Autor Wątek: DAEHA - The Institute of Clouds  (Przeczytany 1111 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
DAEHA - The Institute of Clouds
« 12 Cze, 2014, 10:20:52 »
Nadejszła wiekopomna chwila, moj zespol, ktory uskuteczniam tu w Londynie wlasnie wypuscil pierwszy numer z nadchodzacej EPki. Nie ma tu zadnego rzepolenia na gitarach, nie ma djentu ale za to jest mnostwo ciezkiego klimatu, ladnych melodii, duzo trip-hopu/downtempo w nowym wydaniu.


Jakby ktos chcial nas polubic na FB, dodac na Sound Cloud, czy tez moze docenic i kupic singla to podaje linki :)
www.facebook.com/daehamusic
www.soundcloud.com/daehaband
www.daeha.bandcamp.com

Opinie tez mile widziane. Dzieki!

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
najs.

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Muzycznie bardzo fajne, ale ja bym się przyczepił do tego, że wokal jest za bardzo z przodu przed muzą. Kiedy miałem już dosyć głośno wokal cały czas nie czułem wystarczającego przypierdolu z podkładu, a szkoda bo jest bardzo dobry.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Muza mi leży, ale czasami nie jestem w stanie zrozumieć słów, a generalnie z angielskim nie mam najmniejszego problemu, jakby zjadała litery momentami z racji ze nie jest to deszcz metal ani grind to marudze:P
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Orange

  • Gość
Wokal za głośny. Nie słuchać tej elektrowni całej. Posłuchaj Agressiva 69 to obczaisz o co mi biega

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Jak by wokal był ciszej to by nie można go było w ogóle zrozumieć :) Muza zacna!
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Forge Of Clouds

Zaczęty przez Yony Muzyka

11 Odpowiedzi
5642 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2011, 20:01:39
wysłana przez Rachet
34 Odpowiedzi
5534 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2015, 14:49:09
wysłana przez commelina