Autor Wątek: Vexing Question klip/muza do oceny  (Przeczytany 22988 razy)

Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
do chino i Paskievicz: Chciałem tylko zapytać, zupełnie pokojowo.

Czy jesteście świadomi tego, że brnąc w tym wątku na jednym z największych gitarowych for muzycznych w Polsce pozycjonujecie swoją kapelę i jednocześnie wszystkie te negatywne opinie na jej temat?


700 lajków na fejsie ho ho ho :) ale wielkie forum to juz my  mamu pinset lol


Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Leśniczy dojebie wam kary za dokarmianie trolli, zobaczycie.

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
kurwa, te 700 lików to więcej niż wy będziecie mieć fanów przez całe życie  :facepalm:
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Genialne, babska ciekawośc i mój własny wew zakład czy to trwa czy tez padło spowodowały ze włączyłę kompa i teatrzyk leci w najlepsze.
Wiecie kiedyś na pigmeju były takie jaja, kolo robił doktorat czy tam magisterke tez rozpetaał gównoburze tylko po to by dokonczyc prace socjologiczną.
Osobiście uważam ze należałoby nie zamykać wątku o co pierwej prosiłem moderatorów a zwyczajnie zamilknąc.
Sory panowie to albo jest podpucha albo ci panowie sa inteligentni inaczej, i taki moj prywatny apel zamilknijmy nad tym tematem niech umrze smiercia naturalna a ta boli najbardziej jest powolna i bez aplauzu.

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
spoko. nawet jeśli to się za jakiś czas reaktywuje kiedy wrzucimy kolejne teledyski do oceny

Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
« Ostatnia zmiana: 20 Gru, 2013, 23:15:27 wysłana przez chino »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Idę spać, bo nie daje rady czytać ;) klasyka na koniec!



Pozdrawiam,

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
zrozumiałbym jeszcze gdyby który ze zjebujących wychylił choć jedno znafcowe uszko z undergroundu ale fejsikowe profile jakoś nie wskazują na to. wszystko co tu słyszałem nie odstaje od nas poziomem ani produkcji ani szczególnie fejmu.

Ja gram w guitar hero. Wszyscy znają guitar hero
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Zacytuję sam siebie:

"Powinni Was kurwa zbanować" :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Spoiler

W hodowli parobków czerwonej cegły niezbędny jest azbest oraz czarne hektolitry brązowego blatu. Niezmiernie istotnym jest aby w czarną noc podczas silnego słońca nie wystawiać policzków w stronę Urana. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty procesu twórczego należy bezwiednie oddać się wpływom drukarki laserowej oraz głośników marki Tonsil.

Jestem ekspertem, można zadawać mi pytania.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Panowie adminy, jakieś offtopy straszne tutaj Wasi podopieczni czynią 8)

a wracając:

jeżeli dobrze pamiętam wypowiedź Yonego koszt wydania pierwszej płyty zwrócił im się ze sprzedaży tejże. jako, że grają smutny dum którego nikt nie kupuje to nie mogło kosztować dużo ;D
sam Yony do dosyć niedawna (na trasie z Behemothem widziano go z jakąś lampą zdrajcę) grał na jakichś podłych PODach czy 11Rackach przez tranzystorową końcówkę.

aha. rozumiem, że te teledyski obskur dinks typu 'powrót mumii' też nakręcili za półtorej stówy? ;)

co do podów to akurat mądrze czynił. chyba wiadomo, że lepiej wsadzić wszystko w jednego małego kejsika niż targać się z lampami cudaniewidami dla 'szklistej górki' i przez to 85% gaży z gigu przepierdalać na transport :D

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
czytam Twoje wypowiedzi Paskievicz i zastanawiam się jak to jest możliwe że jestes tak głupi, bo jeżeli nie trollujesz to jesteś wyjątkowym przypadkiem :D

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
trolowanie swoją drogą, ale sorry - haj$ musi się zgadzać. lepiej chyba pojechać na gig jednym sedanem niż zajebanym sprzętem busem albo nie daj Boże jeszcze z przyczepą ::)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
chodziło mi o całość, nie ten jeden konkretny post :D

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
chodziło mi o całość, nie ten jeden konkretny post :D

o całość, ok czyli podsumowując jestem według Ciebie głupi bo:
- podobają mi się produkcje z M:23 (taki a nie inny masteing, głośny werbel itp itd)
- mam najwyraźniej delikatnie inne gusta muzyczne niż większość forumowiczów (nie jarają mnie burjale i sfinksy)
- podobają mi się aranżacje mojej kapeli
- pierdolę wożenie lamp lol

