Autor Wątek: Deadpoint- guitar playthrough SCHECTER LOOMIS 6 STRING  (Przeczytany 4531 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
pw z sugestiami? zapomnij:D na sevenstringu nie nauczysz sie inaczej, wiem z doswiadczenia :D no moze jak juz sie wyrobisz to bedzie łatwiej ;)

"there ain't no way but the hard way...so get used to it" :D

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Opis zmieniony wiec przestancie juz sie tak napinac. Jestem w szoku jak bardzo do**baliscie sie , widocznie taka specyfika forum,jestem swiezak wiec nastepnym razem kazde slowo w opisie i w kazdym komentarzu bede wazyl zeby nie naciac sie na fale hejtu. Ja akurat nie uwazam ze guitar plejsru musi byc zarazem probka brzmieniowa, testem sprzetu na ktorym sie gra. Mialem inna koncepcje na filmik ,zrobilem jak uwazalem i jak umialem. I nie uwazam rowniez ze gite sobie mozna obadac na stronie schectera gdzie wrzucone sa 2 gowniane zdjecia. ja sam przed zakupem usilnie probowalem znalezc jakas prezentacje tej gity ale niestety nie znalazlem wiec pomyslalem ze fajnie bylo by cos takiego zrobic dla potencjalnych nabywcow. Anyway jak ktos przymierzajacy sie do jej kupna z okolic Wroclawia chcialby sobie ja pomacac i obadac to serdecznie zapraszam.
Jestesmy tu na forum bo kazdy ma podobna zajawke a nie po to zeby sie srac do kazdego i obrzucac blotem jego wielodniowa prace nad czyms. Jezeli kto gdzies dal plame to napiszcie mu priv zeby doprecyzowal, inaczej zredagowal post i tyle,,,
Mogłeś chociaż dograć tracka z loomisem do utworu i wszystko byłoby spoko...  ;)

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Hard truth: dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
2611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2013, 13:35:41
wysłana przez nergal86
7 Odpowiedzi
1671 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2013, 21:23:09
wysłana przez spleenpoland
2 Odpowiedzi
987 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2014, 18:32:58
wysłana przez hub
12 Odpowiedzi
3422 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2015, 14:16:33
wysłana przez nergal86
0 Odpowiedzi
2034 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2016, 18:43:34
wysłana przez nergal86