Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 472947 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ja odpaliłem wczoraj Metro 2033, pograłem chwile i mogę powiedzieć, ze jest klimat ;)
Do tego super grafa, efekty i potwory, przez które co jakiś czas adrenalina się podnosi :)
Zdecydowanie bardziej wolę walkę z ludzmi w tej grze :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Purp - pograłem w Metro z godzinkę i mimo klimatu jakoś tak... Chyba odinstaluję ;)

Tymczasem: 16.11 będzie się działo (jak ktoś lubi):

Need for Speed Hot Pursuit
http://www.youtube.com/needforspeed

« Ostatnia zmiana: 03 Paź, 2010, 00:41:28 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
No ja chyba też ją odłożę gdzieś, bo generalnie nie lubie gier, w które boje się grać. Pomimo tego, że jest super graficznie i klimatycznie ;)

E: ja lubię. No i w końcu EA zeszło na dobrą drogę jeśli chodzi o NFS, przynajmniej tak się wydaje. IMO Shift to najlepszy NFS od Porsche Unleashed, mam nadzieje ze ten nowy HP bedzie godny ;)
Ja się jaram :)
« Ostatnia zmiana: 03 Paź, 2010, 00:40:54 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
a ja sprawdziłem fife 11 i ta gra na kompie nie ma racji bytu. Sterowanie i wszystko pod konsole. wkurwia mnie to ;D

muszę coś lepszego dla siebie znaleźć

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
muszę coś lepszego dla siebie znaleźć
PES ;D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
NFS wygląda fajnie, chociaz ja zatrzymałem się na Most Wanted i zadna koejna nie była lepsza pod względem grafiki i grywalności. Pod względem samej grywalności to zdcydowanie NFS III :D

A ja ostatnio (od ponad 1,5 roku) napierdalam w Guild Wars. Przeszedlem Prophecies, napierdalam w Factions a mam jeszcze 2 kampanie do przejścia. No i 2 część wkrótce wychodzi ^^
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
NFS Underground II RULEZ!
Reszta mi się wcale nie podoba.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
NFS wygląda fajnie, chociaz ja zatrzymałem się na Most Wanted i zadna koejna nie była lepsza pod względem grafiki i grywalności.

W wakacje kolo mnie prosił, żebym mu coś na lapsie zainstalował i zapodałem mu Most Wanted. Cały dzień, pół nocy i następny dzień grał, później nie wiem, wyjechałem do domu ;D
Paczki z głów!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
a ja sprawdziłem fife 11 i ta gra na kompie nie ma racji bytu. Sterowanie i wszystko pod konsole. wkurwia mnie to ;D

muszę coś lepszego dla siebie znaleźć

PES 2011 polecam :) mialem napisac takie male porownanie tych dwoch gier ale czasu nie mam :D Krotko Fifa ssie PES czadzik :D Czemu ? Grafa lepsza w PES, system podan lepszy w PES ( trzeba sie nauczyc od nowa :) ) Tricki wygrywa Fifa - oni zawsze na to stawiali :P

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
ściągnąłem sobie bete MOHa bo jest otwarta i nawet pozytywnie ;D klimaty nowego CODa, mi się takie podobają więc polecam ;D

Offline Yasiek777

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Wow czasem :P tzn nie płacę, priv servy. Cod 4 multiplayer, trochę hitmana :P cod mw2 :D (skończyłem dawno ale dobryyy jest )

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
ściągnąłem sobie bete MOHa bo jest otwarta i nawet pozytywnie ;D klimaty nowego CODa, mi się takie podobają więc polecam ;D

Wczora z wieczora niemal symultanicznie odpaliliśmy z Semedim w swoich domach MOHa! Aj, pięknie, miodnie, tylko -póki co - krótko ;) No i udało się zamienić cyrylicę na piękny rodzimy język ;)
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Kurwa. Fallout3 PL + Dodatki + Bioshock. Ale mi zryło psyche. [Troll mode ON] Fuck Yeah! [Troll mode OFF]

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Worms Reloaded!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie wiedziałem, że Bioshock to dodatek do Fallout 3. To by wiele tłumaczyło.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Settlersi Narodziny Imperium - tylko cholera czasu nie mam, żeby w to grać :(
Ssiecie.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
No niedlugo Bioshock 3 bedzie :)
Co do MOH'a wg mnie sporo brakow ktore mnie wkurzaja, ale gra dobra :) A juz niedlugo Fallout NEW VEGAS :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
No niedlugo Bioshock 3 bedzie :)
Co do MOH'a wg mnie sporo brakow ktore mnie wkurzaja, ale gra dobra :)

A co? Bo też tak inaczej ją odbieram od CoD i BF. Mniej wodotrysków, ale chyba bardziej tak właśnie to wygląda w realnej wojnie.
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
No i pograłem chwile w MOHa, póki co jest biednie zawiodłem się. Graficznie nie ma rewelacji, COD był w każdym detalu dopieszczony, BC2 też a tu rozbryzgująca krew wygląda jakby ją w paincie malowali, efekty tez tak o....
Na ten czas do COD:MW2 i BC2 nie ma startu...
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Fakt, poprzeczka jest wysoko, a podobno ma być jeszcze wyżej... Do 09.11 niedaleko ;)

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A mnie się MoH podoba. Może nic nowego, ale jest fajnie. Akurat gra dla mnie, szybko, krótko i bez zbędnego gówna i wodotrysków.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Akurat gra dla mnie, szybko, krótko i bez zbędnego gówna i wodotrysków.

Tak, Semi tak lubi! :P
Paczki z głów!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Tekken,
w swojej okolicy i wśród wszystkich kumpli - ubijałem wszystkich Heńkiem i Pałlem :D chociaż tak właściwie, to wolałem Joszka i Dżina, ale nie potrafiłem nimi tak kapić jak w/w ;D
Cytuj
taka straszna gra w której sterowało się uciekinierem z zakładu psychiatrycznego(a może to nie była gra?)
ten temat jest kupa wart bez fot...?

Wkurwia mnie, że z najlepszej gry w jaką grałem zrobili takiego szmatławca...
Silent Hill 2 w jakimś sensie wpłynął na moje życie. Poważnie.

szkoda, szkoda... ale która seria tak nie kończy?

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
A mnie się MoH podoba. Może nic nowego, ale jest fajnie. Akurat gra dla mnie, szybko, krótko i bez zbędnego gówna i wodotrysków.
Powoli się przekonuję ;)
Fabuła bardzo ciekawa, mniej więcej od pierwszego strzelania z Baretta sie rozkręca. Fajnie jest wszystko ze sobą połączone. Także, ze fabułę duży + jak narazie. Jednak mimo wszystko grafa i efekty są na nienajwyższym poziomie(jak na dzisiejsze możliwości ofc ;))
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
A ja od kilku lat postanowiłem, że będę się trzymał z dala od gier z jakąkolwiek fabułą (o ile nie jest to Fallout, dla którego zawsze robię wyjątek :), więc jak już w coś gram to jest to Dead Or Alive 4, Warcraft III lub PGR4 z żoną :). Naprawdę nigdy nie myślałem, że będę mógł się kiedykolwiek z kobietą opierdzielać po gębach w mordobicie - to jest arcyczad.

Zastanawiamy się nad Tekkenem 6, bo DOA trochę nam się nudzi, ale z kolei Soul Calibur 4 okazał się arcygówniany, więc trochę mamy dystansu do produkcji Namco ostatnio...