Autor Wątek: BOSS GT-10 naduszam, a pedła ni uja :)  (Przeczytany 1922 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
BOSS GT-10 naduszam, a pedła ni uja :)
« 27 Cze, 2014, 08:39:24 »
Niestety coś mi się chyba pomerdało albo padło (reset był) jak naduszam pedała jednego tego to mi się nie włącza, VOLUME działa, jak go z ustawień na stał włączę to też działa wszystko (w zależności co się ustawi) ale nie mogę włączyć z nogi.

Rozkręciłem i widzę, że są luzy na trzpiocie :( coś wiecie w temacie? HELP - obejście znam (ustawić na sztywno w presecie jakiś efekt i dać mu zakreś np. do 90% więc jak wcisnę/odcisnę pedał na maxa to przeskoczy na zakres 100% i się efekt wyłączy jakby z naduszenia :) )

Zomballo

  • Gość
Niestety coś mi się chyba pomerdało albo padło (reset był) jak naduszam pedała jednego tego to mi się nie włącza, VOLUME działa, jak go z ustawień na stał włączę to też działa wszystko (w zależności co się ustawi) ale nie mogę włączyć z nogi.

Rozkręciłem i widzę, że są luzy na trzpiocie :( coś wiecie w temacie? HELP - obejście znam (ustawić na sztywno w presecie jakiś efekt i dać mu zakreś np. do 90% więc jak wcisnę/odcisnę pedał na maxa to przeskoczy na zakres 100% i się efekt wyłączy jakby z naduszenia :) )
A teraz wyjdź z internetu. Odsapnij. Policz do dziesięciu. Wróć i napisz jeszcze raz.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Niestety coś mi się chyba pomerdało albo padło (reset był) jak naduszam pedała jednego tego to mi się nie włącza, VOLUME działa, jak go z ustawień na stał włączę to też działa wszystko (w zależności co się ustawi) ale nie mogę włączyć z nogi.

Rozkręciłem i widzę, że są luzy na trzpiocie :( coś wiecie w temacie? HELP - obejście znam (ustawić na sztywno w presecie jakiś efekt i dać mu zakreś np. do 90% więc jak wcisnę/odcisnę pedał na maxa to przeskoczy na zakres 100% i się efekt wyłączy jakby z naduszenia :) )
A teraz wyjdź z internetu. Odsapnij. Policz do dziesięciu. Wróć i napisz jeszcze raz.

ejjj zanim napisałem to szukałem - albo źle albo nie było tego czego szukam - guuuuru zdradź sekreta :)

chodzi oto, że nie działa mi włączanie np. kaczki po naciśnięciu pedała w GT-10 dioda się nie zapala, efekt się nie włącza - co może być przyczyną :)

Zomballo

  • Gość
Użyj librariana do konfiguracji toe switcha. Jeśli to nie zadziała to serwis. ;)

Offline Kudlathy

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Więcej sprzętu niż talentu ;)
 no i jak działa? miałem podobny problem (no może poza luzami) ale trzeba było zrobić kalibracje, jako położenie max zrobić troche mniej niż max i "thres" na 1, pozdro
"Każda kolejna sekunda to nowa szansa,która nie musi mieć oparcia w przeszłości.Przeszł ość przenosimy do teraźniejszości tylko w naszych umysłach."
Trey Azagthoth

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Boss HR-2

Zaczęty przez g-zs Efekty

2 Odpowiedzi
3708 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2008, 17:56:27
wysłana przez g-zs
Boss GT-10

Zaczęty przez Pan Sinner « 1 2 » Efekty

45 Odpowiedzi
32260 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2010, 15:24:09
wysłana przez Mikes