Autor Wątek: Vempire amps?? kto kolwiek widział?? kto kolwiek grał??  (Przeczytany 13317 razy)

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
http://allegro.pl/item437794157_vempire_redline_lampy_mesa_boogie.html Takie coś znalazłem. miał ktoś z takim wzmakiem do czynienia?? i ogólnie z wyrobami tej firmy?? pozdrawiam :)
Raz pierogi solisz!!

Offline hawk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Kiedyś kumpel miał taki amp przez parę tygodni i przytachał na próbę. Nie ogrywałem tego heada jakoś przesadnie długo, ale pamiętam że dość pozytywne wrażenie zostawił. Ale co będę gadał, każdy lubi coś innego dlatego nie namawiam w ciemno.
Across the field you see the sky ripped open, See the rain through a gaping wound..

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
El-Biczel ma Blue rumble 100, zna tez inne modele, ale z tego co sie orientuje, to jest na wakacjach teraz

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Hawk jak mniej więcej oceniasz brzmienie tego sprzętu?? walnij jakiś profesjonalny opis charakterystyki:D
Raz pierogi solisz!!

Offline hawk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Brzmienie było całkiem fajne, nie będę walił profesjonalnego opisu charakterystki bo gadanie o brzmieniu to jak.. sam wiesz.. Zagadaj ze sprzedającym - może ma jakieś próbki.
Across the field you see the sky ripped open, See the rain through a gaping wound..

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
tak, ale EB pisal o blue rumble, a na allegro jest redline, na ktorym EB jak sie okazalo, nie gral

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Chciał coś wiedzieć o wyrobach tej firmy ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Kiedys tam mialem mozliwosc na chwile obadac Blue Rumble i Redline. generalnie bede sie musial wybrac i pozadniej sobie sprzety ograc, jednak pierwsze wrazenie bylo bardzo pozotywne. Moje odczucia byly takie ze Redline to konstrukcja w strone 5150, natomiast BR bardziej mesowate klimaty. Ogolnie wzmaki pozostawily mile wspomnienia, jednak nie wiem zupelnie co z miksem w zespole sie dzieje, bo w boju nie testowalem.
No pain No gain !

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 340
Gitarnik z Carnal z wawy gra(ł?) na tym wzmaku podczas koncertu z trasy z HUnter, słyszałem i wrazenia b. pozytywne drugi gitarzysta miał mese dr i razem brzmiało b. dobrze tz. podobnie co do charakterystyki przesteru i dynamiki, co nie znaczy że brałbym w ciemno ...każdy sprzęt trzeba ograć , ten na pewno warto   

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Godzo grał na Blue Rumble, tak jak ja.

Ogólnie jeśli chodzi o wykonanie, to wzmak jest klasa. Na Redlinie nie grałem, bo to już nie produkowany model, ale za tę kasę to nie ma pigmeja we wsi. Nic lepszego nie kupisz.
Jeśli chodzi o mojego BR to z przebiciem w zespole nie mam najmniejszych kłopotów.

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
kupiłem go:) 1400zł. za niedługo będzie jakaś recenzja i foty;)
Raz pierogi solisz!!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
No i slodziutko :) czekam zatem na recenzje

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Proki - gratuluje zakupu! Świetna okazja Ci się trafiła! Opisz wrazenia jak dostaniesz heada.

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
El-biczel, Radek M i inni ludzie z Wawy:) Prawdopodobnie przyjadę odebrać go osobiście(3,5 h pociągiem w jedną stronę;/ ). Towarzystwo podczas ogrywania i kupowania mile widziane:D
Raz pierogi solisz!!

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
kupiłem go:) 1400zł. za niedługo będzie jakaś recenzja i foty;)

Dosłownie los na loterii. Gratuluję zakupu :headbang:
khm...jajo

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Przyszedł:) cały i zdrowy :) wykonanie i wygląd zabija:)brzmienie...hmmm narazie podłączyłem go do mojego ldma w którym siedzi niskotonowy szajski alphard(celestion spalił się:P ,alpharda dostałem od kolegi:) ) i w tym zestawie w blokowych warunkach przesteru pożądanego nie uzyskałem. Wezmę go na próbownie i podłączę do jakiejś normalnej paki. z racji że ten temat jest kupa wart bez fot ;) pojawią się one jak będę pisał recke:) pozdro ;)         
Raz pierogi solisz!!

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Wczoraj grałem na BlueRumble i Greenpoincie bo byłem u Kacpra i Janusza... Matko, mistrzostwo i tyle :) Testowane z gibem i kolumna ichnią na GB :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Stary, za takie pieniadze zrobiles bardzo dobrego dila. Gratuluje meen ;)
No pain No gain !

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Wczoraj grałem na BlueRumble i Greenpoincie bo byłem u Kacpra i Janusza... Matko, mistrzostwo i tyle :) Testowane z gibem i kolumna ichnią na GB :)

fakt GB uber alles, jak ogrywałem ktoryms razem sprzet u nich to porownywałm paczki V30/GB/jakis eminence i GB sa super. Musze wymienić głośniki w paczce, jeśli jej nie sprzedam, to chyba sobie takie wstawie.

Jak ograsz na lepszej paczce to pisz, czy Ci się podoba.

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Lepszej tzn?

Chwilowo chce obadac jakgraja moje heady z paczkami Framus Cobra (4x12 GB :) ) , Ciekaw jestem tez jak Blue Rumble bedzie pod moimi Englami smigal tak po prawdzie:)

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Ta druga czesc dotyczyła autora tematu:)
jak chcesz obadac blue rumbla u siebie to wal na priva - sie jakos ustawimy.

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Tak swoją drogą - przepraszam, że odgrzewam kotleta - jak się wzmacniacz sprawuje? Miałeś coś więcej napisać. Strzał w dziesiątkę za małą kasę, czy Ci sie nie podoba, czy też może masz coś do zarzucenia producentowi?

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Sorki el-biczel że jeszcze nic nie napisałem, ale z czasem słabo stoję i narazie używałem takiej paczki do niego że nawet nie warto mówić. Tym bardziej że chwilowo dałem sobie spokój z kapelą. Teraz są święta, połażę z nim po kumplach i napisze coś miarodajnego:) ale już teraz mogę Ci powiedzieć że jeśli chodzi o wykonanie, to naprawdę robi wrażenie. Wada jaką zauważyłem jak narazie..hmmmm to to że nie da się przełączac kanałów na wzmacholu, trzeba to robic futsłiczem... a ja go jak nie mam:P
Raz pierogi solisz!!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
kto ma pasa

Zaczęty przez karbol Custom shop

5 Odpowiedzi
3610 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2010, 12:54:49
wysłana przez Mery
25 Odpowiedzi
8030 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2009, 17:19:30
wysłana przez James Dean
0 Odpowiedzi
2468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2010, 19:26:40
wysłana przez mleko
49 Odpowiedzi
19111 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2012, 20:29:05
wysłana przez Stachu
4 Odpowiedzi
907 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lip, 2021, 10:29:05
wysłana przez DIASPORA