Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475705 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Właśnie czekam na CoD Black Ops (to już popopojutrze!!! 8))

Dzisiaj, dzisiaj, dzisiaj!!!
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
ja właśnie zapinam pasy przed odpaleniem po raz pierwszy ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Online Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ja chyba muszę sobie załatwić ;D macie jakieś dobre źródło ?

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
sklep kolego... sklep. Kolego piracie :D
I'm back!

Online Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
No przecież o tym myślałem ;D poczekam aż stanieje

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Najlepiej. Kupiłem kilka gierek właśnie przynajmniej rok po premierze. W efekcie za połowę ceny i ze wszelkiemi patchami i dodatkami :)
I'm back!

Online Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wiem, zawsze jak kupuje gre to tą metodą ;D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
pykam sobie w Darksiders, taka fajna napierdalanka, grasz Wojną i sobie siekasz,

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Nawkurwiasz się mocno. Wiem, bo niedawno przeszedłem i po skończeniu ostatniego levelu nie czułem w ogóle satysfakcji z gry. Chociaż bardzo fajny pomysł na gierkę i niezłe wykorzystanie religii do stworzenia potworasów.

Offline majki

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
half life 2.
Niecierpliwie czekam na episode 3. ciekawe kiedy wyjdzie..
poza tym F.E.A.R - gierka miażdzy swym klimatem...

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Aston jeśli chodzi o darksiders to właśnie się wkurwiłem, a na hl epizod 3 to się chyba nie doczekam ile to już lat? dwa, trzy czy cztery? chyba szybciej duke nuken forever wyjdzie :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
DNF jakoś luty marzec next year, wiec nie mów ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
pamiętam zapowiedzi jeszcze z czasów secret service :D

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Jak już się wkurwiłeś to poczekaj aż znajdziesz tego uwięzionego anioła - no jebane 3 godziny durnych łamigłówek. W sumie to początek im się udał, zrobiło na mnie spore wrażenie z tym wielkim bydlakiem. Ale potem już jest nudno, przewidywalnie i wkurwiająco. No jeszcze fajnie kunia zrobili, taki Pudzian.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
jestem w momencie polowania na tiamata, na razie nie jest tragicznie jeśli chodzi o całokształt, powiedziałbym nawet jest nieźle, z takich rąbanek grałem przed wakacjami w ninja blade, taka podróba ninja gaiden z xboksa i ta gra była tragiczna, do obrzydzenia cut scenki z sekwencjami do wklepania, jakieś problemy z saveami, gra z kategorii SKM (syf, kiła i mogiła), na szczęście mam jeszcze PRO Evo 10 w które gram nie wiem już jak długo, w zeszłym tygodniu zacząłem kolejny sezon- 2011/2012 :D.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Ja chyba muszę sobie załatwić ;D macie jakieś dobre źródło ?

Same gówniane!!!!!! ;)
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
mehehehe ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
A ja ostatnio z moją młodą znów popylamy w Dragon Age Origins i musimy się rozglądnąć primo za DLCkami, secundo za dodatkiem bo jeszcze nie mam :) Oczywiście wersja oryginalna, zakupiona w dniu premiery :) (DUMA ! A CO!)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
jestem w momencie polowania na tiamata, na razie nie jest tragicznie jeśli chodzi o całokształt, powiedziałbym nawet jest nieźle, z takich rąbanek grałem przed wakacjami w ninja blade, taka podróba ninja gaiden z xboksa i ta gra była tragiczna, do obrzydzenia cut scenki z sekwencjami do wklepania, jakieś problemy z saveami, gra z kategorii SKM (syf, kiła i mogiła), na szczęście mam jeszcze PRO Evo 10 w które gram nie wiem już jak długo, w zeszłym tygodniu zacząłem kolejny sezon- 2011/2012 :D.
Tiamat to jest babka :P. Znaczy się jeszcze jest entertaining, potem będziesz musiał się przymusić trochę do grania. Ale nie zniechęcam, można sobie obejrzeć całą historię z ciekawości.
W ogóle War wygląda jak jakaś grotestkowa postać z Monty Pythona - wielkie łapska i nogi, a główka mała.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Może byś tak - purpel - napisał coś o TEJ GRZE! ;)
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Fajna jest ;D
Dodam, ze już się skończyła, szybka... jak oczekiwałem.
« Ostatnia zmiana: 10 Lis, 2010, 19:31:19 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Zaraz spra-wdzi-my!!!  :D :D :D <zaciera ręce>
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
no rozpocząłem swoją kampanię w Black Ops, gra jest zajebista, wygląda rewelacyjnie, jest brutalniejsza od modern warfare, zostają ślady po kulach, odpadają kończyny, kampania sp zapowiada się bardzo ciekawe, świetne tempo akcji nie ma czasu w ogóle na nudę i gra nie jest tak ciotowata jak nowy medal of honor,

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace
machinarium
polecam! Gra jest świetna ze względu na klimat i opracowanie graficzne (tj rysunki) :)

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Sciaglem wowa :D