Autor Wątek: Problem ze sterownikiem Audiobox USB  (Przeczytany 2150 razy)

Offline sevenenko

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Problem ze sterownikiem Audiobox USB
« 12 Lip, 2013, 08:58:05 »
Witam!



Posiadam od dwóch miesięcy AudioBox Usb i wszystko działało do momentu rozłączenia kabla usb.

Po ponownym podłączeniu, sprzęt wymaga ponownego zainstalowania sterownika, który oczywiście nie chce się zainstalować.

Ściągnąłem różne sterowniki ze strony producenta itd, nie działa, zmieniłem kabel też nie działa.

Mam PC, windows xp

Czy rozwiązanie może być tak proste jak np trzeba próbować w różnych portach usb?

Może trzeba sprzedać to gówno, bo z tego co widzę, ze sterownikami mają sporo problemów.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 12 Lip, 2013, 09:04:36 wysłana przez sevenenko »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Witam!



Posiadam od dwóch miesięcy AudioBox Usb i wszystko działało do momentu rozłączenia kabla usb.

Po ponownym podłączeniu, sprzęt wymaga ponownego zainstalowania sterownika, który oczywiście nie chce się zainstalować.

Ściągnąłem różne sterowniki ze strony producenta itd, nie działa, zmieniłem kabel też nie działa.

Mam PC, windows xp

Czy rozwiązanie może być tak proste jak np trzeba próbować w różnych portach usb?

Może trzeba sprzedać to gówno, bo z tego co widzę, ze sterownikami mają sporo problemów.

Pozdrawiam

Podłączyłeś potem do innego portu Audioboxa?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
z doświadczenia wiem, że XP jest tak pojebany, że jak gubi sterowniki to już chuj, tylko format.
Czasami usuwa sam jakieś pliki, np. po kliknięciu w ikonkę "mało miejsca na dysku" - wypierdala niektóre ważne pliki (no debil kurwa no)
Może być też tak, że podłączysz będzie śmigać, ale porobisz chwilę i już nie będzie wykrywał sterowników. Restart kompa i znowu są... ale tylko do czasu i tak w kółko macieju.
Niestety tylko format (lub wyjebanie wszystkiego z rejestru i ponowna instalacja - czyli na dobrą sprawę też format)
Popróbuj, jak nie to format, a jak się problem będzie powtarzał to albo zmień system operacyjny albo sprzęt (polecam zmienić jedno i drugie)

Mam jeszcze pytanko, gubi Ci czasem inne rzeczy pod USB? np myszkę albo klawiature potrafi rozłączyć?
Jazz, Lounge, Downtempo

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
12979 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2010, 03:16:04
wysłana przez Mick
4 Odpowiedzi
3601 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2009, 20:46:04
wysłana przez Zomballo
8 Odpowiedzi
6805 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2010, 22:31:34
wysłana przez Wybielacz666
8 Odpowiedzi
6560 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2012, 03:05:25
wysłana przez sei.tahn
3 Odpowiedzi
1887 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sie, 2014, 14:07:42
wysłana przez Stivo2005