Autor Wątek: Vexing Question klip/muza do oceny  (Przeczytany 22924 razy)

Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Vexing Question klip/muza do oceny
« 18 Gru, 2013, 18:45:19 »
jak w temacie pozdrawiamy

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Czy mi się wydaje czy większośc riffu grana jest z palm mutingiem?
Jeśli tak to zróbcie coś z tym bo totalnie kastruje to muzę, odbiera jej wszelkiego kopa.
Jeśli nie to odkręćcie gain na więcej niż 1 :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Werbel!!! Więcej werbla! I głośniej!!
B ( o ) ( o ) B S

Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
dzieki za opinie, sugerujemy nie słuchania na laptopie/telefonie . Na głosnikach najlepiej z jakims wooferm efekt powinien byc taki jaki chcielibysmy. Na zywo przy dobrym nagłosnieniu kop zdecydowanie jest :headbang:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to dobrze że mówisz. Do płyty będziecie dorzucali w gratisie sprzęt na jakim to dobrze brzmi?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Na AKG K77 jest bezjajeczność. Palm muting ssie. Przynajmniej w tym przypadku.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
w takim razie dziekujemy za uwage, mozecie wrócić do sluchania swoich satrianich lol

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Powiem na tyle kulturalnie na ile potrafię: po chuj pytasz się o zdanie skoro nie potrafisz znieść nawet nie tyle krytyki, co uwag?

A i proszę, oto mój
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kolega był pewnie przekonany że kompozycyjnie i produkcyjnie są na szczycie świata i cięzko mu znieść prawdę ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
kazda opinia jest ok, ale przyznajcie sie troche satrianiego lubicie, nie?  :D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ej ja tego po prostu nie czaję - moim zdaniem jakby było nakurwiane w struny jak pan buk nakazał a nie palm muting to numer mialby 2x więcej kopa. A tak nie ma mocy. A koleś się obraził jakbym mu cichcem pindola w dupę wsadził :D

Skoro numer dobrze brzmi tylko na sprzecie z poteznym glosnikiem basowym (najlepiej pewnie na pace 810 albo 415 :D) to chyba coś jest nie teges z miksem, nie? Niektóre kapele brzmią okej nawet na głośnikach w laptopie, więc...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
kazda opinia jest ok, ale przyznajcie sie troche satrianiego lubicie, nie?  :D

lol, nope, nie to forum
B ( o ) ( o ) B S

Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
wkleje wam cos do posłuchania hehe

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
kazda opinia jest ok, ale przyznajcie sie troche satrianiego lubicie, nie?  :D
na głośnikach właśnie Skream i Burial. a ten Satriani to ktoś znany? :D


Nowy Burial jest kurwa prześliczny.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Chino wpierw ogarnij na jakim forum siedzisz a dopiero później staraj się być zabawny...


Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
za 4 podejściem przesłuchałem od początku do końca. Jest 6 riffów, z czego 3-4 są praktycznie takie same. Zaznaczam ze odsłuchiwałem na monitorach studyjnych. Tak więc jeśli chcesz opinii oto ona:
Kompozycyjnie kawałek jest nudny jak flaki z olejem. Sekcja rytmiczna po prostu leży: bas gra praktycznie nuta w nutę to co gitara, perkusja jest nudna i zupełnie nie tworzy napięcia, wręcz na dłuższą metę drażni. Można było podstawić gotowy preset z jakiegoś starego Digitecha RP50 i efekt byłby bardzo podobny, z tym że lepszy.
Do tego dodajmy werbel, który wkurwia i jest za głośny.
Gitara nie ma poweru i skwierczy w górze. Riffy sprawiają wrażenie wymyślanych na siłę, są nieciekawe, zupełnie nie rozbudowane. O brzmieniu nie będę nic pisał, bo zostało już napisane przez Omleta
Wokal jest śmieszny. Idzie całość na jedno kopyto i strasznie duka. Mam wrażenie że zaraz zacznie napierdalać trzynastozgłoskowce m. Co zapamiętałem z tekstu? Że jest o pieleniu działki.

Myślę że nie na miejscu jest tu wyciąganie Satrianiego, bo nawet jeśli chciałeś tym zażartować, to miej na uwadzę, że Satriani w jednym takcie zawiera więcej dźwięków niż wy w całym kawałku.

Aha, ujęcie stojącej jak pale w morzu publiki (ile ich tam było? 15?) to po prostu mistrzostwo :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Kolejna kapela z klipem z "walecznych serc"...  :facepalm: Ktoś tam ma monopol na kręcenie teledysków chyba.


