Autor Wątek: Podręczniki, szkółki  (Przeczytany 4883 razy)

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Podręczniki, szkółki
« 12 Maj, 2013, 16:52:21 »
Zacząłem ostatnio myśleć o poprawieniu mojego warsztatu i teorii. Chciałem zapisać się na kurs rzoof'a ale niestety zapisy były do 9 maja, więc będę próbować za rok(inne terminy nie bardzo mi pasują). Do tego czasu nie chciałbym siedzieć bezczynnie i tu pojawia się moje pytanie: jakie książki/szkółki/podręczniki warto przerobić? Dodam, że książkę wolałbym zakupić w wersji papierowej. Myślałem o "Creative Guitar" G. Govana. Co o niej sądzicie?

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Odp: Podręczniki, szkółki
« Odpowiedź #1 19 Maj, 2013, 14:39:39 »
I jak z tym "Creative Guitar"? Może ktoś jeszcze coś poleci(cokolwiek - tab booki, podręczniki, dvd)? Fajnie jakby jeszcze ktoś polecił coś typowo na siódemkę.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Podręczniki, szkółki
« Odpowiedź #2 23 Maj, 2013, 10:28:18 »
Creative Guitar Govana będzie u mnie na tygodniu. Jak się za nią zabiorę to coś więcej skrobnę.

Ja się właśnie zabrałem, za miesiąc powiem więcej :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Odp: Podręczniki, szkółki
« Odpowiedź #3 23 Maj, 2013, 13:15:47 »
Super, czekam w takim razie. A nie przerabialiście już czegoś, o czym możecie skrobnąć troszkę, albo chociaż polecić?

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Podręczniki, szkółki
« Odpowiedź #4 23 Maj, 2013, 13:26:58 »
Super, czekam w takim razie. A nie przerabialiście już czegoś, o czym możecie skrobnąć troszkę, albo chociaż polecić?

Jakakolwiek książka Franka Gambale'a, jak chcesz Jazzowe cuś - Bergonzie i Aebersold
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Podręczniki, szkółki
« Odpowiedź #5 24 Maj, 2013, 09:46:44 »
Super, czekam w takim razie. A nie przerabialiście już czegoś, o czym możecie skrobnąć troszkę, albo chociaż polecić?

Jakakolwiek książka Franka Gambale'a, jak chcesz Jazzowe cuś - Bergonzie i Aebersold

Frank Gambale - Chopbuilder - codzienna siłka na gitarze:D kondycja i pamięć mięśniowa po tym idzie nieźle w góre bo ćwiczysz długo na niskim tempo, na poczatku moze wydac sie mozolne, ale sie opłaca być cierpliwym

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: Podręczniki, szkółki
« Odpowiedź #6 26 Maj, 2013, 08:56:10 »
Jacek Hiro robi teraz lekcje online;) pozdro
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Odp: Podręczniki, szkółki
« Odpowiedź #7 26 Maj, 2013, 16:28:20 »
EDIT: A w sumie to już nic. Dzięki za wszystkie propozycje. Najprawdopodobniej kupię książkę Govana, a co dalej to się zobaczy.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2013, 16:55:19 wysłana przez Franek »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
5497 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2013, 14:33:34
wysłana przez KrupniQ