Ankieta

Jakie logo się Wam najbardziej podoba? Pomoże mi to w projektowaniu.

Logo A
0 (0%)
Logo B
2 (8.3%)
Logo C
8 (33.3%)
Logo D
2 (8.3%)
logo "Żyletka"
12 (50%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Wzmacniacz lampowy Razor Black Hawk 50W DIY  (Przeczytany 19337 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ilość opcji, modów, trybów, pstryczków i trylobitów stanowczo przekracza moje zdolności pojmowania, wygląd mi się nie podoba, panel nieczytelny, część dziurek zupełnie nie z tej strony ;)

Jezu, człowieku, szacun. Grałbym.

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Dlaczego uważasz, że panele są nie czytelne? Zdjęcia nie są najlepszej jakośći i nie wszystko dokładnie na nich widać ;)
Które "dziurki" nie z tej strony?

edit: Można zrobić logo tak jak mówiłem wypalić w całości z nierdzewki. Coś takiego dla przykładu:

« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2014, 09:33:37 wysłana przez Razor89 »

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Może to wina zdjęć - ale czcionka wydaje się drobniutka, mało kontrastowa. Jasne, że jak się już ma taki wzmak chwilę, to się rozkład pstryczków i gał zna na pamięć, ale na starcie na pewno trza się będzie pochylić i skupić wzrok, by wiedzieć, czym się kręci.

Detale. Wiem, że wielu użytkownikom taki design się spodoba.

A co do dziurek - zapomnij, popierdzieliło mi się i myślałem, że wyjścia na kolumny są na froncie  :facepalm:


Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Zdjęcie do ankiety:


Wzmacniacz na żywo wygląda dużo lepiej. Napisy też są lepiej widoczne ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
fajnie jakby logo bardziej przypominało "żyletkę" ;)
i always go full retard

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jako następny projekt planuję coś w stylu Trainwrecka z końcówką na EL84. Tym razem odpoczynek od PCB i od skomplikowanych układów, czyli kasyczny montaż na turret boardzie ;D

Trainwreck, najsssss :D czekam na rozwój wydarzeń zatem :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Nie mogę zagwarantować dużego tempa prac nad nowym wzmacniaczem bo mam obecnie ograniczony budżet >:( Chyba, że będzie większy zastrzyk gotówki.

Cytuj
fajnie jakby logo bardziej przypominało "żyletkę" ;)

Dobry pomysł ;D

Posty połączone: 04 Lut, 2014, 16:56:11
"Żyletka" wersja beta ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2014, 16:56:12 wysłana przez Razor89 »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Spoko, spieszyć się z nowym projektem nie musisz. Najważniejsze to mieć natchnienie i serce. Projektowanie wzmacniaczy to nie dymanie z kilofem w grubie.

Niemniej jednak, jeśli zrobisz coś cieplusio brzmiącego, z megadynamiką - gdzie jak pierdolniesz w struny to wzmacniacz będzie warczał, a jak grać delikatnie - to jedynie śpiewał - wtedy będzie rewelacja. ;)

Logo z żyletą rządzi. ;) Dodałbym jedynie krawędzie ostrzy, taki mały detal a myslę, że ucieszy oko.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Chęci i pomysłów mam dużo tylko na to trzeba mieć fundusze i dużo wolnego czasu.  ;) Jak będą postępy to dam znać.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Żyleta, tylko czarna. A tak w ogóle to :allah:   :D

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Czarne logo by było fajne tylko na czarnym froncie się będzie zlewać. Myślałem o wycięciu go z polerowanej nierdzewki ;)

Edit: Mała symulacja wyglądu wzmacniacza z nowym logo. Oczywiście to tylko przymiarka i pewnie się jeszcze dużo zmieni ;)
Teraz jest podstawiona rzeczywista żyletka. Ta na logo będzie trochę niższa.



