Autor Wątek: Wspieraj polski metalcore - czyli akcja potrzebne głosy do "Stypendium z wyboru"  (Przeczytany 544 razy)

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Witam drogą brać sevenstringową. Jako, ze Materia przegrala z jakas polska gejoza w finalach popularnego talentshow to mysle, ze może w ramach wyładowania się/smutku pomożecie mi w staraniach o stypendium na rozwój zespołu. Niewiele do tego potrzeba, a bardzo mozna uszczesliwic moj projekt.

Wystarczy tylko 2-3 razy kliknąć. Z doswiadczenia wiem, ze ta fundacja nie spamuje potem na fejsie itd.
http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/aplikacja/pasja-muzyka-rozwijam-ja oto link.

Jesli sie uda obiecuje piwko przy okazji kolejnego zlotu blizej centrum polski:D
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 00:41:39 wysłana przez bloodrafko »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Kliknąć, kliknąłem, ale wkurza mnie, że musiałem zaakceptować ten cwaniacki regulamin i będę teraz dostawał od nich tony śmieciowego spamu i że zebrali ode mnie całe mnóstwo informacji, w tym korespondencje :/

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Też mnie bolą takie rzeczy ;[ Ale jak widać inaczej w tych czasach się już nie da. Po skonczeniu calej akcji bedzie mozna to z pewnoscia 'odkliknac'. Tak czy inaczej dzieki! :)