Autor Wątek: Stare Mayonesy - Hit czy Shit ?  (Przeczytany 2138 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Stare Mayonesy - Hit czy Shit ?
« 20 Cze, 2014, 23:23:50 »
https://www.dropbox.com/sh/4icgehnoacjj77c/AAAFhrhSnnJFrR9--BnT4asua#/

Ten oto mayo wisi sobie na allegro za 500 złociszy. Tak wiem - że wtedy to był inny Mayones niż teraz :P
Tyle że...raz że szukam drugiej taniej gitary "dla siebie" <bo na LTD młody gra codziennie> za małą kasę, przy której mógłbym pogrzebać :P

O tych wiosłach zazwyczaj się pisze - dobre gitary na początek - ale też inni piszą że to shit totalny.
Pytanie - czy to faktycznie twory które są daleko w tyle za tanimi czortami itd... ?
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
https://www.dropbox.com/sh/4icgehnoacjj77c/AAAFhrhSnnJFrR9--BnT4asua#/

Ten oto mayo wisi sobie na allegro za 500 złociszy. Tak wiem - że wtedy to był inny Mayones niż teraz :P
Tyle że...raz że szukam drugiej taniej gitary "dla siebie" <bo na LTD młody gra codziennie> za małą kasę, przy której mógłbym pogrzebać :P

O tych wiosłach zazwyczaj się pisze - dobre gitary na początek - ale też inni piszą że to shit totalny.
Pytanie - czy to faktycznie twory które są daleko w tyle za tanimi czortami itd... ?

Zapewne można trafić na badziewie, ale ja mam same dobre wspomnienia związane z tymi wiosłami. Pewnie wersji było mnóstwo, ale to co podlinkowałeś, kojarzy mi się z modelem, który miał absolutnie fenomenalny gryf; tak jak nie lubię wąskich i płaskich gryfów, tak tamten był miszcz. Tylko dziwne, że ów jest z tyłu pomalowany - widziałem wyłącznie lakierowane w naturalnym kolorze. Dwukrotnie trafiłem w tych wiosłach na zajebiste przetworniki. Nie wiem, co to było, ale albo tak świetnie się dogadywały z lekką dechą, albo po prostu były dobre :) Hardware jaki jest każdy widzi; tylko mostki z zasady były do zablokowania. Nawet mistrz Kazimierz w Łodzi, człowiek który nie boi się żadnych wypustów floydopodobnych, nie podejmował nigdy z nimi walki. Ale to raczej bez znaczenia, nikt chyba przy zdrowych zmysłach nie oczekuje od wiosła za 400-600 zł, że będzie miało dobrego "floyda".

Komunały, panie dzieju. Ograj, zakładam, że warto. Musiałbyś trafić na jakieś śmigło na gryfie, żeby odpuścić.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Ograj, obadaj. Generalnie cholernie warto, nie tylko stare Mayo. Poszperaj po MEGach czy EMP - bardzo dobre wioseła.
Znajomy specjalizuje się w wynajdywaniu takich, kupowaniu za psie pieniądze i picowaniu je :D Muszę powiedzieć, że ilekroć u niego byłem nie przepuściłem żadnej gitarze. W tym starym Mayonesom.
Mostek na bank do blokowania lub wymiany jeśli chcesz wajchować. Oczywiście o ile znajdziesz np. używanego Schallera możesz go tam wstawić, ale podejrzewam, że będzie to koszt takiego starego Mayo.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
wisi też na aledrogo fajny Mensfield ala Ibanez, a w sumie 2 szt. ale mówie o tym z ciemną podstrunicą - chyba ma Schallera FR nawet - i wygląda spoko :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
2012 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2009, 18:54:07
wysłana przez mlodysatan
12 Odpowiedzi
3194 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2011, 14:59:06
wysłana przez Bjørn
7 Odpowiedzi
3638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2012, 11:50:02
wysłana przez Jesus
25 Odpowiedzi
11216 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2013, 00:02:36
wysłana przez Gveir
32 Odpowiedzi
7964 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2013, 10:54:31
wysłana przez dari555