Autor Wątek: [Televisaurus Rex feat. Locke] - It's a Sin  (Przeczytany 1856 razy)

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
[Televisaurus Rex feat. Locke] - It's a Sin
« 07 Maj, 2014, 17:58:39 »
Witam kolegów,
kawer PetSzopBojs ostatecznie gotowy...
dla tych, którzy mieli (nie)przyjemność z pierwotną wersją dodam, że jest wokal (udało się namówić młodego, zdolnego śpiewaka - Dominika "Locke" Niklasa) oraz dograłem solo i poprawiłem miks

Wlacz osadzony player soundcloud


wiem, że nie ma siódmej struny, ale wokalista śpiewa nisko jakby miał nawet ósmą strunę, może się komuś spodoba, zachęcam do komentowania

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
no dobra, co prawda nie mam siódmej struny, ale obniżyłem strój najgrubszej struny do d... hehe
co prawda prawie i tak na niej  nie grałem, ale może kogoś to zmobilizuje do jakiegoś (choćby niepochlebnego) komentu?

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Ty śpiewasz ? Fajnie to brzmi. Bardzo Oldschoolowo

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
dzięki, oldskulowy kawałek, oldskulowy wykonawca kowera to i oldskulowo brzmi, hehe
ja mógłbym jedynie naśladować głos tonącej kobyły, a nie śpiewać,
napisałem na wstępie, że śpiewa znajomy koleś, zaproponował manierę niczym Negatiwy czy jakie inne Vilevalo i poszło, cieszę się że się nada, może się jeszcze kiedy co urzeźbi...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wypowiedź kempasa jeszcze raz udowadnia mi, jak ludzie czytają i że obrazki rządzą . Ale nie to jest tematem ;)
Zastanawiałę sie czy fogle pisać, bo raz ze nie lubie kowerów, tzn rzadko który jest dla mnie ciekawy, dwa sprawiać przykrości niepotrzebnie. Ale tez zastanawia mnie fakt po co brać sie, za takie jak sam piszesz, niechlubne rzeczy.
Dla mnie to strata czasu, no chyba ze w jakiś sposób rozwija to Ciebie lub zwyczajnie daje frajdę.

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
Kolego szanowny, myślę że wtopka kolegi Kempasa jest tak nieznaczna, że spokojnie można mu wybaczyć, po prostu nie doczytał...
co do sensu Twojej wypowiedzi to masz rację, jest ogólny problem z czytaniem: napisałem "niepochlebne", a nie "niechlubne", zdaje się, że to zasadnicza różnica... ale dla mnie to tak samo bez znaczenia jak i pomyłka Kempasa.
Obiecywałeś przykrości, a tu żadnej nie uświadczyłem z Twojej strony, masz jeszcze szansę się wykazać, hehe
natomiast na Twoje pytanie odpowiem: tak, daje frajdę
i na koniec zapytam, jakiego typu (od)twórczość Twoim zdaniem nie jest stratą czasu?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Niepochlebne to równie pejoratywne jak niechlubne, ale słusznie napisałeś inaczej.
Odpowiedź: która rozwija, zmienia charakter przez to buduje coś własnego niejako na cudzym fundamencie.
Jak dla mnie, w tym przypadku jest to zbyt mała zmiana, ok wokal, ale jakoś cała reszta mimo sola, i innych drobiazgów... to dla mnie za mało. Może za bardzo byłem tym karmiony za młodu i oczekiwałbym czegoś bardziej zróżnicowanego ;) Zwyczajnie nie było to dla mnie ciekawe.

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Przede wszystkim chciałbym przeprosić z tego miejsca za moją pomyłkę. Mea culpa! Po drugie jest takie powiedzenie "żaden czas spędzony z przyjemnością nie jest zmarnowany". Nie raz piłem z kumplami lub grałem chujowe numery na próbie, które teoretycznie nic mnie nie rozwijały a jednak nie uważam żeby była to strata czasu. Poza tym nikt z nas nie wie co na nas ostatecznie wpłynie także poza wytknięciem mi mojego błędu i zwróceniem uwagi na fakt jak czasami ludzie potrafią czytać uważam komentarz commeliny za jałowy. 

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
heh
Panowie, fajnie że są emocje, tylko szkoda, że nie związane z tematem wątku, chętnie włączyłbym się w dyskusję np. na temat chujowości miksu, albo zajebistości panoramy, czy może fałszującego basu...
zdaje się, że mogę być pewien, że przynajmniej posłuchaliście moich wypocin, dzienx i pozdrawiam

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
spamuję, bo dorobiłem "teledysk" do solówy z utworu będącego tematem wątku, heh



to mój debiut wideło w ogóle, zatem proszę o wyrozumiałość

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
3119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2014, 13:37:29
wysłana przez Phoenix
8 Odpowiedzi
2696 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2014, 18:02:48
wysłana przez kempas
5 Odpowiedzi
1052 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2014, 08:34:00
wysłana przez Televisaur
0 Odpowiedzi
1761 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2015, 22:59:17
wysłana przez Televisaur
4 Odpowiedzi
1157 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2015, 13:26:45
wysłana przez Televisaur