Autor Wątek: Cokolwiek byle ładnie brzynczało  (Przeczytany 5460 razy)

Offline hesiek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Cokolwiek byle ładnie brzynczało
« 16 Paź, 2013, 13:33:57 »
Niedawno sie pytalem o pierwsza ósemke, teraz szukam jakiegos brzeczacego cuda do muzyki typu animals as leaders/tesseract/hacktivist itd itd
Zalezy mi na tym zeby ten przester nie mulil mi na tej osemce mam malo hajsu bo tylko 2k ale no co poradzic
jak na razie myslalem nad:
Line6 pod hd pro
Line6 500/500x
Peavey 6505 combo

Nie wazne czy head/glowa/procek

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
A Jetcity jca22h? za 2k kupisz head + dopałka benetona + paka 212 na v30.
Skill?! A na co to komu?

Offline hesiek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
brzydki ten Jetcity jak kupa ale mowisz ze nadalby sie do osemki? w sumie to pierwsze slysze o tym :D beneton? tez pierwsze slysze :DD

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Benton. Harley Benton GB212 Vintage

Offline hesiek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
No dobra ale starczy to do takich klimatow? Nie znam sie ale no jakos tego nie widze

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Skill?! A na co to komu?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no ale dopałkę w tej cenie można wyrwać lepszą, jakiegoś XRa czy Bee
B ( o ) ( o ) B S

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
no ale dopałkę w tej cenie można wyrwać lepszą, jakiegoś XRa czy Bee

Lub PuFFa ;) a poza tym spoko. Choć JCA niżej jak A nie próbowałem.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Kur..  masz 2tysie na skompletowanie całego rigu..  a obsrywasz się na temat wyglądu ?

Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no ale dopałkę w tej cenie można wyrwać lepszą, jakiegoś XRa czy Bee

Lub PuFFa ;) a poza tym spoko. Choć JCA niżej jak A nie próbowałem.

Lub PuFFa, zapomniałem, bo się chłopak słabo reklamuje ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Jak piszesz cokolwiek byleby ładnie brzynczało to nie znajdziesz lepszego zestawu cena/jakość.

http://www.thomann.de/pl/jet_city_amplification_jca22h_guitar_head.htm
http://www.thomann.de/pl/harley_benton_vintage_overdrive.htm
http://www.thomann.de/pl/harley_benton_g212_vintage.htm

Do 8mki się nada.
Wszystko spoko! ja bym tylko wywalił JCA i kupił używkę Bugery nawet 333 z HB 2x12 V30 i TS od XR gada to jakos tak...

Wlacz osadzony player soundcloud


Wlacz osadzony player soundcloud


Pozdrawiam,

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Jak hesiek narzeka na wygląd JC to na Bugere 333 puści pawia.

Odnośnie dopałki to oczywista sprawa że forumowe "kopie" zagadają lepiej. Ale czy różnica na tym rigu będzie spektakularna to wątpię.
Skill?! A na co to komu?

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Jak hesiek narzeka na wygląd JC to na Bugere 333 puści pawia.

Odnośnie dopałki to oczywista sprawa że forumowe "kopie" zagadają lepiej. Ale czy różnica na tym rigu będzie spektakularna to wątpię.

Fixed ;)

Miałem ostatnio w mieszkaniu kilka TS'ów, dwa na identycznym schemacie, chipie etc różniły się jakością komponentów, efekt był taki, że gadały kompletnie inaczej i różnica była wyraźnie słyszalna. 333 i JCA brzmią dość różnie, radziłbym ograć by wybrać to co lepsze. Choć JCA22h nowy jest tańszy od używki 333, ja osobiście wolałbym odłożyć zaoszczędzony kesz i zbierać na sensowniejszą kolumnę, ale kto co lubi.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
Jak hesiek narzeka na wygląd JC to na Bugere 333 puści pawia.
Pawia to większość tutaj puszcza czytając twoje wypowiedzi...



To chyba będzie musiał obsrać jeszcze JSX i Triple XXX - tylko wcześniej zasłoni logo Peavey.





Facet chuja widziałeś i na tym samym pewnie grałeś, a pierd... w każdym temacie żeby tylko coś napisać.

Wygląd to kwestia gustu, mi również nie podoba się wygląd JCA, nie powala mnie wygląd Bugery. Ale bez przesady...

Cytuj
Miałem ostatnio w mieszkaniu kilka TS'ów, dwa na identycznym schemacie, chipie etc różniły się jakością komponentów, efekt był taki, że gadały kompletnie inaczej i różnica była wyraźnie słyszalna. 333 i JCA brzmią dość różnie, radziłbym ograć by wybrać to co lepsze. Choć JCA22h nowy jest tańszy od używki 333, ja osobiście wolałbym odłożyć zaoszczędzony kesz i zbierać na sensowniejszą kolumnę, ale kto co lubi.

Dobrze prawisz!

Pozdrawiam,

Offline hesiek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
No bugera 333 swietnie wyglada ale tez poza budzet troche =/
Niedlugo do poznania jade moze tam cos ciekawego ogram np wlasnie bugere
Ale mysle ze jednak kupie tego line6 pod hd pro widzialem duzo filmow na YT i sie prezentuje niezle no ale fajnie byloby gdzies to ograc i zobaczyc czy rzeczywiscie taki czad :)
Sinequesound ty chyba miales nie dawno ten model line6 do sprzedania? polecasz?

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
Sinequesound ty chyba miales nie dawno ten model line6 do sprzedania? polecasz?
Miałeś sprzedałeś, ale tylko dlatego że poluje ne Kempera ;). Pewnie że polecam, całkiem spoko gada! W miksie praktycznie co kto lubi - ja wolę jednak żywy wzmak - ale tylko dlatego że go mam i szkoda mi sprzedać dla tej "różnicy w brzmieniu" Także tak POD to dobre rozwiązanie w tym budżecie - a mnogość gałek i wyświetlacz na bank nie spowodują odruchu wymiotnego ;)

Tutaj jak gada POD HD i Bugera na tym samym przykładzie.


POD HD PRO

Wlacz osadzony player soundcloud


Moja Bugera z Hesu

Wlacz osadzony player soundcloud


Pozdrawiam,

Offline hesiek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Ehh ta bugera tez fajowsko brzmi :D ale no jednak mysle ze wezme cyfracza takze dzieki za pomoc :)
temat do zamkniecia

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Ehh ta bugera tez fajowsko brzmi :D ale no jednak mysle ze wezme cyfracza takze dzieki za pomoc :)
temat do zamkniecia

słusznie!
Pozdrawiam,

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Cytuj
Jak hesiek narzeka na wygląd JC to na Bugere 333 puści pawia.
Pawia to większość tutaj puszcza czytając twoje wypowiedzi...

( Obraz usunięty.)

To chyba będzie musiał obsrać jeszcze JSX i Triple XXX - tylko wcześniej zasłoni logo Peavey.

( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

Facet chuja widziałeś i na tym samym pewnie grałeś, a pierd... w każdym temacie żeby tylko coś napisać.

Wygląd to kwestia gustu, mi również nie podoba się wygląd JCA, nie powala mnie wygląd Bugery. Ale bez przesady...

Cytuj
Miałem ostatnio w mieszkaniu kilka TS'ów, dwa na identycznym schemacie, chipie etc różniły się jakością komponentów, efekt był taki, że gadały kompletnie inaczej i różnica była wyraźnie słyszalna. 333 i JCA brzmią dość różnie, radziłbym ograć by wybrać to co lepsze. Choć JCA22h nowy jest tańszy od używki 333, ja osobiście wolałbym odłożyć zaoszczędzony kesz i zbierać na sensowniejszą kolumnę, ale kto co lubi.

Dobrze prawisz!

Pozdrawiam,

Kurwa. Czy ja powiedziałem że jeden albo drugi head jest brzydki. Wg mnie oba są ładne. Ale jak jesteś tak ograniczony żeby nie załapać że robię sobie polweke z założyciela tematu to ci współczuje.

A chujów to może ty się naoglądałeś... za dużo gaytube'a!
Skill?! A na co to komu?

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Dobra, jechać to sobie możemy ale są pewne granice. Jest rano, syn obudził mnie o 4.10 więc mam obniżoną tolerancję

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
5110 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2013, 12:58:28
wysłana przez SevenSix