Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473795 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Cytuj
taka straszna gra w której sterowało się uciekinierem z zakładu psychiatrycznego(a może to nie była gra?)
ten temat jest kupa wart bez fot...?
http://www.freeworldgroup.com/games6/gameindex/mental.htm ? ;)

A tak na serio - The Suffering. Musiałeś mi przypomnieć... świetny tytuł.

A u mnie Left 4 Dead 2 na tapecie. Kupiłem jak była promocja na Steam 66%, bo spóźniłem się na promocję 50 % za Team Fortress 2...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Skończyłem MOHa. Jeśli chodzi o fabułe, to jest to jedna z lepszych o ile nie najlepsza gra tego typu, z jakich grałem. Tylko szkoda, że taka krótka. 
Jednak jest tam sporo błędów. AI wiele do życzenia pozostawia, i grafika też nie zachwyca. Ale grało się bardzo przyjemnie. Polecam :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
a grał ktoś w to?

ja przez cały czas jak byłem młodszy. Ostatnio też chciałem pograć ale jakoś nie wciągnęło mnie tak bardzo..

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Nie no, ja MoH to od samego początku de facto i wszystkie dotychczasowe części które poszły na PC. CoD do modern wołfer, teraz spróbuję MW2 i muszę nadrobić FarCry1/2 ;)

Ale po falloucie. A widzę, że już New Vegas na torre.... to znaczy w sklepach ;)

a na rozluźnienie :



:D
« Ostatnia zmiana: 22 Paź, 2010, 00:58:36 wysłana przez Vertigo »

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Ale po falloucie. A widzę, że już New Vegas na torre.... to znaczy w sklepach ;)
Jest, jest :) Mam już 68%
...tego no... rabatu... w sklepie ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Fallout NV mi nie działa :( coś z kompem musze zrobić, bo 3 też nie idzie...
Za to gram sobie teraz w Gothica IV. Bardzo ładnie wygląda ta gra... no i jest wciągająca :/
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Skończyłem MOHa. Jeśli chodzi o fabułe, to jest to jedna z lepszych o ile nie najlepsza gra tego typu, z jakich grałem. Tylko szkoda, że taka krótka.  
Jednak jest tam sporo błędów. AI wiele do życzenia pozostawia, i grafika też nie zachwyca. Ale grało się bardzo przyjemnie. Polecam :)

Jeszcze nie skończyłem, ale grywalność 100%! No i polecam wszystkim misję we wiosce Talibów - pełen rozmach i niesamowity klimat!!! (Może znajdę jakiś gameplay tego fragmentu)

Np.: i dalsze
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2010, 14:31:58 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Właśnie kupuję, ciekaw jestem mocno jaka będzie. Nawet trailerów nie oglądałem dla lepszego efektu potem.
A obecnie wkurwiam się raz za razem przy przechodzeniu Darksiders. Niby fajne, ale już zaczyna na nerwy działać. SWTFU Sith Edition też.

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Ostatnio łoję tylko Fallout 3 GOTY i czekam na New Vegas - prezent. A poza tym gramy w tysiąca w przerwach między wykładami i na wybranych wykładach, bilard po wykładach i uczę się brydża  :facepalm: oraz snookera  :kaplan: :zuo: :zuo: :zuo:
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2010, 15:43:33 wysłana przez Wesoły Szatan »

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Brydż rządzi :D Właśnie tak sobie ogarniamy sekcję brydżową na ten rok :D
Ssiecie.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Medal Of Honor jest zajebisty.

I nagle się kończy!!! ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Haha, fajne!

Ed:
No kurna, właśnie przeszedłem MOHa. Za krótkie to! :evil:

Ed2:
Mam Star Wars: The Force Unleashed 2. Wypierdzista w każdym calu, dużo lepsza od pierwszej części. A grafika jest dla mnie super miodzo (a do tego chodzi gładko przy 1080p i antyaliasingu 8)). W końcu ktoś pomyślał jak mają gry wyglądać.

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
A ja teraz młócę w Gothica 3. Po wszelkich community patchach i quest pack 4 zrobiła się ta gra bardzo ciekawa i grywalna :D

Słyszałem ze G4 tylko ładnie wygląda i ze starym gothiciem może mieć wspólnego tylko Risen. Ale to wyczytane i zaszłyszana. Może kiedyś sprawdzę :)
I'm back!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Słyszałem ze G4 tylko ładnie wygląda i ze starym gothiciem może mieć wspólnego tylko Risen. Ale to wyczytane i zaszłyszana. Może kiedyś sprawdzę :)
Coś w tym jednak jest. W G1 i G2 grałem dawno temu, właściwie niewiele z nich pamietam, a G3 wiele nie grałem, bo mi się nie podobała i było w cholere błędów.
Co nie zmienia faktu, ze G4 jest bardzo fajną grą ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Ed2:
Mam Star Wars: The Force Unleashed 2. Wypierdzista w każdym calu, dużo lepsza od pierwszej części. A grafika jest dla mnie super miodzo (a do tego chodzi gładko przy 1080p i antyaliasingu 8)). W końcu ktoś pomyślał jak mają gry wyglądać.
nie będę spoilerować ale to tylko pierwsze wrażenie, potem się robi jakoś tak nudno, ale gierka wygląda zajebiście

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Jak to pisałem, przeszedłem zaledwie parę leveli. Zaraz potem skończyła się gra :D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
:D no właśnie, w pierwszej części się coś działo, tutaj samo napierdalanie jest lepsze, ale fabuła wygląda tak: uciekamy, ratujemy ślepego, ratujemy blondynę i koniec

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wlasnie popylam w Warcrafta 3 :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Wlasnie popylam w Warcrafta 3 :)

Właśnie czekam na CoD Black Ops (to już popopojutrze!!! 8))
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
+1
Tylo, ze to pojutrze! :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Mie się w cipkie dłuży :D

(wiem, wiem ;))
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nowy God Of War na PSP jest świetny i co z tego, że przeszedłem w niecałe 6 godzin!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ściągłem 10.5Gb...

Zainstalowałem 12.5Gb...

Uruchomiłem i spachowałem...

Pisze F2P = Free To Play...

Wybieram Dwarfa...

Imię ... nawet odblokowane ...

Klasa ... Wizard ...

Komunikat : "This class i special - buy Turbine Points to play this class!"

Pierdolić Lotro F2P.



Pomijając już zupełnie fakt, że to i tak wow. Tylko zamiast kolorowych ludków jest Gandalf. Albo Elrond. Albo Płatności.