Posty połączone: 05 Lut, 2014, 13:45:42
Powstały dwie wersje robocze logo. W pierwszej wycięte jest tło napisów, w drugiej same napisy.
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2014, 13:45:43 wysłana przez Razor89 »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
z wyciętym tłem fajniejsze :)

Ogółem pro, jeszcze tylko próbki i będziemy wszyscy szczęśliwi
B ( o ) ( o ) B S

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Pierwsza wersja lepsza, a nie myślałeś by dać to na czarnej płytce i wtedy srebrne logo?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
z wycietym tlem ftw!
i always go full retard

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Cytuj
Pierwsza wersja lepsza, a nie myślałeś by dać to na czarnej płytce i wtedy srebrne logo?

Myślałem. Można zrobić z tego samego materiału co panele opisowe. Wygląda to jak szczotkowane aluminium, a po wygrawerowaniu jest czarne. Zrobię logo z takiego materiału w kształcie żyletki i zobaczę jak to będzie wyglądało.

O coś takiego Ci chodziło ?
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2014, 22:33:35 wysłana przez Razor89 »

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Razor89, ty się nie pytaj ludzi tylko rób po swojemu, bo ile ludzi tyle opinii, np. dla mnie żyletka wygląda wyjątkowo kiczowato, jak z festynu dla kindermetali którzy chcą zmienić płeć, ja oddałem głos na C, bo wygląda pro. Z brzmieniem będzie podobnie, jedni kochają charakter Mesy inni Engli, a jeszcze inni Marshalli itd. Jak zaczniesz słuchać ludzi to oszalejesz i nic nie zrobisz.

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Masz rację. Logo C też mi się podobało od początku. Zrobię dwie wersje logo (logo C i jedna z wersji "żyletki") i będę miał do porównania. Problem z logo w kształcie  "żyletki" jest taki, że do innego wzmacniacz o vintage'owym charakterze średnio mi pasuje. Do typowego high gaina już bardziej pasuje ;)
« Ostatnia zmiana: 06 Lut, 2014, 14:16:46 wysłana przez Razor89 »

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
a może inaczej z tym logo (BTW moim zdaniem C jak najbardziej) wytnij z blachy jak mówili powyżej ale niech logo będzie właśnie tą pustką :) blachę tylko delikatnie zaokrąglij na rogach i będzie modern look i do vintage też wejdzie :) a dla dodania uroku przypierdol na śruby w rogach takie grzybki większe, żeby było je widać :)

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Wrzucę jeszcze jedno które miałem narysowane. Na pewno zostaje logo C to już postanowione ;)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Na pewno zostaje logo C to już postanowione ;)
dobra męska decyzja  :)

Offline Bednarw

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Na początku rób z czymkolwiek, albo nawet i bez loga.

Po jakimś czasie dodaj/zmień logo i patrz jak się na forach biją, która wersja ma lepsze brzmienie :D

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Jakby ktoś chciał dokładnie zobaczyć jak wyglądają panele ( na zdjęciach nie wszystko widać ) to wrzucam rysunek narysowany w Corelu. Będzie wykorzystany do instrukcji obsługi z opisem poszczególnych funkcji ;)

« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2014, 16:13:22 wysłana przez Razor89 »

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Wrzucę jeszcze jedno które miałem narysowane. Na pewno zostaje logo C to już postanowione ;)
( Obraz usunięty.)

Dosyć popularne logo wybrałeś ;)




Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Aktualnie logo C jest numerem jeden ;) Żyletka jest tylko alternatywą

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ten temat jest kupa bez próbek!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
8685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2011, 12:43:01
wysłana przez Drozd
1 Odpowiedzi
2497 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2012, 15:57:33
wysłana przez Dexterek
54 Odpowiedzi
14590 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2015, 22:47:09
wysłana przez wojasheck
25 Odpowiedzi
9345 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2015, 10:33:23
wysłana przez GhostAT69
9 Odpowiedzi
3287 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2015, 22:47:22
wysłana przez Razor89