Autor Wątek: BKP do Machoniu w Malwood Krebs  (Przeczytany 3585 razy)

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
BKP do Machoniu w Malwood Krebs
« 15 Maj, 2013, 15:55:54 »
Z próbek wydaje mi się że Nailbomb będzie mocnym, gainowym pickupem fajnie równającym dół machoniu.
Proszę o recenzje jak ktoś ma BKP obczajone i doradzi inny pickup z ich portfolio.

Prosze o info, gdzie poza Mayoshopem można kupić BKP'
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2013, 15:12:58 wysłana przez xaperfly »
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 308
W moim mahoniowym Malwoodzie RG siedzą BKP Painkiller i bardzo sobie taką konfigurację chwalę.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
W moim mahoniowym Malwoodzie RG siedzą BKP Painkiller i bardzo sobie taką konfigurację chwalę.

Kogo moje oczy widza? :D

U mnie w maha tez Painkiller, u Puffa w maha tez Painkiller. No daje rade.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Dzięki Stivo za pomoc, zamówione.
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Franq

  • Gość
Tak z ciekawości, gryf też mahoń?

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
gryf z klonu
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2013, 09:56:10 wysłana przez xaperfly »
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Franq

  • Gość
Wydaje mi się, że drewno gryfu ma nie mniejszy (jak nie większy) wpływ na brzmienie niż drewno korpusu a wszędzie widzę - "jakie pikapy do ... (i tu drewno korpusu)". Tylko się dziwię, nie atakuje nikogo :)

Aftermathy też były by ok w takiej konfiguracji.

Podstrunnica również jest istotna, ale ja się nie znam, jestem grajkiem.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2013, 12:42:26 wysłana przez Franq »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Wydaje mi się, że drewno gryfu ma nie mniejszy (jak nie większy) wpływ na brzmienie niż drewno korpusu a wszędzie widzę - "jakie pikapy do ... (i tu drewno korpusu)". Tylko się dziwię, nie atakuje nikogo :)

Aftermathy też były by ok w takiej konfiguracji.

Podstrunnica również jest istotna, ale ja się nie znam, jestem grajkiem.

+1

Commelina kiedys o tym pisał.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Dzięki za info, generalnie logicznym jest fakt że gryf ma znaczenie, szczególnie w konstrukcji NTB gdzie gra całą długością strun. Tak się przyjęło, fakt, ja bezmyślnie też tak klepię jak wszyscy.

W każdym razie nadciągają Painkillery, może kiedyś się skonfrontuje je z Aftermath lub Nailbomb

Nie jestem pro hardware'owcem, zbieram informacje, testuję, uczę się na błędach.
Dlatego jestem na forum, jakbym sam wszystko wiedział to bym nie tracił czasu na ss.pl

Temat na tyle nieistotny i niepomocny dla potomnych (Malwood Krebs jest tylko jeden) że można go usunąć.
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
... (Malwood Krebs jest tylko jeden)
Zwłaszcza taki z machoniu;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dzięki za info, generalnie logicznym jest fakt że gryf ma znaczenie, szczególnie w konstrukcji NTB gdzie gra całą długością strun. Tak się przyjęło, fakt, ja bezmyślnie też tak klepię jak wszyscy.

W każdym razie nadciągają Painkillery, może kiedyś się skonfrontuje je z Aftermath lub Nailbomb

Nie jestem pro hardware'owcem, zbieram informacje, testuję, uczę się na błędach.
Dlatego jestem na forum, jakbym sam wszystko wiedział to bym nie tracił czasu na ss.pl

Temat na tyle nieistotny i niepomocny dla potomnych (Malwood Krebs jest tylko jeden) że można go usunąć.



Zupełnie nie rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć i jaka teoria przez to przemawia.

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
... (Malwood Krebs jest tylko jeden)
Zwłaszcza taki z machoniu;)

Przede wszystkim :D

Posty połączone: 23 Maj, 2013, 16:25:16
Dzięki za info, generalnie logicznym jest fakt że gryf ma znaczenie, szczególnie w konstrukcji NTB gdzie gra całą długością strun. Tak się przyjęło, fakt, ja bezmyślnie też tak klepię jak wszyscy.

W każdym razie nadciągają Painkillery, może kiedyś się skonfrontuje je z Aftermath lub Nailbomb

Nie jestem pro hardware'owcem, zbieram informacje, testuję, uczę się na błędach.
Dlatego jestem na forum, jakbym sam wszystko wiedział to bym nie tracił czasu na ss.pl

Temat na tyle nieistotny i niepomocny dla potomnych (Malwood Krebs jest tylko jeden) że można go usunąć.



Zupełnie nie rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć i jaka teoria przez to przemawia.

Chciałem powiedzieć że teoretycznie większe znaczenie na brzmienie ma gryf w konstrukcji NTB, ale sądząc po Twoim wpisie nie jest to prawdą? Czyż nie?
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2013, 16:25:17 wysłana przez xaperfly »
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie tak, użyłeś sformułowania, ze gra całą długością struny, co o tyle jest dla mnie dziwne, ze  każda gitara niezależnie od konstrukcji, gra taką długością struny jaka jest menzura, ew. przenosząc niepożądane drgania pomiedzy siodełkiem i kluczami, oraz te bardziej pożądane sru korpus. A w dalsze niuanse to już nie chce mi sie zagłębiać ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2013, 16:39:08 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Malwood Custom 7

Zaczęty przez skarhead « 1 2 » Custom shop

27 Odpowiedzi
20843 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2008, 21:19:38
wysłana przez headcharge
NGD! Malwood

Zaczęty przez Didejek « 1 2 3 » Custom shop

59 Odpowiedzi
32078 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2010, 21:29:14
wysłana przez Orange
14 Odpowiedzi
7684 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2012, 22:33:13
wysłana przez BetoNova
0 Odpowiedzi
1229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2012, 22:37:58
wysłana przez Guitar Spot
20 Odpowiedzi
9344 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2013, 21:20:08
wysłana przez Stivo2005