Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 473765 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie no, jak ktoś lubi, to niech sobie gra w filmy, nic mi do tego. Jeśli sprawia mu to frajdę, to niech dalej sprawia, a jeśli jeszcze go przy tym stać na wspieranie rozwoju przemysłu IT poprzez ciągłe kupowanie nowego sprzętu, to sam na tym prędzej, czy później skorzystam, jak w końcu sam będę zmieniał sprzęt ;)

Tylko krew mnie zalewa, jak sobie gram w coś i ktoś mi wyskakuje, że to coś ma brzydką grafę/jest stare/jest technologicznie na poziomie gier sprzed XX lat itp i nie ma znaczenia, że jest super gameplay, muzyka, fabuła itp :P
I trochę drażni mnie ten trend, że współcześnie developerzy właśnie stawiają zwykle głównie na grafę, niekiedy mając też w dupie optymalizację (podejście typu: chcesz pograć w nowe gry - kup se lepszy sprzęt, ewentualnie trać względem innych gracy przez wybrakowanie detali itp) - przez to ostatnimi czasy np odwiedzając Empik coraz częściej odwiedzam działy z gazetami z grami oraz półki z seriami pokroju Ekstra Klasyka. Nie wspominając o moich ukochanych emulatorach i stronkach pełnych romów, za które w sumie byłbym nawet w stanie płacić, o ile by nie wydurniali się z cenami.
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2012, 00:08:27 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: