Autor Wątek: Szukam efektu, multiefektu do petli ze wzmacniaczem Randall RH300  (Przeczytany 2082 razy)

Offline errorysta

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • SMC
hejka,

Muzyka metal zabijanie, łojenie, no mercy :)
Słuchajcie, kupilem rok temu eleven racka i sprzedałem, wcześniej miałem POD XT live i w sumie z niego bylem bardziej zadowolony. Generalnie oba zmieniały mi barwe wzmacniacza z przesterem na bardziej rozmydlony kiedy nie używałem żadnego efektu. Po prostu były podłączone. Szukam czegoś co ma delay, chorus, flanger i equalizer, ect. do wstawek solo lub ciekawych brzmień w trakcie utwory GRANEGO NA ŻYWO. Obecnie mam kaczkę i chciałbym mieć jeden dwa elekty co by były brzmieniowo super i nie psuły mi sygnału. (11R instalacja na 4 kable itp plus buczenie)
Dodatkowo:
Czym mógłby sobie podrasować brzmienie wzmacniacza? Jakaś bramka szumów może coś tędy? Co by wyklarowało wybrzmiewanie.
Mam kolumne Marshall 1960A.
Generalnie wszystko gada zawodowo ale coś bym upgradował, wiecie, ciągłe polepszanie, macie taką paranoje czy tylko ja?
Za miesiąc będę miał Ibaneza Universe UV777 tylko chcę zmienic humbuckera na wiekszą miazgę. Kolejny temat :) co wybrać.
Teraz gram na Dean Black Gold V z Seymour Duncan Dimebucker.

Szukam wsparcia, dzięki.

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Line 6 M13. Bardzo dobra jakość efektów, duży wybór i true bypass. Delaye i reverby pierwsza klasa. Filtry też konkretne. EQ jest niejedno. Suto zapakowany efekt, a ja Ci go sprzedam za pół ceny niemal nowego. :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Ja bym na Twoim miejscu myślał nad TC Novą albo właśnie M13. Bossy GT też się bardzo dobrze sprawują, jeśli myślisz o samych efektach.

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 340
Problem moze byc twój wzmacniacz a nie efekty w pętli - ale ze swej strony polecam ZOOM MS 50g - malutki i funkcjinalny i nie tnie sygnału ( przynajmniej mniej niz POD HD 300 )

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1459 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sty, 2009, 01:14:48
wysłana przez Pan Sinner
6 Odpowiedzi
3181 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2010, 01:05:28
wysłana przez Grzgrz
10 Odpowiedzi
6360 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2010, 17:27:07
wysłana przez Tadeo
5 Odpowiedzi
3142 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2012, 12:22:42
wysłana przez grz_ost
5 Odpowiedzi
1873 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2013, 21:58:29
wysłana przez errorysta