Autor Wątek: Najciekawsze wątki i posty na forum  (Przeczytany 8147 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Najciekawsze wątki i posty na forum
« 22 Sie, 2013, 23:22:50 »
Może temat nieco drętwy, ale wydaje mi się, że niektórym się przyda. Wielu z nas rzadko zagląda na forum i czasem ciekawe dyskusje mogą umknąć tym, którzy nie przeglądają każdego wątku. W związku z tym, proponuję wklejać w tym temacie linki do ciekawych topików, z krótykim jednozdaniowym opisem "dlaczego". Ewentualnie linki do konkretnych wartościowych postów.

Potraktujmy to jako taki forumowy newsfeed ;)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Co za leń :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Póki był regularnie odwiedzany, to temat o kobietach był całkiem zabawny/ciekawy ;P

Może i dałoby się to zautomatyzować ale wydaje mi się, że sporo rzeczy z Offtopa by się pojawiało.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Właśnie, że nie leniuchuję i dlatego nie siedzę na forum tak często jak kiedyś :)

Automatyzacja nie zrobiłaby roboty...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Nie widzę sensu. Jeśli ludki poprawnie tytułują tematy to szybciej odsiejesz z nich interesujące Cie treści niż w takim temacie bazując na opisach i opiniach, które nie muszą wcale być zbieżne z Twoimi.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 503
  • Venus as a goodboi
Ale chyba mondowi chyba chodziło o akcje w stylu "wpadki bandita", "głupie wypowiedzi nowych userów", "najczęściej like'owane posty", itp. :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Od tego typu pierdół mamy cytat sezonu, kfjatuszki albo ewentualnie Sinnerowy Topic Dnia. Ja myślałem o czymś poważniejszym.

Nikt, czasem w durnych tematach typu Aktualny GAS pojawiają się ciekawe treści o instrumentach warte uwagi albo w dyskusji o twórczości jakiejś kapeli ktoś napisze coś ciekawego o produkcji ogólnie. To tak dla przykładu.