Autor Wątek: [NAD] KPA Kemper Profiling Amplifier  (Przeczytany 30388 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix


Nie patrząc na film nie jestem w stanie wyśledzić zmian między urządzeniami. Patrząc na to co się dzieje na ekranie przyfarciłem i zgadłem które to Kemper.


Gdzie jest Mesa?
Zgadzam się! też nie jestem w stanie ;) @Lothar mało mnie obchodzi twoje zdanie i puste słowa! też nie pozdrawiam!

Cytuj
Każdy kto ma choć skrawek wyobraźni wie, że nie jest możliwe użycie dwóch różnych sprzętów i uzyskania tego samego efektu.
no popatrz a Andy zrobił to z real wzmaka i ezmixa ;)

@DUN wszystko jest jak najbardziej oki, min takie porównania skłoniły mnie do zakupu Kempera, Cały czas jednak stoimy w miejscu.

Nie robiłem jeszcze swojego profilu i w tej chwili nie mogę się z Wami podzielić przykładami Oczywiście że głównym zadaniem Kempera jest "piracenie" określonego rigu.

No chyba nikt nie wierzy w to że:
1. mam DI swojej gitary,
2. reampuje ga na 6505 paczce mesy i sm57
3. ściągam/kupuje profil 6505 do Kempera
4. reampuje ten DI na Kemperze

i mam 2 identyczne brzmiące ślady z 6505? Hahahaha, to chyba tak oczywiste że nie ma co o tym pisać.

To co zrobiłem było na zasadzie czy uda się wykorzystując PROFESJONALNY profil 6505 z paczką 1960  na V30 z sm57 zbliżyć do brzmienia real wzmaka. Wiadomo że się nie uda ;) Dlatego cały czas czekam na swoją sesje profilowania. Zamieszczę przykłady wav, a nie filmy na YT.

W tej chwili słychać dla mnie cyfrę i w przykładach Muszy i w moich. To jest Fakt! Dla jednych to plus dla innych minus. Nie ważne, jak napisał Stivo w innym wątku "co kto lubi" przecież to tak oczywiste w swej prostocie stwierdzenie.

Ślad DI dam wieczorem!

Pozdrawiam tych którzy chcą być pozdrowieni!
Do usłyszenia.
« Ostatnia zmiana: 14 Lis, 2013, 13:55:16 wysłana przez sinquestsound »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
100 Odpowiedzi
56801 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2013, 22:46:46
wysłana przez Vertigo
111 Odpowiedzi
68387 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 20:25:40
wysłana przez domas
37 Odpowiedzi
9027 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2014, 17:48:15
wysłana przez sinquestsound
7 Odpowiedzi
4233 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2014, 12:25:30
wysłana przez Dale Cooper
15 Odpowiedzi
5523 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2015, 19:36:03
wysłana przez Nightmarishreaper