Autor Wątek: Barrel Metal czyli E standard w stodole  (Przeczytany 1731 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Barrel Metal czyli E standard w stodole
« 16 Sie, 2014, 21:39:36 »
Hej,

Tym razem spróbowałem czegoś nowego zatem:

1. Zrobiłem numer w E standard na symulacji Marshalla. Chyba się starzeję bo coś ostatnio mnie męczą tight/higainy w drop A. Chyba czas kupić
jakiegoś Les Paula :)

2. Jako że ostatnio kupiłem Final Touch na promocji postanowiłem sprawdzić jak działa. Moim zdaniem za niecałe 5 Euro odstaje wiele od IK
Multimedia Tracks. Jeszcze jakby dodali jakiś saturator było by super. Jak najbardziej polecam!

3. Nagrałem już tyle ujęć w małym pokoju z brązowymi ścianami że pora na coś nowego. Zatem tym razem nowa lokalizacja z beczkami :)

Oczywiście nie było by widea bez operatora. A operatorem była moja żona i musze przyznać że jej ujęcia są coraz lepsze :)

Miłego słuchania i oglądania!


Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Fajnie, że idziesz w takim kierunku, jestem jak najbardziej za. Trochę jednak więcej mogłoby się dziać w kompozycji. Proste wariacje riffów, trochę więcej energii i będzie git. O brzmieniu się nie wypowiadam.
synkopy to guwno

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
po pierwszej minucie przyszła mi do głowy taka myśl - opchnij ten riff Metalikom to w końcu jakoś fajny kawałek wypuszczą  :facepalm:

a tak na serio, podoba mi się  :)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
No widać że się starzeję :)
Gram jak Metallica i do tego teraz nawet teraz stroję gitarę jak oni.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Główny riff to bym sprzedał  Edkowi bo to co nagrali po tylu latach czekania to szit a w głównym Twoim słyszę więcej ciekawych rzeczy niż u nich teraz ;)
Ogólnie bardzo fajne ale dla mnie niespójne. Zbiór fajnie brzmiących pomysłów i niby wszystko pasuje ale stylistyka jakaś odmienna. Zapewne posłucham jeszcze raz. Ogolnie lubie Twoje granie bo zawsze masz coś ciekawego do "powiedzenia".

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Ogolnie lubie Twoje granie bo zawsze masz coś ciekawego do "powiedzenia".

Dzięki :)
Zawsze staram się coś nowego zrobić, ale ostatnio coraz trudniej bo nie mam już żadnych sprzętów do testowania.
Zatem dla odmiany nagrałem videło w stodole :P


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Widać/słychać, żeś pan obleciał w życiu wiele piosenek, bardzo miło się słucha, ale nie wiem, czy to thrash, wczesny Tool czy Musza :). Zrób coś podobnego w konkretnym celu - czad, bujamy się, albo "po tej piosence ona będzie moja" :).
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
23793 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 13:42:42
wysłana przez wuj Bat
3 Odpowiedzi
4008 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 14:21:54
wysłana przez Zomballo
26 Odpowiedzi
8455 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2011, 17:40:47
wysłana przez deathtom
4 Odpowiedzi
3870 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2013, 13:50:30
wysłana przez SWK.LethalInjection
2 Odpowiedzi
1522 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2013, 15:10:22
wysłana przez gizmi7