Autor Wątek: Wątki nie oznaczają się jako przeczytane  (Przeczytany 23073 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Wątki nie oznaczają się jako przeczytane
« 23 Paź, 2013, 11:35:34 »
Mam wrażenie, że coś się popsuło - czytam wątek, a forum cały czas oznaczone jako nieprzeczytane.


?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
u mnie dziala :D
i always go full retard

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
u mnie nie działa na dwóch różnych komputerach...

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
u mnie to samo, tez sie nie oznaczaja, musze z 2-3 razy wejsc w temat zeby zaskoczylo
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Sejm hir, na moim Chromie też nie oznacza.

Orange

  • Gość
Same here.

bandit112

  • Gość
Tez nie bangla. Juz mam dosc tego felietonu fulary.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
U mnie działa :)

A jesteście pewni, że "dochodzicie do końca". To działa tak, że pokazuje nieprzeczytane posty w wątku, więc jeśli wątek ma np. 3 nieprzeczytane strony, klikasz na "nowe" to przenosi Cię do pierwszej strony z nieprzeczytanymi i zaznacza bieżącą stronę jako przeczytaną, pozostałych nie rusza. Wszystko żebyście nie przegapili jakiegoś ciekawego flejma ;)

Wystarczy pamiętać żeby przejść do ostatniej strony danego wątku jeśli chcecie żeby cały był przeczytany i już ;)

Orange

  • Gość
A to jest jakiś nowy ficzer? Bo na bank mi odznaczało we wrześniu. A teraz to różnie...

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
no nie wiem prawde powiedziawszy. ja mam wrazenie, ze wątki się oznaczają normalnie, natomiast poszczególne działy już nie.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
A to jest jakiś nowy ficzer? Bo na bank mi odznaczało we wrześniu. A teraz to różnie...


Nie, tak to działało od początku chyba nawet, bo wątek to za szeroki kontekst żeby się potem w tym wyznawać w miarę optymalnie.

no nie wiem prawde powiedziawszy. ja mam wrazenie, ze wątki się oznaczają normalnie, natomiast poszczególne działy już nie.
W jakim sensie? Czy możesz to pokazać na przykładzie? ;)


Orange

  • Gość
Otóż mam wrażenie, że kiedyś kiedy wchodziłem w "gitary siedmiostrunowe" w wątek "pikap do siódemki" ze strony głównej forum, to mi znikał znaczek kodu kreskowego przy nazwie działu. Teraz czytam ten pikap do siódemki któryś tam raz i cały czas jest ikonka kodu kreskowego na dzień dobry...

Posty połączone: 16 Lis, 2013, 20:00:03
ale jak wejdę w dział, to się odznacza :D

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Tak jak mówi Orange.

Ktoś dodał post w temacie "Przystawki do 7demki" w dziale siedmiostrunowe. Był to jedyny nieprzeczytany wątek w dziale swoją drogą. Przeczytałem. Przechodzę na główną stronę, i mam tak:

Znaczy, jakby ktoś jeszcze coś dodał w tym wątku. Wchodzę w dział, a tam pusto:

I dopiero jak teraz przejdę na główną to się odznacza jako przeczytany:



I tak jest ze wszystkimi działami. Jakiś czas temu wystarczyło przeczytać jeden nieprzeczytany wątek, przejść na główną stronę i cały dział był oznaczony jako przeczytany (nawet jak jakieś wątki nie zostały przeczytane, to wystarczyło wejść w dział żeby się odznaczył). Teraz nawet przeczytanie wszystkich nieprzeczytanych wątków nie odznacza działu od razu.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Moim zdaniem to raczej kwestia odświeżenia samego obrazka czyli pewnie jakiś cache niż "nieodzanaczania".
Lepiej chyba używać widoku "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." don't u think?


Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Noooo ja korzystam z forum tak jak mi najwygodniej, czyli przeglądając działy, które mnie interesują. A że ostatnio się coś zmieniło i forum nie działa jak działało wcześniej, to o tym piszę. Mnie to trochę utrudnia, a chyba nie jestem jedyny - więc raczej nie jest problemem mój komputer :)

Orange

  • Gość
Tak jak mówi MadYarpen. Przeglądam właściwie w ten sam sposób - "przeczytaj wątki od ostatniej wizyty" utridniałoby mi życie. :D

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Nie no spokojnie nie piszę że to oleję tylko proponuję alternatywy ;) Generlanie w tym aspekcie ostatnio nic nie zmieniałem więc przyczyna musi być w polityce gdzie indziej. Plus, że udało mi się to zreplikować ;)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Wie może ktoś dlaczego po kliknięciu na wątek nie przekierowuje na ostatnią stronę danego wątku tylko na inną ?

Np. Wchodzą w temat "Najlepsze wiosło ever" i przekierowuje mnie tak jak powinno być na ostatnią np. 32 stronę.
Nazajutrz widzę, że są 33 albo 34 strony tematu, klikam i jestem tam gdzie kliknąłem wcześniej czyli 32 str.
Czasami to przenosi nawet do posta od, którego zacząłem.
Np. W temacie z Najohydniejszymi wiosłami od paru dnie przenosi mnie na stronę i do posta z gitarą toporem ( 50 str, środek strony)

Posty połączone: 26 Lis, 2013, 22:22:27
Wie może ktoś dlaczego po kliknięciu na wątek nie przekierowuje na ostatnią stronę danego wątku tylko na inną ?

Np. Wchodzą w temat "Najlepsze wiosło ever" i przekierowuje mnie tak jak powinno być na ostatnią np. 32 stronę.
Nazajutrz widzę, że są 33 albo 34 strony tematu, klikam i jestem tam gdzie kliknąłem wcześniej czyli 32 str.
Czasami to przenosi nawet do posta od, którego zacząłem.
Np. W temacie z Najohydniejszymi wiosłami od paru dnie przenosi mnie na stronę i do posta z gitarą toporem ( 50 str, środek strony)
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2013, 22:22:27 wysłana przez Pronounce »

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
a klikasz w link z głównej strony po prawej?

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Tak.
Zazwyczaj przenosiło mnie na ostatnią stronę/najnowszy post a teraz tak jak wspomniałem.

bandit112

  • Gość
Problem dalej wystepuje i jest troche uciazliwy, jesli zwraca sie na to uwage.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Tak.
Zazwyczaj przenosiło mnie na ostatnią stronę/najnowszy post a teraz tak jak wspomniałem.
Bo moim zdaniem wygląda na to, że główna strona nie rejestruje tego, że sie coś przeczytało. Dopiero jak wejdziesz w podforum, to wszystko wskakuje. Znaczy masz ten sam problem, co reszta:)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Dobra wyłączyłem część cachowania, obserwujcie ;)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
I stał się porządek :)

Dzięki


edit:

Jeszcze inna sprawa. Przy używaniu Szybkiej Odpowiedzi nie pokazuje mi posta po wysłaniu. Trzeba odświeżyć stronę aby się pojawił. Tego wcześniej nie było.
« Ostatnia zmiana: 02 Gru, 2013, 15:59:46 wysłana przez Pronounce »

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
O to to! U mnie tak samo.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad