Autor Wątek: Mondomg - Skervesen Raptor & Swan Generic Song Test  (Przeczytany 7079 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A taką piosenkę nagrałem kilka miesięcy temu, lecz dopiero dziś skończyłem.


Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Część z tappingami jest zajebista w chuj. :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Cieszę się :) Chciałem tylko przeprosić za jakość, nagrywałem to między trzecią a piątą rano (obie gitary, zarówno audio jak i video) wskutek ciśnień czasowych, więc oświetlenie jest jakie jest... niemniej jestem w trakcie zbierania na kamerę, więc kolejne kawałki powinny wyglądać (a może nawet i brzmieć!) lepiej ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Świetne Mądziu, aranż=win

Franq

  • Gość
3 filmy na Skervach jednego dnia to za dużo :)

Twój wygrywa w kompozycji + fajny taping. Lupus w czystych, zajawka Lothara ma najlepsze brzmienie na przesterze (i perkę) imo ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
No i kukukurde nie wiem na co kasę składować w tym momencie jaram się obiema... :D Gratsy, piękne wiosła i zajebiście zagrane :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Powiedz Mondek jak "zmusic" Ciebie byś podokańczał te swoje kawałki i coś wydał. Zaraz tam wydał, choćby zebrał do kupy w sensownej jakośc godnej Ciebie i słuchacza. Kompozycyjnie wciągasz nosem niejednego "dużego gracza" a tak po prawdzie to ni słychu i widu o Tobie. Powiem to samo co mówie Lordowi : marnujesz talent lub popełniasz grzech zaniechania :P 

Graj Ever ;D   

jaka ladna cyfra sie zrobiła

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dziękuję wszystkim za miłe słowa, bardzo ciepło mi się robi w środku jak to czytam!

Jarek, chyba trzeba nas z Lordem zamknąć w jednym pokoju z komputerem tylko i ekspresem do kawy na miesiąc...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Aż chce się ćwiczyć, bardzo mi się podoba

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Aż chce się ćwiczyć, bardzo mi się podoba

Znaczy jednak widać efekty chodzenia na siłkę?

Dzięki!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
No dobra chuj, że klucze krzywo, ale czy można kupić taką gitarrrrę z takim gitarzystą? Byłbym zainteresowany :D

P.S. I skąd się wzięło mondo imię Racuch dla tego kociambra?
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Też dobrze!

To zależy co by po kim odziedziczyły. Mogłoby się skończyć napakowanym inżynierem z bezustannym bólem istnienia. To byłaby abominacja...
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Tja, zależy któren by był z tyłu... ;) Cechy wspólne jak granie, miksowanie, fotografowanie, siłka ;) i... perfekcjonizm + zaniechanie nasuwają też inną opcję: ich ojciec dużo jeździł koleją po kraju... ;)
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Lodr się uśmiecha. Twoja propozycja jest inwalidą.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No dobra chuj, że klucze krzywo, ale czy można kupić taką gitarrrrę z takim gitarzystą? Byłbym zainteresowany :D

P.S. I skąd się wzięło mondo imię Racuch dla tego kociambra?

Można wynająć ;) Imię Racuch, bo nam się skojarzył z takim słodkim plackiem!

Nie wiem co by z czego miało wyjść, ale ja byłbym skłonny zaryzykować. A tak w ogóle to wypraszam sobie

zaniechanie

gdyż właśnie zamówiłem kamerę hade a prace nad basem oficjalnie ruszyły! :) edit: zresztą nie ja jeden poczyniłem kroki ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Sie, 2013, 00:01:29 wysłana przez mondomg »

