Autor Wątek: TRIVIUM - SHOGUN  (Przeczytany 9226 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
TRIVIUM - SHOGUN
« 21 Wrz, 2008, 13:35:25 »
Mozna juz dostac nowa plyte tego zespolu co go oglosili nowa nadzieja metalu,nastepcami Metalliki i takie tam różne inne.. ;D Ja tam nie wiem ale moze szanowni koledzy sie wypowiedzą jak beda mieli ochote :devil: Tak czy siak link na MySpace i okladka. Adres sklepu na gg  ;)
http://www.myspace.com/trivium
Sie.. sie.. sie..

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #1 21 Wrz, 2008, 15:31:13 »
te prae nowych kawałków na myspace jest w kurwe :headbang:
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #2 21 Wrz, 2008, 16:04:14 »
Zajebisci gitarzysci! nie lubie vocali, ogolnie mam uczulenie na ten typ muzy, ale szacun za skill!!!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #3 21 Wrz, 2008, 20:33:28 »
Wg mnie najlepszy obecnie metalowy zespol. Cos jak mix Metalliki, In Flames, Death.

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz, 2008, 20:47:33 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #5 21 Wrz, 2008, 21:35:51 »
Świetni muzycy, lipna muza. Z całym szacunkiem ale momentami maja świetne riffy a potem wszystko obracają w kinder metal + kinderowy wokal. (sayy whoooo, say yeeeahh) Manowar 21wieku

szkoda, nie mój rodzaj metalu grają bo mogła by być z tego mega interesująca metalowa grupa.  ::) Oglądałem te video na YT dużo dużo wcześniej i szczerze myślałem że po tych zapewnieniach członków grupy jakiś lepszy odmieniony trivium usłyszę. 0 zmian.

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #6 21 Wrz, 2008, 21:43:32 »
Kinder metal he he dobre :D ale cos w tym jest,podobno nie ma nic smutniejszego niz zmarnowany talent. Moze w tym przypadku niezupełnie tak jest ale mogła by byc torpeda na miare powiedzmy Pantery gdyby przestali sie rozmieniac na drobne. Mój koles powiedział ze czasami ma wrazenie ze to szczeniackie wygłupy i szkoda bo mogli by wykorzystac swoje mozliwosci w dojzalszy sposób  :-\
Sie.. sie.. sie..

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #7 21 Wrz, 2008, 21:47:33 »
ej ale kolesie chca sie sprzedać,a z takim wokalem trafia na szersze grono odbiorców.ale wokale fakt mogliby zmienić :o
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #8 21 Wrz, 2008, 22:37:14 »
ej ale kolesie chca sie sprzedać,a z takim wokalem trafia na szersze grono odbiorców.ale wokale fakt mogliby zmienić :o

to znaczy co? jakie szersze grono? wytipsowane pizdy w bialych kozaczkach? o jakiej my muzie mowimy, Hofiziom, obudz sie w koncu

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #9 21 Wrz, 2008, 22:48:51 »
to znaczy takie grono,że zyskają sobie kolejną falę słuchaczy do lat 13 z koszulkami ajronów.
Trivium to kapela dość popularna.a Kto jest popularnyw wielu kręgach muzycznych..właśnie takie wytipsowane pizdy.Jakbym ich tylko słuchał(a nie widział) to włąśnie tak bym pomyślał.
takie jest moje zdanie...
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #10 21 Wrz, 2008, 23:08:35 »
To wy nie lubicie wytipsowanych pizd w białych kozaczkach ?  :-\ :o
Nie czaję was.
Spoiler
To tam na myspace ma kupę dobrych riffów i jeszcze więcej spieprzeń klimatu. Mogli sobie odpuścić te gej-metalowe momenty.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #11 21 Wrz, 2008, 23:10:58 »
chrzanisz Hofi. zeby byc dobrym nie trzeba alternatywnym. Trivium jest swietne w tym co robi, i mimo ze kompletnie mi sie nie podoba muzycznie to im szczerze kibicuje. chca sie sprzedac? niech sie sprzedaja. byle nie robili tego ponizej jakiegos poziomu. przynajmniej bedzie kolejna kapela metalowa, ktorej sie udalo (im to sie juz udalo, ale moze sie udac jeszcze bardziej ;) ).

jak ktos pop to nie znaczy ze jest chujowy, znaczy ze jest popowy. to nie sa pojecia wymienne.
Łe tej.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #12 21 Wrz, 2008, 23:23:19 »
Popatrz chociażby na Sevendust'a -wokal też dla szerszej masy odbiorców a mimo to nie wieje tym rzeczonym przeze mnie kinderem. ;)

Sevendust-denial dla tych co nie wiedza o co kaman.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #13 21 Wrz, 2008, 23:34:33 »
ja znam Sevendust, ale to przeciez inna muza jest. nie ma nic wspolnego z metalowa otoczka rycerzy, mieczy i gejozy ;D Trivium ma do tego o wiele blizej.
Łe tej.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #14 21 Wrz, 2008, 23:54:58 »
W sumie racja.....to dam lepszy przykład:


Nevermore -Final Pr.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #15 22 Wrz, 2008, 11:19:03 »
no i wymieniles kolejny zespol, ktory gra bardziej ambitna muze niz Trivium. Eska Rock czy Roxy FM raczej nie pusci takiego kawalka w ciagu dnia, a te rzeczy z myspace Trivium jak najbardziej.

