Autor Wątek: Bare Knuckle Pickups Painkiller i Warpig chujowe porównanie  (Przeczytany 3866 razy)

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Jako że nie umiem masterować ani kręcić EQ itd nagrałem porównanie pickupów w sposób trochę chujowy :facepalm:

Ibanez RX w niskich strojach i RG550   (warpig/painkiller) i dla porównania na Epiphone Les Paul Standard - pod xt - reaper
 
na początek
Ibanez w A
Spoiler



Ibanez w F#

Spoiler


Ibanez RG550 i Ephiphone


Spoiler


Przepraszam za chujowe próbki :P


Ps. na żywo painkiller brzmi dużo jaśniej niż warpig
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2013, 20:28:51 wysłana przez Eisteufel »
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Zomballo

  • Gość
Próbki spoko, słychać różnicę. Opisz tylko lepiej bo nie wiadomo co jest co.

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Jak klikniesz "info" to wyskakuje jaki pickup chyba że chodzi Ci o inne informacje :P
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz


Zomballo

  • Gość
Jak klikniesz "info" to wyskakuje jaki pickup chyba że chodzi Ci o inne informacje :P
Aaaaaa :P

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Fur mich? Warpig. Na ostatniej próbce jest trochę cichszy, ale kurwa.. nigdy na PODzie nie grałem, ale jak dla mnie pejnkiller strasznie sra gruzem. Do sludge metalu jak w pysk szczelił. Warpig nadal jest pieprzonym świniakiem i ma tłusty sałnd, ale nie traci czytelności.

Moje opinia tyko.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Warpig ma cięższy sałnd ale mi bardziej pasuje painkiller, jest bardziej czytelny i ma bardziej zwarty dzwięk
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Nie wiem, czemu ale PK mi się na Twoich próbkach skojarzył trochę z Hellfajką, bardzo zwarte, mocne, gruzowate brzmienie - przysłowiowej pupy jednak mi nie urwało, choć dżęciłbym i tak. Warpig tłusty i trochę mało czytelny, zdecydowanie nie przypadł mi do gustu, przypuszczam, że zagrałby lepiej w innym wiośle.

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Nie wiem czemu ale po nagraniu zauważyłem właśnie ten gruz, podczas gry nie jest to aż tak widoczne
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Fajne próbki, Painkiller wyraźnie jaśniejszy, podziękować ;)

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Nastiez Painkiller najlepiej siedzi
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
16327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2011, 13:45:50
wysłana przez primer
13 Odpowiedzi
5834 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lip, 2012, 08:52:16
wysłana przez Olcha
18 Odpowiedzi
4640 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2013, 15:03:56
wysłana przez peterrw
28 Odpowiedzi
15311 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2013, 13:06:40
wysłana przez lwronk
9 Odpowiedzi
4168 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2013, 22:59:09
wysłana przez guzie