Autor Wątek: 24.09. wpadajcie do Proximy na zlot fanów Mety  (Przeczytany 3372 razy)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Hej, w najbliższą środę w warszawskim klubie Proxima odbędzie się XII zlot fanów zespołów Metallica. Tak się złożyło, że zagramy na tej imprezie, głównie nasze numery, ale z okazji zlotu także ze 2 covery Metallicy. Szczegóły imprezy poniżej na plakacie. Zapraszam \m/


Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Mikotallica  :o :lol: sorry

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
moja Ruda miała gdzieś jakiś plkat z napisem Mikotallica - metallica cover band. Ponoć bardzo ladnie sobie radzą. Robson, co zagracie z mety?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Głównie gramy nasze numery, covery przy okazji. Zagramy na pewno Sad But True, a co jeszcze nie wiem :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
"So what" zagrajcie :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Że jak, Mikostallica? ;)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Rob zróbcie jeszcze bleeding me :)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Od tego będzie już Mikotallica. Oni pewnie grają od zajeb..... numerów Mety. My się ograniczymy do 2, żeby jednak uszanować, że jest to zlot fanów Mety. A poza tym jedziemy z własnym shitem :D
Może jakby było więcej czasu.... ale wiesz na próbach raczej pożytkujemy czas na robienie własnych kawałków.
To kto wpada z sevenstringowców??

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Ja i moj band ;] W sensie wasi salkowi sasiedzi ;]

Ale jak nee zagrace shot in the back, to postawie wam worek sieci pod drzwiami :P
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2008, 17:18:24 wysłana przez Fasol »

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Lepsza jest kupa w podpalonym worku papierowym na wycieraczce :P

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Lepsza jest kupa w podpalonym worku papierowym na wycieraczce :P

Zagramy men, nie pękaj! :)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Bylem, widzialem i tyle ;]

Byl taki tlok, ze stalem przed robsonem przy barierce :P(moze kojarzysz- taki w okularach ;] w czarnej bluzie z kapturkiem). To raczej mikotallica byla supportem testora :P Pozamiataliscie na dzien dobry, brzmieniem i wykonaniem. Jak chlopaki z mikotallicy weszli bylo jzu marnie ;/ Tragiczny wokalista no i spidery... nie bylo nic slychac. Zreszta nie wiedziec czemu, jeden gitarzysta byl bardzo cicho-akustyk sie spil czy jak ? Twoj ESP, bardzo fajnie sie prezentuje na scenie. Jaki byl ten Ibanez drugiego gitarnika ? Jak bede w domu, to wrzuce 3 zdjecia z koncertu :P Pozdro

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Cieszę się Fasol, że byłeś, ale.... należy ci się bracie opierdol, że nie podszedłeś, żeby pogadać. Ja przecież nie wiedziałem jak wyglądasz. Szczerze mówiąc myślałem, że nie dotarłeś :D
Wracając do koncertu. Z całym szacunkiem, ale Miko... pokazała wszystko to, czego nie powinno się robić na koncertach. Począwszy od podwórkowego image'u. Chłopaki wyglądali tak, jakby grali w piłkę na trawniku przed blokiem i nagle przypomnieli sobie, że grają koncert i wpadli na scenę. Pomijam już okulary wokalisty, które komentowała co druga osoba. Pomijam już samo zachowanie na scenie. Ich występ miał raczej niewiele wspólnego z koncertem, bardziej przypominało mi to próbę, bo raczej publiki nie dostrzegali. Ciągłe odwracanie się dupami do ludzi, jakieś luźne gadki między sobą, zero kontaktu z publiką, itd.
W każdym razie ja spodziewałem się zobaczyć zupełnie inny zespół.
Przypominam sobie inny zlot Mety w Proximie w 2001 roku. Było wtedy z 500 osób i też cover band był z zupełnie innej parafii. Tworzyli go zawodowi muzycy, znani z innych kapel.
Wracając do naszego brzmienia.... Ja nie jestem do końca usatysfakcjonowany, Proxima jest dość trudna do nagłośnienia i najlepiej zaznajomiony z panującymi warunkami jest Kacper, który niestety w tym czasie kręcił inną imprezę.
Warszawiacy niestety znowu pokazali, że nie należą do najlepszej publiki. Myślę, że gdyby podobny koncert miał miejsce nawet kawałek za W-wą, ludzi byłoby co najmniej 3 x tyle. I akustyka byłaby wówczas znacznie lepsza. Nie mówiąc już o samej radości z grania :) Ale cóż... za dużo klubów, za dużo imprez w tygodniu jest w W-wie i ludzie są już zmanierowani.
Dlatego z mojej strony oceniam satysfakcję z tej sztuki na jakieś 50%.
W najbliższym czasie szykują nam się 2 sztuki w W-wie, a dokładnie mówiąc w Progresji.
Dam wam wcześniej znać co i jak, może ktoś będzie miał ochotę nam pokibicować :)
Pozdrawiam  :headbang:

AHA, my nie byliśmy supportem Miko, my po prostu z uwagi na formułę imprezy, "rarytas" zostawiliśmy fanom Mety na deser ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz, 2008, 13:51:08 wysłana przez Testorrob »

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Jakos sie nie moglem zebra w sobie zeby podejsc :P Oniesmielasz mnie :P Co do naglosnienia, to bylo z deczka za glosno ;/ Do tereaz mi piszczy w uszach. Trzeba by sie w koncu spotkac na salce.(myslalem, zeby zaminic sie dniem z chlopakami-ich proby pokrywaja sei z waszymi. Albo wpadne do nich, to po probie to zapukam nasekunde do was ;]) Pobawic wzmakami, paczkami itp. A co do sztuki, kiedy gracie ?

Okulary wokalistyi ubior, moze sam nie ubieram sie jak szatan, ale bluza z polara z suwakiem na koncert to tak nie halo... w ogole ich zachowanie, zenua.

Nastepnym razem podejde :P

Stay Heavy !

Jedno marne zdjęcie:


Z komy, bylo by ladne, ale ciemno bylo, no i rzes sie gibal ;]

W drodze powrotnej zaobserwowalem:
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz, 2008, 15:48:57 wysłana przez Fasol »

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Hehehe, good job! Niezła jasność ode mnie biła :D A wracając do Miko..., to każdy kiedyś się uczył, z reszta nadal się wszyscy uczymy. Chłopcy, bo to najlepsze określenie dla nich, mają jeszcze przed sobą długą drogę.
A z tym onieśmieleniem to przywaliłeś, buahahahaha :D
Do zobaczyska na którejś próbie, no i na kolejnych sztukach  :devil:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1815 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2010, 18:53:31
wysłana przez Wachu
7 Odpowiedzi
2605 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2010, 14:00:04
wysłana przez Widek
4 Odpowiedzi
1881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Wrz, 2010, 15:07:51
wysłana przez Widek
3 Odpowiedzi
5270 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2010, 23:18:03
wysłana przez Grzgrz
34 Odpowiedzi
13354 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2014, 19:56:30
wysłana przez Edlin