Autor Wątek: EMG 81 + Seymour Duncan Hot Rails  (Przeczytany 1832 razy)

Offline toleq

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
EMG 81 + Seymour Duncan Hot Rails
« 10 Maj, 2013, 13:28:50 »
Cześć!
Obecnie pod mostem mam EMG 81, a przy gryfie miejsce na singla. Single EMG mi średnio pasują brzmieniowo, a mam opcję kupienia Seymour Duncan Hot Rails i chciałem się spytać czy ktoś testował takie ustawienie (przede wszystkim czy nie ma przepaści w poziomie głośności, etc.)?
Z góry dzięki za odpowiedź!

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
Hej
Jest taki wynalazek od Merlin Pickups nazywa się low rider, na giełdzie był ostatnio nawet :P
Wiem że można było połączyć np hellfire z iemdżi, ale SD też pewnie da rade.Niewiem jak się to sprawdza ale podobno działa...

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Podłączyć się tak czy siak da, nawet bez gadżetu od merlina, ale potencjometry będą wtedy działać zupełnie różnie dla obu pickupów, np. będzie to dla jednego bardziej jak killswitch niż jak potencjometr
Tak na stronie iemdżi pisali, nie chce mi się szukać teraz - w jakimś faq było

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
No chyba, że będziesz miał dwa potencjometry głośności to będzie wszystko ok. Będzie grało. Emg dasz trochę niżej, a hot railsa wyżej i będzie ok.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
Troszkę by to słabo grało, raczej nie łączy się pasywów z aktywami, ale jak masz to 40 zł to próbuj.Zastanawiam się jak będą razem grały 

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Typek z Parkway Drive łączył i grał tak trasy po świecie, także chyba jakoś się da to sensownie zrobić :D Podobno EMG 81 + Seymour SH-2, proszę:

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja łączyłem SH-2 z Blackoutem i też było spoko :)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
Ok.k jednak się da   ::)

Offline toleq

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Ok, dzięki za podpowiedzi. Zakupiłem HRailsa i będę testował różne opcje, więc się odezwę po wszystkim.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
5974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2013, 23:24:19
wysłana przez Ewolter