Tak jak mówię, głównym problemem jest engine. Grafikę Ci ludzie robili, lepszą czy gorszą, to samo z dźwiękami i realizmem działania taboru, po czym wnoszę, że mogą to zrobić jeszcze raz, w lepszej jakości i korzystając z mądrzejszych i bardziej efektywnych rozwiązań.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W porównaniu z napisaniem dobrej fizyki, kwestia enginu 3d naprawdę nie jest problemem. Tym bardziej biorąc pod uwagę obecnie dostępne narzędzia.
Jakiś czas temu napisałem już nawet kilka enginów 3D, ale to raczej nie takich, żeby aż cokolwiek na tym robić ;)
Także skoro nie masz umiejętności, a ja również to myślę, że powinniśmy jeszcze dziś zacząć robić grę.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Need Forspeed Hot Pursuit 2010.

Miazga to mało powiedziane. Nie ma fabuły, jest za to ostra jak riffy Lorda grafa, jest ten fun pt. jeszcze raz, jeszcze raz!!! Faktycznie, seria NFS wróciła w pełni glorii!

10/10!
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ja wiem wuju, fajna jest, fajnie się gra, ale czegoś brakuje. Replay'ów na pewno.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Hehe, cały dzisiejszy dzień giercę w to. Podoba mi się, fajnie, że odeszli od wieśniackiego tuninku. Wszystkie te informacje, limitowane wersje samochodów i inne cuda dają poczucie bycia takim szpecem, jak wiesz co to jest Gallardo Balboni :D. Ale i tak pewnie zaraz ją przejdę, leniwi ci producenci gier się zrobili.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Ja wiem wuju, fajna jest, fajnie się gra, ale czegoś brakuje. Replay'ów na pewno.

No, zawsze jest coś ;) Nie upchniesz w jednym cycatej czterdziechy i wysportowanej dwudziechy ;) Jest wszystko, czego trzeba - i nic więcej ;) Mają dać jeszcze pacza, żeby płynniej chodziła, bo ludzie się skarżą, że nawet na mega sprzętach potrafi chwilami zamulić.
Paczki z głów!