Autor Wątek: jAmplitron Session vol.3  (Przeczytany 515 razy)

Offline Mruczek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
jAmplitron Session vol.3
« 22 Lut, 2014, 13:24:38 »
Pamiętacie jak świetnie było ostatnim razem? Nie mogliście przyjść, a znajomi byli zachwyceni? Nic straconego! Sesja się skończyła i wreszcie zaczęły się upragnione ferie, więc leniuchujcie i zbierajcie siły, a my już pracujemy nad kolejną edycją jAmplitron Session!

Zasady znacie, nic się nie zmieniło ;) Standardowo do dyspozycji macie:
- mikrofony do krzyczenia
- dwa piece gitarowe
- piec basowy
- komplet garów i talerzy
Wiosła, wiadomo, jak kto lubi. Przynoście swoje instrumenty, wszystkie są mile widziane (może na koniec strzelimy sobie duże grupowe zdjęcie tego wszystkiego? Pewnie ciekawie by wyszło :P ).
Może też zorganizujemy sobie jakieś zabawki gitarowe pod buta, zobaczymy, pomyślimy :)

Mamy też nadzieję, że spodobał Wam się pomysł z klawiaturą MIDI+VSTi jako substytut drewnianego pianina... czy też hammonda... czy organ kościelnych... czy cokolwiek sobie na nich włączycie...

Warto wspomnieć, że ostatnio mieliśmy szczęście wzbogacić się o kilka gadżetów, między innymi monitory podłogowe i bonusowe mikrofony. Czekamy na testerów :D

Najbliższe granie: 7.03.2014 (PIĄTEK), w godzinach 18.00-23.00
w Klubie Amplitron na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Nowowiejska 15/19, pokój 46).

Wejście open stage, wstęp wolny!

Dołącz do nas na wydarzeniu na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/248986075281449

Koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową: http://amp.pw.edu.pl/

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: jAmplitron Session vol.3
« Odpowiedź #1 22 Lut, 2014, 18:04:15 »
Ja nie pamiętam, jak świetnie było ostatnim razem?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Mruczek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Odp: jAmplitron Session vol.3
« Odpowiedź #2 26 Lut, 2014, 00:43:51 »
Przyjdź i sprawdź :)