@chino, na przyszłość weź z chłopakami pod uwagę, że studio to nie tylko dom z drogim sprzętem na wyposażeniu.
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2013, 01:42:13 wysłana przez grz_ost »

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy zespół musi być super tech-death'em żeby być fajnym, nasuwać milion dźwięków i riffów w trakcie trwania jednego taktu, mieć super produkcji czy idealnego technicznie wokalisty - bo nie oszukujmy się jest cała masa zespołów, które są słabo wyprodukowane i grają trzy akordy na krzyż i nadal są fajne - to jak dla mnie nie ma w Waszej kapeli absolutnie niczego co może się podobać. Sorry, ale gość, który krzyczy na koniec "zajebiście" był albo Waszym dobrym kumplem albo był naćpany bo ja raczej bym wyszedł.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
chino - jak jesteś z tego zespołu to pokaż reszcie bandu jakiego pajaca z siebie zrobiłeś.  Jeżeli jesteś jakimś fanem/promotorem/managerem to lepiej nie rób takiej antyreklamy.

Jasne, że na głośnikach z laptopa nie ma pełnej pary ale sporo osób tutaj ma porządny sprzęt do odsłuchu (słuchawki, monitory)Na przyszłość będzie trzeba pamiętać aby "bas" rozkręcić w głośnikach bo kapela ma słaby miks bez kopa ;)

Teledysk jakich wiele.

Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy zespół musi być super tech-death'em żeby być fajnym, nasuwać milion dźwięków i riffów w trakcie trwania jednego taktu, mieć super produkcji czy idealnego technicznie wokalisty - bo nie oszukujmy się jest cała masa zespołów, które są słabo wyprodukowane i grają trzy akordy na krzyż i nadal są fajne - to jak dla mnie nie ma w Waszej kapeli absolutnie niczego co może się podobać. Sorry, ale gość, który krzyczy na koniec "zajebiście" był albo Waszym dobrym kumplem albo był naćpany bo ja raczej bym wyszedł.

rozumiem, że ardent sky to Twoja kapela. Posłuchałem i w życiu nie słyszałem takiej kopii xera xera jakiegoś hamerfala  absolutnie nic ciekaewgo "angielski" i solówki słabe , no i produkcja nie zabałdzo. zdecydowanie wyszedłbym z gigu

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Ban za brak tematyki forumowej w muzyce? :D
mniut i piah

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy zespół musi być super tech-death'em żeby być fajnym, nasuwać milion dźwięków i riffów w trakcie trwania jednego taktu, mieć super produkcji czy idealnego technicznie wokalisty - bo nie oszukujmy się jest cała masa zespołów, które są słabo wyprodukowane i grają trzy akordy na krzyż i nadal są fajne - to jak dla mnie nie ma w Waszej kapeli absolutnie niczego co może się podobać. Sorry, ale gość, który krzyczy na koniec "zajebiście" był albo Waszym dobrym kumplem albo był naćpany bo ja raczej bym wyszedł.

rozumiem, że ardent sky to Twoja kapela. Posłuchałem i w życiu nie słyszałem takiej kopii xera xera jakiegoś hamerfala  absolutnie nic ciekaewgo "angielski" i solówki słabe , no i produkcja nie zabałdzo. zdecydowanie wyszedłbym z gigu

Ziomek ewidentnie widać, że nie radzisz sobie z przyjmowaniem krytyki. Moja rada: Nie dawaj swoich kawałków do oceny lub nie zachowuj się jak 13stolatek i naucz się ją przyjmować. Jeśli chodzi o opinie na temat mojej kapeli to cenię sobie ją tak jak każdą inną i zapraszam do szerszej wypowiedzi w wątku poświęconym Ardent Sky żeby nie robić tu offtopu.

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
A mnie się nawet podoba, i to pomimo odsłuchania z laptopa. Na gigu bym został, taka minimalistyczna muza zwykle lepiej wchodzi na koncercie niż z płyty.

Nie wiem tylko, czy moja opinia ma jakiekolwiek znaczenie, bo też gram w "kopii xera xera jakiegoś hamerfala" ;)

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
muza miała być minimalistyczna więc miło słyszeć powyższą opinię :) wszystko co panowie powyżej zjebali jak psa było zgodne z naszymi założeniami podczas procesu nagrywania. zarówno głośny werbel, taki a nie inny mastering, palm muting i co tam jeszcze ;) ciekawią mnie Panów wzorce skoro podług nich wyszliśmy tak strasznie beznadziejnie i ójowo ;)

co do teledysku to nie miał być jakiś nadzwyczajny tylko zwykły klip koncertowy więc nie wiem jakich cudów można się tu spodziewać. jest nakręcony i zmontowany dosyć profesjonalnie jak na możliwości. a Waleczne Serca? po prostu fajny, efektowny klub więc może dlatego popularny do klipów

PS: malkontentom proponujemy zjebać jeszcze rap. chujowa barwa głosu, może czapka nie w tą stronę albo najazd kamery ze złej strony? ;)

pozdro ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2009, 23:39:45
wysłana przez RadomirRadke
4 Odpowiedzi
2227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 20:00:07
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
784 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 01:11:07
wysłana przez loaded11
11 Odpowiedzi
1930 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2014, 21:57:03
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
3305 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2018, 13:56:07
wysłana przez Bjørn