Autor Wątek: FOREPOINT - demos by REDward  (Przeczytany 1709 razy)

Offline Redward

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • THALL
    • Forepoint
FOREPOINT - demos by REDward
« 04 Cze, 2013, 19:17:40 »
Witam!

Wytłuszczenie "Witam!" spowodowane jest tym, że to mój pierwszy wątek tutaj i chciałem, żeby było grubo  ;D. Także witam i mam nadzieję, że nieco tu zabawię.

No, ale o co chodzi?

Otóż tak...
Jako, że jestem gitarzystą w zespole Forepoint i pełnię funkcję specjalisty do spraw kompozycyjno-aranżacyjnych, postanowiłem podzielić się z Wami wersjami demo, pomysłami, wstawkami i innymi w tym rodzaju. Mam nadzieję, że raz na jakiś czas będą ukazywać się tutaj wątki stanowiące odzwierciedlenie mojego soundclouda (na którego przy okazji zapraszam). https://soundcloud.com/redwardd

Rzeczą oczywistą jest to, że mając niskie poczucie własnej wartości, szukam aprobaty od nieznajomych osób, jednak jest tutaj drugie dno. Gorąco zapraszam do dyskusji, udzielania rad i wysyłania propozycji. Chcę, żeby efekt końcowy mojej/naszej pracy był jak najlepszy i potrzebuję do tego zimnego spojrzenia osób trzecich odnośnie odbioru poszczególnych kawałków. Poza zespołem i osobami bezpośrednio z nim związanymi nie mam okazji słyszeć zbyt dużo konstruktywnych opinii na ten temat. Mam nadzieję, że tutaj ktoś się znajdzie :).

Podsumowując

Zapraszam do przesłuchiwania i komentowania.

A na dobry początek:
Wlacz osadzony player soundcloud


Wszystko nagrane na Ibanezie MTM-2 + POD HD 500. Perkusja - Superior Drummer podesłana przez coreNH (nieobrobiony, niewypoziomowany, poza tym pisząc gary w tabach pod numerem 52 znajduje się "chinka", a superior odczytuje to jako ride, a nie miałem zbytniej ingerencji w to). Proszę nie skupiać się za bardzo na basie, bo on też został wbity gitarą, także efekt nie jest porażający.

Niestety mój system jest nieco ograniczony i nie mam możliwości tworzenia skomplikowanych mixów (DAW wysypuje się przy Izotope Ozone na więcej niż jednym kanale), więc chodzi mi raczej o samą muzykę/kompozycję, chociaż rady na temat mixów też chętnie przyjmę.

Na razie to tyle. Zastanawiam i łamię się z myślą, aby wyjaśnić mój proces ustawiania motywów itp. Może później ;D

Zapraszam do słuchania!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: FOREPOINT - demos by REDward
« Odpowiedź #1 04 Cze, 2013, 19:19:39 »
chujowe.
Spoiler
i always go full retard

Offline Redward

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • THALL
    • Forepoint
Odp: FOREPOINT - demos by REDward
« Odpowiedź #2 04 Cze, 2013, 19:42:21 »
spoko  :'(

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: FOREPOINT - demos by REDward
« Odpowiedź #3 04 Cze, 2013, 21:35:22 »
Nie słuchałem, ale blachy do wyjebania :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: FOREPOINT - demos by REDward
« Odpowiedź #4 05 Cze, 2013, 08:03:12 »
słuchałem , faktycznie do wyebania

Offline saurus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 123
Odp: FOREPOINT - demos by REDward
« Odpowiedź #5 05 Cze, 2013, 15:04:18 »
yy to trzeba calosciowo zmixowac od poczatku w zasadzie najladniej gadaja czyste gitary w tle :) wiosla rytmiczne nie maja miecha... moze isc lepiej w strone rownoleglych czystych sladow + jakies impulsy zacne.

Offline Redward

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • THALL
    • Forepoint
Odp: FOREPOINT - demos by REDward
« Odpowiedź #6 05 Cze, 2013, 23:12:32 »
Noooo wieeeem, z tym że na kompie z procesorem 1,6 i 1gb ramu nie zdziałam za dużo. Raczej chodziło mi o samą kompozycję, no ale jak już o miksach mowa :D.

Gitary nie mają miecha bo to jest raczej mój live sound co by w drop A się przebijało co nieco, także musiałbym coś nowego ukręcić.

No a blachy do wyjebania. Muszę się uśmiechnąć do kogoś z lepszym kompem do tych rzeczy :D.

Posty połączone: 06 Cze, 2013, 13:23:35
No ok, skoro cleany się podobały, to tutaj możemy zaobserwować ich skupienie. Na usta ciśnie się "NA CHUJ CI TYLE REVERBA", no ale lubiem.

Co o tym myślita?

Wlacz osadzony player soundcloud
« Ostatnia zmiana: 06 Cze, 2013, 13:23:35 wysłana przez Redward »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 14:12:29
wysłana przez coreNH