IMO do Trivium bardzo pasuje okreslenie 'nowa Metallica'. maja tak samo swiadomosc jak zrobic metalowe kawalki, zeby byly jednoczesnie ciezkie i zyskiwaly szersze grono sluchaczy. nie odkrywaja zadnej ameryki, ale przeciez czarny album Mety tez jej nie odkryl. dla mnie to jest mjuzik nastawiony na szeroka publike, a nie tylko swiatek fanow gatunku albo muzykow ;) i traktujac ich w ten sposob, uwazam ze sa za-je-bis-ci w tym co robia.
Łe tej.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #16 22 Wrz, 2008, 12:54:04 »
To fakt trafią zdecydowanie do szerszej rzeszy. Już są na każdej okładce metalowych pisemek (nie wiem czemu ale co mi do tego). Image też nie jest obojętny, ten typ z triviuma to już na maxa chce sie do kirka upodobnić ;p Nevermore to muzyka którą najlepiej zrozumieją muzycy-a zwłaszcza gitarzysci. Sztuka dla sztuki. Ja takie coś cenie o wiele wiele bardziej ale fakt faktem nie sprzeda się to nigdy w 5% tak jak komercyjny (nie bójmy się tego słowa) metal trivium'a. I to fakt, sprzedają się dobrze, wręcz genialnie. Będe szczery-we własnym zespole także obok typowych metalowych przebiegów wstawiamy motywy w styl- "dziewczynki mają coś dla siebie, a chłopcy przerwę w pogo" żeby byc bardziej przystępnymi
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2008, 12:56:16 wysłana przez lokibalboa »

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #17 22 Wrz, 2008, 18:08:30 »
lider ten cały matt jak miał 16 to dostal nagrode mtv czyli władowali w niego kase a teraz mamy gwiazde z dupy oni nie robia muzyki tylko biznes graja taką muze zeby własnie polecieli w radiu i tv zeby rodzice wydali swoją kase na płyte dla dziecka co do umiejetnosci maja je ale wolą robić kase i mamy tego efekt
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #18 22 Wrz, 2008, 18:28:04 »
e tam, teorie spiskowe. nawet jesli, to raczej nie mial zajec pt. 'jak trzepac kase i oszukiwac caly swiat', tylko 'jak robic dobra muzyke i odniesc sukces'. to duza roznica.
Łe tej.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #19 22 Wrz, 2008, 18:28:53 »
Eeee wydaje mi się że z pewnością się napracowali, żeby uzyskać to co mają teraz... Mi z płyty najbardziej podoba się werbel :)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #20 23 Wrz, 2008, 02:05:20 »
e tam, teorie spiskowe. nawet jesli, to raczej nie mial zajec pt. 'jak trzepac kase i oszukiwac caly swiat', tylko 'jak robic dobra muzyke i odniesc sukces'. to duza roznica.

tak napewno i wydawca mówił mu zeby robił swoje wg jego uznania i oni to wydadza na jakim ty swiecie zyjesz myslisz ze on sam sobie wybrał ludzi do grania czy z kastingu?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #21 23 Wrz, 2008, 11:33:41 »
ziom, naprawde dziwie sie nie, ze nie kumasz ze niektorzy wola grac bardziej przystepna muze niz inni. a ze to sie dobrze sprzedaje, to jest normalna kolej rzeczy. to nie Blog 27. to nie jest kapela typu Milli Vanilli ;)
Łe tej.

D_Rivv

  • Gość
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #22 23 Wrz, 2008, 14:26:56 »
metalowa otoczka rycerzy, mieczy i gejozy ;D Trivium ma do tego o wiele blizej.
Kolega zna i ceni Man'O'War? :D

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #23 23 Wrz, 2008, 15:35:47 »
ej, tak słucham pierwszego kawałka w ich playerze na myspace, minął wstęp i z wejściem całej perkusji... szok! zjebali brzmienie gitar od lorda ;D

E:
w ogóle zauważył ktoś że w headzie gdzie pisze o datach premier płyty w kolejnych krajach umieścili nawet flagę polski? ^^ szacuken.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2008, 15:41:38 wysłana przez maarioo »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: TRIVIUM - SHOGUN
« Odpowiedź #24 23 Wrz, 2008, 18:15:33 »

w ogóle zauważył ktoś że w headzie gdzie pisze o datach premier płyty w kolejnych krajach umieścili nawet flagę polski? ^^ szacuken.

ponoc zguglowali ten maly kraj w azji

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
1187 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Gru, 2012, 14:45:45
wysłana przez sify11