Autor Wątek: Bugera333xl&Randall RH200&H&K Vortex Black Series [REAMP TEST]  (Przeczytany 2719 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,

Kolejne wakacje i czas aby zreampować coś na wzmakach !. Tamte wakacje poszły Mesa DR, 5150, Hellstone Prodigy,Bugera 333xl,Bugera 6262, Laboga Mr. Hector, tym razem do gromadki dodaję 2 tranzystorki Randall RH200&H&K Vortex Black Series. Testopwanie dopiero zaczynam, ale do posłuchania na szybko co udało mi sie subiektywnie ukręcić na każdym z nich podczas reampu dobrych śladów DI. Zgrania na 2 mikrofony sm57 i AT3035.



Brzmienia dostępne są tutaj. Nie trzeba się rejestrować bo już o to była wojna. Na stronie jest player i łatwiej mi ogarniać wszystko na forum. Zamierzam dodać również nowe reampy itd... Link potraktujcie tylko jako odnośnik do próbek jak ktoś chce porozmawiać proszę kontynuować to w tym miejscu.

Link do brzmień: http://www.brickwall.pl/index.php?threads/bugera333xl-randall-rh200-h-k-vortex-black-series-reamp-test.341/

Pozdrawiam,

Offline fryta1979

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Jak dla mnie zdecydowanie Randall

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Jak dla mnie zdecydowanie Randall
kumple nagrywali parę materiałów na nim i naprawdę spoko on gada, mam je wszystkie jeszcze u siebie chcę pokręcić na spokojnie - jak będę miał chwilkę zamieszczę kolejne przykłady ! dzięki za info !
Pozdrawiam,

Offline fryta1979

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Ja miałem RG100SC, a teraz mam rd50h i za cholere nie moge ukrecic takiego brzmienia ... wogole nie mam daru do krecenia. Nie powiem, ze ci nie zazdroszcze ]:P

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
ale ja nic nie kręce ! nawet na gitarce grać za bardzo nie umiem, biorę dobre ślady DI gitar wpuszczam we wzmaka ustawiam mikrofon i zgrywam !
Pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Co do porównania powyżej, nie ma konkurencji dla Bugery tutaj... zostawia Randalla i H&K daleko w polu. Znając na żywo porównanie 333 vs JCA22 jestem ciekaw co byś był w stanie osiągnąć z moim nowym domowym wzmakiem.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Dawaj go do mnie pokatujemy ;)  :headbang: Ja nie jestem gitarzystą i w sumie to co dla Was jest ogromną różnicą w brzmieniu dla mnie jest do przełknięcia. N tej samej paczce z tym samym ustawieniem sm57 w tych przykładach z YT - no słyszę różnicę fakt ale jakiś wspólny mianownik też znajduję w ich brzmieniu. Jestem naprawdę ciekaw jakby to zagadało z inną - lepszą paczką może na innych głośnikach bo mnie już się znudziła i Bugera i HB. Szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie z chęcią bym się powymieniał na sety i poreampował na czymś nowym !

Pozdrawiam,

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Dawaj go do mnie pokatujemy ;)  :headbang: Ja nie jestem gitarzystą i w sumie to co dla Was jest ogromną różnicą w brzmieniu dla mnie jest do przełknięcia. N tej samej paczce z tym samym ustawieniem sm57 w tych przykładach z YT - no słyszę różnicę fakt ale jakiś wspólny mianownik też znajduję w ich brzmieniu. Jestem naprawdę ciekaw jakby to zagadało z inną - lepszą paczką może na innych głośnikach bo mnie już się znudziła i Bugera i HB. Szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie z chęcią bym się powymieniał na sety i poreampował na czymś nowym !

Pozdrawiam,

Słuchaj, Śmiecha znasz prawda? Wiem, że jest aktywny na Twoim forum. Zapakuj się w auto z tym co potrzebujesz i zapraszamy do siebie, poreampujesz sobie trochę wzmaków, bo kilka fajnych tu mamy, kolumny też są całkiem nie najgorsze ;) a do tego była by okazja się poznać.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Czyli Bydgoszcz  ;D Kurcze w sumie miał być on u mnie jakoś ale chyba go dziecko przykatowało ;) Problem jest taki że mi też kończą się wakacje powoli a mój młody ma chyba ADHD  ;D rozumisz... Śmiechu też ma reampboxa i dobre graty no i jest bliżej Ciebie - trzeba poreampować na tym twoim trochę różnych DI z neta i pokminić. Jak coś można kiedyś wymienić się headami - tego twojego nie znam i z chęcią bym pomacał - a Bugera jak Bugera sam wiesz....

Pozdrawiam,

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
40 Odpowiedzi
14121 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2010, 16:15:04
wysłana przez fearlon
8 Odpowiedzi
5702 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 23:12:30
wysłana przez Bloo
1 Odpowiedzi
2021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2011, 08:54:18
wysłana przez Rachet
10 Odpowiedzi
3753 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound
5 Odpowiedzi
2589 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 12:50:29
wysłana przez Stachu