Autor Wątek: Niju Gir Dej - Fraktal axe haj fii ultra super duper  (Przeczytany 2785 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Pojawiła się opcja, więc jest. Bawię się i rozgryzam. Fajne urządzenie, ale zdecydowanie nie dla tych którzy nie lubią kręcić. Siła tego urządzenia leży w "routingu efektów" a nie jak wcześniej myślałem w ilości wszystkiego.

Grałem wcześniej i na Ultrze i na II, ale co innego posiadać i programować, a co innego grać.

Co do obsługi - jak ktoś psioczył na PODy HD, to powinien sobie po programować fractala "z ręki" ;)

Specjalne podziękowania dla Muszki(;*), Tolka i Pivo ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Lut, 2014, 10:17:51 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
No Panie, gratki! Też w pierwszym odruchu żałujesz? :P

Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
sila tego urzadzenia jest w tym ze wystarczy ustawic amp + cab i juz kurwi, a nie jak w podzie trzeba kombinować ;)
gratki
jakbys sie chcial zamienic na standarda to daj znać :D
i always go full retard

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
sila tego urzadzenia jest w tym ze wystarczy ustawic amp + cab i juz kurwi, a nie jak w podzie trzeba kombinować ;)

Nie zgadzam się zupełnie odnośnie takiej mega wyższości nad PODem. Fractal brzmi inaczej i może to się bardziej podobać wielu osobom, ale żeby to było takie oczywiste i łatwo "ustawialne"... no nie :)
No pain No gain !

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
może ja mam inaczej, ale całe życie (no dużą większość) grałem na podach i nie wyobrażam sobie powrotu do nich. różnica jakości brzmienia jaka mnie uderzyła po zakupie axe była niesamowita.

z drugiej strony 4xhd500=1xaxe ;) także każdemu wedle potrzeb i jeszcze raz gratki :)
i always go full retard

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
W sumie będę temat dogłębnie poznawał w najbliższym czasie, bo zostawiłem sobie PODa też. Fractal jest lepszy, ale czas pokaże na ile lepszy będzie dla mnie :) możliwe też że zostaną oba :) a POD niech se będzie nawet sterownikiem i bakapem jak trzeba. No ale zobaczymy.

A za gratsy dzięki :)
No pain No gain !

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
POD niech se będzie nawet sterownikiem i bakapem jak trzeba.

i to jest pomysl ! :D
i always go full retard

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No Panie, gratki! Też w pierwszym odruchu żałujesz? :P

Spoiler

nie mam czego żałować, bo reszta klocków została. Teraz może być tylko osom. I niech lepii kierwa będzie! ;)

A tak na serio - wszystko okaże się po testach domowo/próbowo/koncertowych, więc teraz nie powiem więcej niż mówiłem wcześniej - no fajny jest no :)

Posty połączone: 16 Lut, 2014, 22:36:43
i z proobeksa fotka. Póki co pod fractalem najmodniejszy i najbardziej zaawansowany air cooler rack 4u. Z czasem jak wymyślę miejsce dla wszystkich szpejów pewnie jakaś szufladka 2u na pierdółki.
« Ostatnia zmiana: 16 Lut, 2014, 22:36:44 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
8848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2011, 22:57:15
wysłana przez Yony
12 Odpowiedzi
6236 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2012, 15:02:03
wysłana przez jaroslavsky
14 Odpowiedzi
9795 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lut, 2013, 22:40:41
wysłana przez Didejek