Autor Wątek: System naliczania postów a giełda  (Przeczytany 6822 razy)

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
System naliczania postów a giełda
« 10 Sie, 2013, 20:13:29 »
Aloha!
Tak z ciekawości i gwoli sprostowania - regulamin określa że osoby poniżej 50 postów i stażu 3 m-ce nie mogą zamieszczać ogłoszeń na giełdzie, gdzie do stażu nie liczą się posty z działów giełda i offtop. Właśnie odpowiedziałem w dziale Giełda/Inne i ów post doliczył mi się do licznika jeśli dobrze widzę. Czy mamy milczące założenie że nie liczymy z Giełdy tylko z działu Sprzedam czy też jest jakiś wewnętrzny licznik którym pilnujecie użytkowników czy jest to po prostu błąd forum i nie powinienem mieć tego postu dołączonego do licznika?
Cheers, Myxu
PS. Mam nadzieje że nie było - szukajką nie znalazłem.

Orange

  • Gość
JAk licznik ci pokazuje, że masz 50 postó, to masz 50 postów. Jak sobie w offtopie nabijesz 1500 postów a licznik ci ich nie zaliczy, to znaczy że ci ich nie zaliczy. A jak ci nie zaliczy, to nie wystawisz nic na giełdzie - tak to działa. Staż 3 miesiące jest po to, żebyć sobie nie wszedł dzisiaj i napstrykał 50 postów żeby jutro wystawić skłajera na giełdzie. Pod nickiem masz licznik postów. Jeśli on pokazuje że masz te 46, to je masz. Jak podpadniesz to ci modowie skasują posty i nie będziesz miał :D