Autor Wątek: The Sixpounder - Dead Man Walking (Lyric Video)  (Przeczytany 3936 razy)

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Z obozu The Sixpounder na zakończenie roku 2013 coś dla oka i ucha.


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No panie klasa  < ciarry on mode >

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
miazga! juz myslalem ze sie nie rozkręci a tu takie jebnięcie. Swietny wokal:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Mega!
miazga! juz myslalem ze sie nie rozkręci a tu takie jebnięcie. Swietny wokal:)
Zgadzam się w 100%

Offline eventched

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Wykurw! Tylko cośik się przy 'nakurwie' kompresja dziwnie działa na stopie, ale możliwe że to jutrub coś psuje
Reamping gitar na Kemperze w czasie rzeczywistym: https://ampincloud.com

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Trochę trzeszczy  >:( ...ale mega!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no niewiem, kolejna kopia meszugi. miks mógłby być lepszy i w ogóle troche emo...

a tak serio - zajebistość!
jeszcze nie słyszałem od Was słabego kawałka!
i always go full retard

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Kompozycja i wykonanie kawałka bardzo mi się podobało. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to video. Jak dla mnie troszkę zbyt monotonne i za mało dynamiczne w stosunku do muzy(od połowy do końca).


Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Dojrzale i głęboko, wokal taki trochę Slipknot (skojarzenia to przekleństwo) ale jak najbardziej na tak, szczególnie spokojne partie. Coś z tym clipowaniem jest na rzeczy, przy wyjebaniu się zatyka zdeko. Wideło mnie się podoba zresztą lubię liryki w obrazkach. Szacun we wsi!!!

A se zapodam jeszcze raz, chociaż czasu nie mam bo lecę do Wro :D
« Ostatnia zmiana: 31 Gru, 2013, 15:16:01 wysłana przez indabrain »
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Przydługie to intro, ale pierdolnięcie mnie zmiotło z fotela, Nice job chłopaky :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No nie wiem to vidjo i cały ten wstęp ma w sobie cuś hipnotyzującego i za inabrianem powtórzę ze skojarzenia i porównania do innych wykonawców to makabra jednak jak sie dobrze kojarzy to cóż począć a całe to intro przywołało mi to co najlepsze dla mnie było w takiej dziwnej kapelce jak Blue October . Jak dla mnie zrobione z dużym smakiem.

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Świetny numer, fajne sample na stopie przy intro (tak trochę diskoteque).
Pozostaję fanem :)
Piękny las i te brzozy przypominające Prezydenta Warszawy '02 - '05
« Ostatnia zmiana: 31 Gru, 2013, 16:01:30 wysłana przez xaperfly »
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Fucktycznie coś trzeszczy, ale numer przekozacki! A vidiło eleganckie i minimalistyczne - me gusta. :>

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Nie mam pytań, o ile Burn MF mi nie leżał kompletnie, tak Hourglass i Dead Man Walking miażdżą.
Fajny klimat, jedyne do czego można się przyczepić, to że przy spokojnej części momentami wokal strzela słowami jak karabin maszynowy. Trochę za dużo tego jest, szczególnie że utwór nie zdążył się jeszcze rozbujać.
Numer mocarny, słuchałem całości 10 razy z rzędu ;)

Franq

  • Gość

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Muzycznie mi siadło, parę momentów nawet cholernie bardzo. Jako singiel promujący wróże spory sukces.
Ale wokal jak mi nie wchodził tak nie wchodzi. Wymowa niektórych słów mnie powala. A uważam że jak ktoś się bierze za śpiewanie - a nie growlowanie - po angielsku to powinna to być dla niego podstawa. Dykcja i wymowa.

Ogólnie jednak na duży plus.
Powodzenia!
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 669
Elegancko, fajne ujęcia choć mogłyby być bardziej dynamiczne w cięższej części utworu. Może typografia nie do końca.

Muzycznie bardzo mi się podobało :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 784
Uważam za ryzykowne pokazywanie brzóz - można być posądzonym o sympatyzowanie z Rosją. Jelly, że gracie te ostatnie riffy live! :)

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 01 Sty, 2014, 23:18:39 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Muzycznie mi siadło, parę momentów nawet cholernie bardzo. Jako singiel promujący wróże spory sukces.
Ale wokal jak mi nie wchodził tak nie wchodzi. Wymowa niektórych słów mnie powala. A uważam że jak ktoś się bierze za śpiewanie - a nie growlowanie - po angielsku to powinna to być dla niego podstawa. Dykcja i wymowa.

Ogólnie jednak na duży plus.
Powodzenia!

Aj może tam w kilku miejscach jak "crossed the line" , "chills ran down my spine". A która wymowa Cie powalila?

tak btw jak wchodzi pierdolniecie i growle to wokalnie mocno mi sie kojarzy z Soilwork - barwą i techniką:)

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Czyste kojarzą mi się z Stone Sour. Podoba mi się :)

(całość bardzo clippuje)
« Ostatnia zmiana: 02 Sty, 2014, 11:30:38 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Konrad_89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
Polecam płytę. Mam od dawna, jest zajebista i nic nie clippuje :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Aj może tam w kilku miejscach jak "crossed the line" , "chills ran down my spine". A która wymowa Cie powalila?

0:47 my breath was running out of my ches (T) as if being chase (d) - zjedzone końcówki
1:33 don't fight me so(o)n - przeciąganie które zmienia sens słowa
2:00 I  tld myself
2:07 right inside my mind (wymówione jak majjj)

itd.

Może jestem przewrażliwiony, ale przy tak wysuniętych wokalach i lyric video strasznie się to rzuca.
Nie zmienia to faktu że numer nadal katuję bo się wkręca.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Aj może tam w kilku miejscach jak "crossed the line" , "chills ran down my spine". A która wymowa Cie powalila?

0:47 my breath was running out of my ches (T) as if being chase (d) - zjedzone końcówki
1:33 don't fight me so(o)n - przeciąganie które zmienia sens słowa
2:00 I  tld myself
2:07 right inside my mind (wymówione jak majjj)

itd.

Może jestem przewrażliwiony, ale przy tak wysuniętych wokalach i lyric video strasznie się to rzuca.
Nie zmienia to faktu że numer nadal katuję bo się wkręca.


0:47 nie zjadl "t" w chest, slychac, co prawda krotko ale jest, juz predzej to drugie "chased" juz gorzej, ale skoro sie rozdrabniamy to

1:33 - to wylacznie maniera wokalisty:) tak jak to "atta-ack"

2:00 ja slysze "told" juz predzej nie slychac "I" ktore traktuje jako "w domysle" bo tak tez czasami wokalisci robia ze opuszczaja zaimek osobowy

2:07 - ja jestem naprawde czepliwy co do wymowy i to mnie w ogole nie ruszylo, brzmi poprawnie, no chyba ze ma byc tak jak spiewali w Sistars "Mah music...na na na na"
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
A tam, pierdolicie. Zajebisty kawałek i nawet takie "rodzynki" nie są w stanie mi go zepsuć.
It's always nice to have a penis.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1112 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Cze, 2013, 13:32:12
wysłana przez blackdahlia
1 Odpowiedzi
1149 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2014, 13:08:09
wysłana przez indabrain
1 Odpowiedzi
1626 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2016, 21:26:17
wysłana przez nergal86
5 Odpowiedzi
2498 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2016, 13:44:56
wysłana przez headcharge
0 Odpowiedzi
940 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2017, 10:00:39
wysłana przez venom166