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
trolowanie swoją drogą, ale sorry - haj$ musi się zgadzać. lepiej chyba pojechać na gig jednym sedanem niż zajebanym sprzętem busem albo nie daj Boże jeszcze z przyczepą ::)

Sedan jest dla słabych, moj samochod jest przedłużeniem mojego członka a ten ma byc wielki .
Z tego co wiem Yony tez ma duzy .... samochód :P
« Ostatnia zmiana: 21 Gru, 2013, 09:54:46 wysłana przez commelina »

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
trolowanie swoją drogą, ale sorry - haj$ musi się zgadzać. lepiej chyba pojechać na gig jednym sedanem niż zajebanym sprzętem busem albo nie daj Boże jeszcze z przyczepą ::)

Sedan jest dla słabych, moj samochod jest przedłużeniem mojego członka a ten ma byc wielki

ja heczbeki wolę ale do sedana więcej wchodzi. testowaliśmy wielokrotnie

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
chodziło mi o całość, nie ten jeden konkretny post :D

o całość, ok czyli podsumowując jestem według Ciebie głupi bo:
- podobają mi się produkcje z M:23 (taki a nie inny masteing, głośny werbel itp itd)
- mam najwyraźniej delikatnie inne gusta muzyczne niż większość forumowiczów (nie jarają mnie burjale i sfinksy)
- podobają mi się aranżacje mojej kapeli
to nie głupota to brak "wyrobienia" muzycznego , brak dobrego smaku itd. tutaj gust nie ma nic do rzeczy.
- pierdolę wożenie lamp lol  ok jestem za

Gdy nasrasz do pisuaru tez bedziez mówił ze taki masz gust ?

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
chodziło mi o całość, nie ten jeden konkretny post :D


 inne gusta muzyczne


Tylko ze ty nie masz gustu ;D

Najgorzej jak się taki przyczepi i dajesz mu do zrozumienia a on nic i nastaje wtedy taka niezręczna cisza.

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
to nie głupota to brak "wyrobienia" muzycznego , brak dobrego smaku itd. tutaj gust nie ma nic do rzeczy.
jak dla mnie to Wasze wyrobienie jest nieciekawe, dlatego nawet nie ma co go wartościować. nie ma chujowej i zajebistej muzy. jest tylko muza mająca różnych odbiorców. tosiny, sfinksy i także vq mają swoich. tak samo są odbiorcy widków i m:23. z tego co wiem to obydwa sałndy są chwalone - jedynie w różnych kręgach

drażni mnie więc gadanie - wy niewyrobieni, butni i głupi, a my to się znamy LOL
« Ostatnia zmiana: 21 Gru, 2013, 10:07:02 wysłana przez Paskievicz »

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
http://forum.sevenstring.pl/tworczosc-uzyszkodnikow/vexing-question/

O teraz to już się nalezy ban za multikonto, przynajmniej dla jednego trolla ;)
mniut i piah

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
to nie głupota to brak "wyrobienia" muzycznego , brak dobrego smaku itd. tutaj gust nie ma nic do rzeczy.
jak dla mnie to Wasze wyrobienie jest nieciekawe, dlatego nawet nie ma co go wartościować. nie ma chujowej i zajebistej muzy. jest tylko muza mająca różnych odbiorców. tosiny, sfinksy i także vq mają swoich. tak samo są odbiorcy widków i m:23. z tego co wiem to obydwa sałndy są chwalone - jedynie w różnych kręgach

drażni mnie więc gadanie - wy niewyrobieni, butni i głupi, a my to się znamy LOL

Nareszcie cos ciebie drazni wiec jest dopsz ;D tylko jeszcze powiedz gdzie jest wasz sałnd chwalony bo na pewno nie na pigmeju ( gitara pl   http://forum-gitara.pl/topic/9100-vexing-question-klipmuza-do-ceny/#entry155090 ) tam jadą was dokładnie za to samo co tutaj, wiec faktycznie trzeba byc elewem by to w koncu nie dotarło.

Mam dzisiaj jaki wczoraj trochie pracy przed kompem to se możemy pogadać dopóki któryś z wielmożnych sie nie znudzi  ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Gru, 2013, 10:32:33 wysłana przez commelina »

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Najwazniejsze, ze niektore kregi ich doceniaja, choc nie mam pojecia jakie
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1232 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2009, 23:39:45
wysłana przez RadomirRadke
4 Odpowiedzi
2227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 20:00:07
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
784 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 01:11:07
wysłana przez loaded11
11 Odpowiedzi
1943 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2014, 21:57:03
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
3310 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2018, 13:56:07
wysłana przez Bjørn