Autor Wątek: Michał Ulowski -Through the Gate of Deeper Slumber  (Przeczytany 1827 razy)

Offline Michał Ulowski

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Witam. Przedstawiam moją nową kompozycję na gitarę basową. W nagraniu użyłem też instrumentu MorphWiz. Zapraszam do słuchania i komentowania

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Płaskie bębny strasznie (brzmienie).  To jest podstawowy zarzut z mojej strony.

Drugi zarzut (czysto subiektywnie) - za wesoło! Bardzo lubiłem twórczość pana, którego próbujesz ilustrować muzycznie - ale to mi bardziej pasuje do jakiejś Doliny Muminków co najwyżej, a nie Necronomicon i mroczno-psychodelicznego świata kreowanego przez Lovecrafta...

Słychać, że jesteś zdolny i wrażliwy muzycznie - sądzę, że bez problemu uda Ci się wykorzystać koleżeńską krytykę, przy okazji kolejnych kompozycji (wrzuć jakieś harmonie oparte na dysonansach, te są zbyt "ciepłe" w odbiorze).

A żeby nie wyszło, że jestem jedynie zazdrosnym chujem - bardzo mi się podoba "malowniczość" utworu. ;)

Offline Michał Ulowski

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Co do strony technicznej nagrania nie będę się wypowiadał bo niestety nie jestem specem od realizacji :(
Ale jeśli chodzi o Dolinę Muminków to czuję się lekko urażony :) A tak na poważnie moim zamiarem nie było w tym utworze stworzenia przytłaczająco chorego nastroju chociaż takie klimaty są mi bardzo bliskie.  Miał być niepokojący, dziwny nastrój. Ja tak to widzę. Oczywiście każdy może odbierać to inaczej.
Dzięki za opinię. Na pewno wezmę się za kawałek ciężko-mroczno-dysonansowy i pewnie też to będzie "ilustracja" do jednego z opowiadań Samotnika z Providence :)
Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
14972 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2014, 16:21:32
wysłana przez Dale Cooper
9 Odpowiedzi
1821 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2014, 15:37:31
wysłana przez Michał Ulowski
1 Odpowiedzi
724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sie, 2014, 23:41:20
wysłana przez wuj Bat
9 Odpowiedzi
1034 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2014, 11:21:07
wysłana przez Franq
0 Odpowiedzi
1300 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2016, 20:33:32
wysłana przez delaa