Autor Wątek: Planowane graty na 2014? Na co czekacie w nowym roku?  (Przeczytany 59620 razy)

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Jaki tam hejt, zwykle bicie piany po prostu:)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Pierdolenie o szopenie, czyli że. :)

Poza tym nie spotkałem się jeszcze z lepszą polityką firmware'ową niż przedstawia ją Fractal Audio. Mondo pomylił się istotnie jednakże w jednej rzeczy opisując naturę tego zjawiska.

Producent nie wydaje kolejnych odsłon oprogramowania zawierających istotne zmiany co kilka miesięcy, a robi to co kilka tygodni. A co się w nich zawiera? Nowe wzmaki, nowe efekty, ulepszony engine i wiele innych, ułatwiających życie jak i tych umożliwiających jeszcze głębsze grzebanie w funkcjach systemu ficzery. Cud, miód, malina.

A nowy AF2XL... no cóż. :D tak jak Rafał się wypowiedział - wersja dla naprawdę potrzebujących i dla tych, którzy zawsze lubią mieć to, co najlepsze. Problem z zaakceptowaniem takiego stanu rzeczy mają jedynie cebulaki. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pivo, ale to nie jest Mark III, który zastąpi II. To jest droższa opcja do wyboru, wcześniej nie miałeś możliwości wyboru między Mark I a II, więc to nie to samo. Tu nie poprawili wiele, a jedynie dodali.

Az, co kilka tygodni zmieniają w wersji literkę po kropce, istotniejsze zmiany są chyba co kilka miesięcy przed kropką?

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Dunno o co chodzi, robia sobie nową wersję to niech robią. A Ci co pieprzą, że drogie - nie stać Cię to nie kupujesz. Nikt nie zmusza też do kupna blackmaszyny za 20k dolarów.

Ludzię potrafią wydawać więcej kasy na niematerialne rzeczy (vide konto o jednej literce na twiterze za 50k dolanów).
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Pivo, ale to nie jest Mark III, który zastąpi II. To jest droższa opcja do wyboru, wcześniej nie miałeś możliwości wyboru między Mark I a II, więc to nie to samo. Tu nie poprawili wiele, a jedynie dodali.

Az, co kilka tygodni zmieniają w wersji literkę po kropce, istotniejsze zmiany są chyba co kilka miesięcy przed kropką?

W zasadzie to każdy update oprogramowania jest istotny i wpływa na brzmienie w słyszalny sposób, nawet ten "po kropce". ;)

No i dodam, że fajne jest to, że Fractal Audio słucha się sugestii ludzi, którzy mają jakieś propozycje na forum, nie wiem jak to jest z 'kemperowcami'. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
sorry że tak z dupy, ale czy ten szekcio c-9 ma być sprzedawany w Polsce? Facet z dystrybucji nie odpisuje od 5 dni, a kumpel mówi że w PL nie będzie :D
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jak nie w PL to będzie u niemca, co za problem ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269



Sory chłopaki ale jak na to patrzę..to...
 no generalnie moja wyobraźnia nie sięga tak daleko.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Moje palce nie sięgają tak daleko :)

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
jak nie w PL to będzie u niemca, co za problem ;)
masz rację, zapomniałem :)
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
Moje palce nie sięgają tak daleko :)

pora na reedukację kciuka w lewej ręce.

swoją drogą, frotki w rozmiarach muszą zaktualizować, bo nie wyobrażam sobie grania na tym w dolnym rejestrze bez wzbudzania reszty drutów.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Ten C9 sprawia wrażenie kurwiącego, czekamy na odpowiedź rotera ;)
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
skala mnie trochę straszy. Nie wydaje Wam się, że 9 struna to będzie straszny flak??
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
skala mnie trochę straszy. Nie wydaje Wam się, że 9 struna to będzie straszny flak??

Ciekawe jak sobie w basach radzą :P aaa przepraszam tam zazwyczaj jest tylko 5 czy 6 strun a 9 to nie przelewki ;D

Nie dramatyzowałbym ani ze skalo ani z szerokościo gryfu, zapewne jednak może rwać sobie włosy z głowy, kolo który weźmie tą na Lejsach i pójdzie grać lajf. Jeśli nic nie poprawili oczywiście.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2290 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2010, 15:54:35
wysłana przez Artisth
15 Odpowiedzi
3111 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2012, 16:36:02
wysłana przez escape_artist
20 Odpowiedzi
8218 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2012, 14:31:28
wysłana przez Przychlast
3 Odpowiedzi
7416 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Gru, 2013, 19:29:09
wysłana przez Lama3
15 Odpowiedzi
8362 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2019, 01:56:58
wysłana przez wuj Bat