Autor Wątek: dobry lutnik Warszawa do grzebania w ósemce  (Przeczytany 16784 razy)

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
Tomek "Mulat" Mularczyk, Raszyn - polecam.


Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Jakieś aktualne namiary, cennik?
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Lama3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
Ja polecam TomoGuitars  ;)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
A ja finalnie nie, bo gość zostawił mi rysy na progach :/
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
ja również jak Gveir nie polecam Tomoguitars:

rysy na progach (rzekomo tylko spolerował), ślady żywicy i rysy na gitarze (żywicę/klej doczyściłem, część doczyścił Tomo, bo wróciłem do niego z reklamacją, z rysami już niestety zostałem), miał być zrobiony pełen setup - most, menzura, akcja strun, wysokość haltera, miał zamontować killswitch, oczywiście nie zrobił nic z tego co wymieniłem. 4 tygodnie czekania, jedyne co zrobił to wklejenie mocowania trzeciejj śruby mostka fixed w RGA8 - to zrobił dobrze, ale jak sam przyznał na ostatnią chwilę, tylko - jak sam mówił - rzeczy z klejeniem oddaje "swojemu człowiekowi" więc ciężko mi go w tym zakresie polecić.

Generalnie - niestety - bardzo niefajne wrażenie na koniec, sposób traktowania Klienta, niesłowność, niefachowość.

Mulat - dla kontrastu - normalny koleś, kojarzę go jeszcze z czasów gdy pracował u Witkowskiego. Bez gadania pierdół, bez czarowania, bardzo konkretna rozmowa. Bez paranoi, że nasłał mnie inny lutnik z problematycznym wiosłem. Na czas. Zrobił wszystko jak chciałem i jestem mega zadowolony - zawiozłem mu dwa wiosła jesienią (RGA8 na ratunek po Tomo i potem Ironlabela7).

Tomo kusi tym, że jest blisko, sam na to poleciałem. Nie ma możliwości wyegzekwowania od niego ani terminu ani jakości. Zresztą - zanim pojechałem do Tomo, to czytałem opinie o nim i myślałem - e - trafił na jakiegoś oszołoma czy kilku oszołomów. Zweryfikowałem - w ciągu ustatnich 15 lat nie trafiłem na taką akcję jak z Tomo (to powyżej efekty akcji a nie jej przebieg) w żadnej branży.

Gdyby Gveir nie napisał swojej - olałbym relację tego doświadczenia z Tomo, ale widzę że progi z rysami to specjalność Tomoguitars.

PS. Tomo, to wszystko spisek, wszyscy są agentami Przybylskiego! Ja najbardziej, bo jeszcze u niego nie byłem.

Gveir - nie zauważyłem, że pytałeś o namiary do Tomka Mularczyka - aktualny telefon to 600-244-927. cena - to już podpytaj sam.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2014, 21:22:02 wysłana przez y »

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Danke seht, Y.

No niestety. Nie zauważyłem tego za pierwszym razem ale gdy przyjrzałem się. Są rysy. Progi są i tak stare, znajomek powiedział mi, że to był ich ostatni szlif. Dalej to wymiana. Mimo tego, te rysy nie wpływają na babole.
Fakt, Tomo kusi cenami. Widzę, że coś odpowiedział :D

Spoko, trzeba demaskować fuszerkę. Do Mulata następnym razem wstąpię. Miałem do niego jechać ale.. skusiła mnie cena. Tak, przyznaje to. Ale już więcej na to nie polecę. Myślałem, że gość po prostu robi dobre za niewiele.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Powiem Wam chłopaki, że wszystkie gitary, które miałem dotychczas oddawałem do Tomka i nie miałem z nim problemów żadnych. Zawsze z regulacji byłem zadowolony, wszystko mi się zgadzało, jak mi poprawiał nagwintowanie śruby w korpus moście fixed, to też byłem (i dalej jestem!) mega zadowolony. A ceny są atrakcyjne :)

Broń Boże nie chcę tu bronić nikogo, szkoda chłopaki, że wam się tak przytrafiło, ale zarówno ja, jak i moi znajomi z Panem Tomkiem nie mieliśmy lipy ;) Także niech sobie anonimowy przeglądacz forum nie myśli, że tam tylko fuszerka odchodzi :)

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
Gveir, Mulat paradoksalnie nie jest droższy od Tomo - to tak w kwestii cen. Jest w Raszynie - ale po prawdzie wyskakując na s8 jestem u niego w maks 15 minut, drugie 15 minut stoję w korku w Raszynie :P

Mateusz, być może mieliśmy z Gveir'em pecha, może Tomo miał gorszy okres w życiu - każdy może mieć. Tylko co to zmienia?

Tak jak napisałem - olałbym temat, gdybym nie przeczytał, że Gveir miał ten sam przypadek z progami. To przestaje być wg mnie przypadek.

Tak wiem, jestem ciężkim Klientem, nie targuję się z ceną, ale wymagam.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644

Tak wiem, jestem ciężkim Klientem, nie targuję się z ceną, ale wymagam.


Po prostu jesteś klientem. Klient - płaci i wymaga ;)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
I Rumak zamiótł w temacie.

Na początku działalności Przybylskiego miał ceny w normie, szczególnie w stosunku do tego co robił. Aż gorąco się mi robi, gdy przypomnę sobie jak ciężką robotę odwalił nad moim dawnym RGR320 i to za ułamek tego co wziąłby teraz.
Obecnie, podniósł cenę bo.. cholera! gość był niedowartościowany :D Bez kitu, bierze trochę ale to co robi jest istnym majstersztykiem. Nigdy nie spotkałem się tam z chamstwem, co najwyżej z zalataniem i obładowanym składzikiem pełnym gitar do roboty. Pomimo pracy, zdiagnozowali mojego starego SZR jak osobny przypadek i pan Przybylski chwile ze mną porozmawiał jak z człowiekiem na równi o kosztach i pracy przy gitarze. To jest dopiero gość.

@y
Wiem, wiem, że w Raszynie. Paradoksalnie to blisko mnie, bo mieszkam na Okęciu :D 10 minut tramwajem czy 15 autobusem i jestem na pętli. W sumie to dobry pretekst aby wpaść bez zapowiedzi do mojej kobiety :D
"Cześć kocie! Zostawiłem badyla u Mulata i pomyślałem, że wpadnę do Ciebie"
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Lama3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
hm, przyjrzę się w takim razie progom mojej gitary rano, przedtem się im jakoś bardzo nie przyglądałem..

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Jak to ma jakiekolwiek znaczenie, to wszystkie wiosła Obscure Sphinx serwisuje Mulat :)
I nie dlatego, że jest moim kolegą, tylko dlatego, że nigdy nie miałem najmniejszych zarzutów, a już to, jak naprawił mi ostatnio ułamany klucz w C1... dość, że zostawił mnie ze szczęką na podłodze. Z trzech zmontował jeden brakujący. Bajeczka.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Muszą sobie zrekompensować opinią mieściny pełnej szlauchów/dresów :D Serio mówię.
Jeszcze jestem ciekaw, czy Poniatowski robi.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
3784 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2010, 14:35:06
wysłana przez maarioo
26 Odpowiedzi
20606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 11:16:17
wysłana przez p0ison
14 Odpowiedzi
7224 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2012, 00:14:44
wysłana przez lupus
7 Odpowiedzi
5107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2013, 12:58:28
wysłana przez SevenSix
6 Odpowiedzi
4517 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2014, 16:47:07
wysłana przez Gutek