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Zasłuchałem się w te patenty z tapingiem i naszła mnie myśl... Korpus Swa(g)n, gryf i gufka RAPtorken!!! gryf mahą i wenge, podstrunnica z klonałke pawie oko, sapelkę na body i topola na top. 8 strun koło 30 inczy progi i klucze prosto, aftermacze rozłączane cewy w 2 miniswiczach na każdy pup osobno, gały vol i tone plus ten akustik mod. Jestem geniuszem :D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Czyli kurwełe bigos z wisienką na leczo :P  ;D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Zasłuchałem się w te patenty z tapingiem i naszła mnie myśl... Korpus Swa(g)n, gryf i gufka RAPtorken!!! gryf mahą i wenge, podstrunnica z klonałke pawie oko, sapelkę na body i topola na top. 8 strun koło 30 inczy progi i klucze prosto, aftermacze rozłączane cewy w 2 miniswiczach na każdy pup osobno, gały vol i tone plus ten akustik mod. Jestem geniuszem :D

Tylko co na to Twój diler? :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zapomniałem kompletnie, jeszcze wrzuciłem na Soundcloud:

Wlacz osadzony player soundcloud


I link do ściągnięcia:

http://db.tt/j3oQE8uB
« Ostatnia zmiana: 26 Sie, 2013, 10:43:17 wysłana przez mondomg »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
przyłapałem się na tym, ze w losowych momentach odpalam sobie ten kawałek
imo Twoja póki co najlepsza produkcja :)
i always go full retard

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dziękuję, cieszą mnie takie słowa bardzo :)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A taką piosenkę nagrałem kilka miesięcy temu, lecz dopiero dziś skończyłem.

Co to za piosenka co nikt nie piosenkuje  ;)

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Zasłuchałem się w te patenty z tapingiem i naszła mnie myśl... Korpus Swa(g)n, gryf i gufka RAPtorken!!! gryf mahą i wenge, podstrunnica z klonałke pawie oko, sapelkę na body i topola na top. 8 strun koło 30 inczy progi i klucze prosto, aftermacze rozłączane cewy w 2 miniswiczach na każdy pup osobno, gały vol i tone plus ten akustik mod. Jestem geniuszem :D
próbując traktować to poważnie...
gryf to gryf. główka raptor w ósemce 30"... serio? zastanawiałeś się jakie to długie będzie? wiesz, że jesteś wtedy skazany na struny Circle K a i to chyba na specjalne zamówienie?
coś szczególnego Tobą kierowało przy wyborze drewna na gryf?
no i lelektrownia przekombinowana nawet jak na mój spaczony gust, a to oznacza, że fchuj przekombinowana ;)

Elektronika jest przemyślana, fajnie mieć gryfowy pup rozłączony bo jeśli w utworze po blastach masz nagle zagrać ładnym cleanem na singlu, przełączasz tylko 3 pozycyjny na pozycję neck i po sprawie (przetestowane w boju bardzo ergonomiczne i wygodne rozwiązanie). Co do wyboru drewna to grałem na lutniku w podobnej specyfikacji ,dobrze mi to gadało i było bardzo uniwersalne brzmieniowo co jest dla mnie wielką zaletą bo nie gram tylko na przesterach, co się tyczy również gałki tone która jest mi niezbędna. Główka od Raptora podoba mi się bardziej, korpus Swana mnie zniszczył i zakochałem się w tych krągłościach. Odpowiadając na pytanie czy wiem jakie to będzie długie... Wiem mam 30 cali z podobną główką i elektroniką o której pisałem wcześniej, Struny wchodzą standardowe u mnie w drop E Dunlopy ZW 11-70 plus 80 i 95 basowa, wcześniej miałem 80 od EB stykła.




Takie długie będzie i pasuje mi to. Stąd pomysł na podobne wiosło z nieco innym drewnem wykonane o niebo lepiej na topowych podzespołach. Takie mam zachcianki i może jeszcze w tym roku się do nich przymierzę...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
79 Odpowiedzi
44928 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2013, 18:08:48
wysłana przez mondomg
121 Odpowiedzi
58943 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2013, 17:50:33
wysłana przez Vicol
66 Odpowiedzi
38291 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:30:35
wysłana przez wuj Bat
53 Odpowiedzi
24067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2013, 18:15:49
wysłana przez commelina
46 Odpowiedzi
41929 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2013, 12:06:44
wysłana przez mondomg