Autor Wątek: Ape to God (progressive groove/death)  (Przeczytany 1853 razy)

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Ape to God (progressive groove/death)
« 05 Maj, 2013, 11:27:20 »
Takie określenia padały, gdy pytaliśmy ludzi na co im to brzmi. Spodobał nam się taki miks szufladkowy ;).

Na dniach przyszedł nam z Taktu nasz pierwszy materiał, który można w całości odsłuchać w necie, a zatem zapraszam do słuchania i dzielenia się opiniami.





A jeżeli się podoba to będę wdzięczny za wyrażenie tego przez glosowanie na nas w konkursie, dzięki któremu będziemy mieli szansę zaprezentować się na tegorocznym Metalfest  :D.
http://www.t-mobile-music.pl/metal-fest.html
« Ostatnia zmiana: 08 Maj, 2013, 21:58:27 wysłana przez Krzak »

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
he... zajebiste :D

i wokal jak w Nuclear Assault
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Świetny wokal macie :)

Najbardziej podoba mi się jak gracie na średnich tempach.

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
A dzięki panowie. Jeżeli idzie o Nuclear Assault to nigdy by mi do głowy nie przyszli. Wokalistę mamy naprawdę świetnie, przez lata wyrabiał się w lubelskim Fateborn.

Chyba te tempa u nas na razie dalej dominują, bo nowe kawałki mamy bardziej rozbudowane, ale tempa w miarę podobne. Na razie robimy ile się da w tym obszarze ;).

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
czad!
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Trochę mi się z Coronerem kojarzy. Ale pozytywnie, zajebiste granie :)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odpalilem w koncu i musze powiedziec ze tak jak Doomsday machine mnie nie porwalo, to od pierwszego riffu Ape to God miazga! Fire and the straws juz jakos tak nie wszedl, ale z kolei God to Ape znowu miazga. I tak potwierdzam, wokal macie swietny!
« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2013, 13:32:00 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Dzięki za opinie! Coroner? Uwielbiam, więc skojarzenia z nimi to dla mnie plus, choć sam bym tego nie usłyszał ;).

Dodam, że jeśli ktoś byłby zainteresowany EPką to za 16zł może stać się jej szczęśliwym posiadaczem (10zł EPka + 6zł wysyłka). Chyba, że ktoś z Lublina lub Zamościa jest zainteresowany to możemy się ustawić na odbiór osobisty.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dobre , grałbym  :facepalm: sorry nie moge ostatnio się od tego zwrotu opedzić .  Macie panowie kohones, jestem na tak ;)

Offline tonal_gravity

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
świetne to brzmi. na czym nagrany jest pierwszy rif w ape to god?

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Dzięki za opinie! Coroner? Uwielbiam, więc skojarzenia z nimi to dla mnie plus, choć sam bym tego nie usłyszał ;).

Szczególnie miałem na myśli płytę Grin :)

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
"Grin" to mój ulubiony Coroner :D.

świetne to brzmi. na czym nagrany jest pierwszy rif w ape to god?

Wtedy nagrywałem na Ibanezie MMM1 z SH-13 na pokładzie. Wzmacniacz Krank Revolution One.
Z kolei drugi gitarzysta nagrywał na Ibanezie ART 600 ze stockowymi przetwornikami (bardzo mu się podoba to brzmienie i nie czuje potrzeby nic zmieniać ;)). Jego wzmacniacz to Bugera 333. W obu wypadkach byliśmy podpięci pod Orange 412 na V30.

Całość szła przez pream AMEK, ale tutaj już nie znam szczegółów, bo tym zajmował się nasz basista. Ogólnie on jest odpowiedzialny za cały miks i mastering. Muszę przyznać, że odwalił kawał świetnej roboty. Jak masz jakieś szczegółowe pytania to pisz na pv, a go dopytam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1797 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2009, 23:28:00
wysłana przez bartolinho77
0 Odpowiedzi
1599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 10:42:35
wysłana przez ryu420
0 Odpowiedzi
845 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2015, 14:28:58
wysłana przez kempas
0 Odpowiedzi
905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2015, 17:26:36
wysłana przez J.Sapka
6 Odpowiedzi
7807 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2017, 11:08:13
wysłana przez Mat