Autor Wątek: Lechu - I  (Przeczytany 690 razy)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Lechu - I
« 26 Cze, 2013, 18:59:33 »
Zrobiłem sobie solo wałek. Bez szatana , słodkie melodyjki jak w nowej Irze i pięknie ładnie , zasadniczo. Jak się sługa głośno to nawet fajnie się buja :)
Kto ma ochotę może sprawdzić tu. Generalnie będę zdaje się robił sobie takie wałki i lepsze ( ;) ) wideło , jak mnie aparat konkret dojdzie.

Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
Odp: Lechu - I
« Odpowiedź #1 27 Cze, 2013, 00:14:50 »
nada się, klawiszki zwłaszcza

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Lechu - I
« Odpowiedź #2 27 Cze, 2013, 09:27:57 »
ekstra:) brakuje tylko fjużonowych solówek na gitarze. Bez tego to jak solidny backing track do cwiczenia improwizacji. A tak na powaznie to dobrze skomponowany kawałek:)

wrzucaj kolejne!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Stringer

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Odp: Lechu - I
« Odpowiedź #3 27 Cze, 2013, 10:05:16 »
Bardzo przyjemnie się słucha. Jak dla mnie w sam raz aby puścić sobie w tle do jakiegoś zajęcia.

Myślę, że gdybyś dodał jeszcze więcej ścieżek lead (np. solówki gitarowe, wokale, cokolwiek z linią melodyczną) byłby to naprawdę świetny utwór. Bez tego może szybko się znudzić po paru odsłuchaniach. Taka jest moja subiektywna opinia. Jeśli chodzi o mix, w paru miejscach ściszył bym troche talerze aby nie zagłuszały reszty (albo uciął im nieco górki). No i piękny sprzęt masz ;) .

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Odp: Lechu - I
« Odpowiedź #4 27 Cze, 2013, 10:08:51 »
Dokładnie, traktuje to jako baze pod wokal , sola itd. Jako że ani sola ani wokal to nie moja domena toteż skupiłem się na tym co wypala mi wporzo. Blaszki poprawie w następnym strzale ;)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Lechu - I
« Odpowiedź #5 17 Lip, 2013, 21:19:41 »
Fajnie to chodzi, synthy na plus zdecydowanie. Bardzo miło się słucha, czekam na więcej!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Lechu - I
« Odpowiedź #6 25 Sie, 2013, 18:46:35 »
Czemu się jeszcze tym nowym numerem nie chwalisz?! (chyba, że jakiś temat mi umknął?)

Wlacz osadzony player soundcloud


Chodzi świetnie, koniecznie wokalistę dobrego do tego znajdź i o.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Odp: Lechu - I
« Odpowiedź #7 25 Sie, 2013, 18:56:19 »
A, faktycznie zapomniałem go dodać :) Dzięki za plus opisnie ;) Jak zrobie jeszcze parę numerów to postaram się i o wokal. Póki co wiosło z tego wałka jest na sprzedaż :P
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.