Autor Wątek: Odtwarzacz mp3 - jaki najwierniej odtwarza??  (Przeczytany 10755 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Mój braciak ma pentagrama odtwarzacz i wrzuca copy paste ale to inny odtwarzacz (tai jak pendrive). A takich jak wkleiłeś Drevniak to nie lubię bo szybciej wcina baterię, poza tym filmu i tak na tym sobie nie oglądnę bo nie lubię męczyć się z tego rozmiaru wyświetlaczem ;). Używam creativa jakiegoś T-coś, bez wyświetlacza i zbędnych bajerów. Jedyny minus- jak wrzucam kilka płyt których jeszcze nie znam po to żeby ich przesłuchać to nie zawsze wiem czego w danej chwili słucham :P

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
mam soniacza walkmana zajebisty pod wzgledem wbudowanej bakterii wyswietlacza ale wgrywanie muzyki i stabilnosc oprogramowania sonicstage zawsze mnie bedzie irytować, a teraz robie na ubuntu wiec...wiadomo tylko copy-paste.

ty masz pewnie T100 czaje je badałem też ale brak wyswietlacza mi bardzo nie pasuje.  

ed: o jest t200 z wyswietlaczem
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz, 2009, 18:12:01 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
jest też ten sam tylko z wyświetlaczem albo ewentualnie creative ZEN chyba się nazywa, generalnie te wszystkie odtwarzacze to jeden tylko w różnych obudowach. i są ze 2 modele z wyświetlaczem. A zachęca czas trzymania baterii. Ja słucham muzyki ciągle, za każdym razem jak wychodzę z domu to ze słuchawkami w uszach, a ładuję odtwarzacz raz w tygodniu.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Co do tematu który sam założyłem, to odkąd kupiłem auto, to już nie mam w sumie potrzeby posiadania odtwarzacza, i wystarczy mi ten co mam w telefonie :-) a jeśli już to zawsze mogę pożyczyć ipoda od brata, choć lądowanie do niego muzy gorzej wygląda niż przy lądowaniu na tel...

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ipod fajnie chodzi jak się podłączy do radia w aucie bo możesz mieć schowanego w schowku np i kierować nim z poziomu radia- wygodna rzeczy :). Ale wrzucanie utworów faktycznie nie zachęca. Równie dobrze można mieć radio z usb, wychodzi na to samo :)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Równie dobrze można mieć radio z usb, wychodzi na to samo :)

Takiego właśnie mam pionka w aucie :)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Ze swojej strony polecę: Samsung YP-Z5 + Koss Porta albo tańsza Sporta Pro. Polecam, ponieważ posiadam zestaw tego typu i bardzo sobie cenię. Ma przede wszystkim jedną pozytywną rzecz, a mianowicie bardzo dobre przetworniki audio, a co za tym idzie zniekształcenia są mniejsze. No i jest metalowy, ciężko go rozjebać :)
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a wrzuca sie kawałki przez program czy copy-paste? to jest najwazniejsza sprawa jesli chodzi o playery mam uraz po soniaczu i oczekuje wyrozumiałości i informacji ;)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Samsung copy-paste, inne nie wiem. Jest wykrywany po prostu jako urządzenie USB.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/